خودروبر قورچی باشی، امداد خودرو و شماره خودروبر قورچی باشی

خودروبر قورچی باشی و شماره خودروبر قورچی باشی یا امداد خودرو قورچی باشی در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر قورچی باشی در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در قورچی باشی خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در قورچی باشی دارید می توانید با شماره خودروبر قورچی باشی تماس بگیرید.

خودروبر قورچی باشی و شماره امداد خودرو قورچی باشی

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر قورچی باشی نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در قورچی باشی دارید می توانید با شماره خودروبر قورچی باشی تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر قورچی باشی خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در قورچی باشی منتقل می کنند.

خودروبر قورچی باشی

خودروبر قورچی باشی که به آن امداد خودرو قورچی باشی نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر قورچی باشی

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در قورچی باشی است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان قورچی باشی اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر قورچی باشی تماس بگیرید.

خودروبر قورچی باشی و شماره امداد خودرو قورچی باشی
خودروبر قورچی باشی و شماره امداد خودرو قورچی باشی

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان قورچی باشی می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در قورچی باشی نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر پاکدشت، امداد خودرو و شماره خودروبر پاکدشت

تریلر حمل خودرو قورچی باشی

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در قورچی باشی است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر قورچی باشی چیست؟

خودرو بر قورچی باشی آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر قورچی باشی تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در قورچی باشی
  • حمل خودرو به مکانیکی در قورچی باشی
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در قورچی باشی
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر قورچی باشی
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در قورچی باشی

قیمت حمل خودرو قورچی باشی و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو قورچی باشی باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر نوک آباد، امداد خودرو و شماره خودروبر نوک آباد

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در قورچی باشی کدام است؟

یک خودروبر خوب قورچی باشی یا برترین خودروبر قورچی باشی معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو قورچی باشی

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در قورچی باشی

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله قورچی باشی و خودروبر اراک خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر قورچی باشی با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر کدکن، امداد خودرو و شماره خودروبر کدکن
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست