خودروبر امام زاده عبدالله، امداد خودرو و شماره خودروبر امام زاده عبدالله

خودروبر امام زاده عبدالله و شماره خودروبر امام زاده عبدالله یا امداد خودرو امام زاده عبدالله در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر امام زاده عبدالله در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در امام زاده عبدالله خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در امام زاده عبدالله دارید می توانید با شماره خودروبر امام زاده عبدالله تماس بگیرید.

خودروبر امام زاده عبدالله و شماره امداد خودرو امام زاده عبدالله

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر امام زاده عبدالله نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در امام زاده عبدالله دارید می توانید با شماره خودروبر امام زاده عبدالله تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر امام زاده عبدالله خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در امام زاده عبدالله منتقل می کنند.

خودروبر امام زاده عبدالله

خودروبر امام زاده عبدالله که به آن امداد خودرو امام زاده عبدالله نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر امام زاده عبدالله

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در امام زاده عبدالله است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان امام زاده عبدالله اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر امام زاده عبدالله تماس بگیرید.

خودروبر امام زاده عبدالله و شماره امداد خودرو امام زاده عبدالله
خودروبر امام زاده عبدالله و شماره امداد خودرو امام زاده عبدالله

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان امام زاده عبدالله می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در امام زاده عبدالله نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر هنزا، امداد خودرو و شماره خودروبر هنزا

تریلر حمل خودرو امام زاده عبدالله

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در امام زاده عبدالله است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر امام زاده عبدالله چیست؟

خودرو بر امام زاده عبدالله آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر امام زاده عبدالله تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در امام زاده عبدالله
  • حمل خودرو به مکانیکی در امام زاده عبدالله
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در امام زاده عبدالله
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر امام زاده عبدالله
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در امام زاده عبدالله

قیمت حمل خودرو امام زاده عبدالله و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو امام زاده عبدالله باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر ایور، امداد خودرو و شماره خودروبر ایور

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در امام زاده عبدالله کدام است؟

یک خودروبر خوب امام زاده عبدالله یا برترین خودروبر امام زاده عبدالله معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو امام زاده عبدالله

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در امام زاده عبدالله

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله امام زاده عبدالله و خودروبر مازندران خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر امام زاده عبدالله با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر ملکان، امداد خودرو و شماره خودروبر ملکان
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست