خودروبر فولاد شهر، امداد خودرو و شماره خودروبر فولاد شهر

خودروبر فولاد شهر و شماره خودروبر فولاد شهر یا امداد خودرو فولاد شهر در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در فولاد شهر در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در فولاد شهر خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در فولاد شهر دارید می توانید با شماره خودروبر فولاد شهر تماس بگیرید.

خودروبر فولاد شهر و شماره امداد خودرو فولاد شهر

اگر خودروی شما به هر دلیلی در فولاد شهر نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در فولاد شهر دارید می توانید با شماره خودروبر فولاد شهر تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر فولاد شهر خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در فولاد شهر منتقل می کنند.

خودروبر فولاد شهر

خودروبر فولاد شهر که به آن امداد خودرو فولاد شهر نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر فولاد شهر

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در فولاد شهر است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در فولاد شهر اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر فولاد شهر تماس بگیرید.

خودروبر فولاد شهر و شماره امداد خودرو فولاد شهر
خودروبر فولاد شهر و شماره امداد خودرو فولاد شهر

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در فولاد شهر می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در فولاد شهر نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر شوط، امداد خودرو و شماره خودروبر شوط

تریلر حمل خودرو فولاد شهر

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در فولاد شهر است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر فولاد شهر چیست؟

خودرو بر فولاد شهر آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر فولاد شهر تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در فولاد شهر
  • حمل خودرو به مکانیکی در فولاد شهر
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در فولاد شهر
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در فولاد شهر
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در فولاد شهر

قیمت حمل خودرو فولاد شهر و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو فولاد شهر باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر دستنا، امداد خودرو و شماره خودروبر دستنا

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در فولاد شهر کدام است؟

یک خودروبر خوب فولاد شهر یا برترین خودروبر فولاد شهر معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو فولاد شهر

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در فولاد شهر

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله فولاد شهر و خودروبر اصفهان  خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در فولاد شهر با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر خراسان جنوبی، امداد خودرو و شماره خودروبر خراسان جنوبی
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست