خودروبر جوان قلعه، امداد خودرو و شماره خودروبر جوان قلعه

خودروبر جوان قلعه و شماره خودروبر جوان قلعه یا امداد خودرو جوان قلعه در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر جوان قلعه در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در جوان قلعه خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در جوان قلعه دارید می توانید با شماره خودروبر جوان قلعه تماس بگیرید.

خودروبر جوان قلعه و شماره امداد خودرو جوان قلعه

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر جوان قلعه نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در جوان قلعه دارید می توانید با شماره خودروبر جوان قلعه تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر جوان قلعه خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در جوان قلعه منتقل می کنند.

خودروبر جوان قلعه

خودروبر جوان قلعه که به آن امداد خودرو جوان قلعه نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر جوان قلعه

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در جوان قلعه است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان جوان قلعه اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر جوان قلعه تماس بگیرید.

خودروبر جوان قلعه و شماره امداد خودرو جوان قلعه
خودروبر جوان قلعه و شماره امداد خودرو جوان قلعه

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان جوان قلعه می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در جوان قلعه نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر بم، امداد خودرو و شماره خودروبر بم

تریلر حمل خودرو جوان قلعه

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در جوان قلعه است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر جوان قلعه چیست؟

خودرو بر جوان قلعه آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر جوان قلعه تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در جوان قلعه
  • حمل خودرو به مکانیکی در جوان قلعه
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در جوان قلعه
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر جوان قلعه
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در جوان قلعه

قیمت حمل خودرو جوان قلعه و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو جوان قلعه باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر بهارستان، امداد خودرو و شماره خودروبر بهارستان

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در جوان قلعه کدام است؟

یک خودروبر خوب جوان قلعه یا برترین خودروبر جوان قلعه معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو جوان قلعه

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در جوان قلعه

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله جوان قلعه و خودروبر تبریز خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر جوان قلعه با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر سقز، امداد خودرو و شماره خودروبر سقز
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست