خودروبر فيروزآباد، امداد خودرو و شماره خودروبر فيروزآباد

خودروبر فيروزآباد و شماره خودروبر فيروزآباد یا امداد خودرو فيروزآباد در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر فيروزآباد در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در فيروزآباد خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در فيروزآباد دارید می توانید با شماره خودروبر فيروزآباد تماس بگیرید.

خودروبر فيروزآباد و شماره امداد خودرو فيروزآباد

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر فيروزآباد نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در فيروزآباد دارید می توانید با شماره خودروبر فيروزآباد تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر فيروزآباد خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در فيروزآباد منتقل می کنند.

خودروبر فيروزآباد

خودروبر فيروزآباد که به آن امداد خودرو فيروزآباد نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر فيروزآباد

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در فيروزآباد است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان فيروزآباد اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر فيروزآباد تماس بگیرید.

خودروبر فيروزآباد و شماره امداد خودرو فيروزآباد
خودروبر فيروزآباد و شماره امداد خودرو فيروزآباد

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان فيروزآباد می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در فيروزآباد نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر اشتهارد، امداد خودرو و شماره خودروبر اشتهارد

تریلر حمل خودرو فيروزآباد

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در فيروزآباد است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر فيروزآباد چیست؟

خودرو بر فيروزآباد آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر فيروزآباد تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در فيروزآباد
  • حمل خودرو به مکانیکی در فيروزآباد
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در فيروزآباد
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر فيروزآباد
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در فيروزآباد

قیمت حمل خودرو فيروزآباد و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو فيروزآباد باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر ماسال، امداد خودرو و شماره خودروبر ماسال

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در فيروزآباد کدام است؟

یک خودروبر خوب فيروزآباد یا برترین خودروبر فيروزآباد معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو فيروزآباد

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در فيروزآباد

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله فيروزآباد و خودروبر لرستان خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر فيروزآباد با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر مراوه تپه، امداد خودرو و شماره خودروبر مراوه تپه
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست