خودروبر اینچه برون، امداد خودرو و شماره خودروبر اینچه برون

خودروبر اینچه برون و شماره خودروبر اینچه برون یا امداد خودرو اینچه برون در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر اینچه برون در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در اینچه برون خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در اینچه برون دارید می توانید با شماره خودروبر اینچه برون تماس بگیرید.

خودروبر اینچه برون و شماره امداد خودرو اینچه برون

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر اینچه برون نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در اینچه برون دارید می توانید با شماره خودروبر اینچه برون تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر اینچه برون خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در اینچه برون منتقل می کنند.

خودروبر اینچه برون

خودروبر اینچه برون که به آن امداد خودرو اینچه برون نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر اینچه برون

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در اینچه برون است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان اینچه برون اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر اینچه برون تماس بگیرید.

خودروبر اینچه برون و شماره امداد خودرو اینچه برون
خودروبر اینچه برون و شماره امداد خودرو اینچه برون

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان اینچه برون می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در اینچه برون نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر صالحیه، امداد خودرو و شماره خودروبر صالحیه

تریلر حمل خودرو اینچه برون

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در اینچه برون است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر اینچه برون چیست؟

خودرو بر اینچه برون آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر اینچه برون تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در اینچه برون
  • حمل خودرو به مکانیکی در اینچه برون
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در اینچه برون
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر اینچه برون
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در اینچه برون

قیمت حمل خودرو اینچه برون و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو اینچه برون باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  شماره خودروبر کرمان و امداد خودرو شبانه روزی کرمان

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در اینچه برون کدام است؟

یک خودروبر خوب اینچه برون یا برترین خودروبر اینچه برون معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو اینچه برون

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در اینچه برون

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله اینچه برون و خودروبر گرگان خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر اینچه برون با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر دیباج، امداد خودرو و شماره خودروبر دیباج
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست