خودروبر فریدون کنار، امداد خودرو و شماره خودروبر فریدون کنار

خودروبر فریدون کنار و شماره خودروبر فریدون کنار یا امداد خودرو فریدون کنار در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر فریدون کنار در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در فریدون کنار خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در فریدون کنار دارید می توانید با شماره خودروبر فریدون کنار تماس بگیرید.

خودروبر فریدون کنار و شماره امداد خودرو فریدون کنار

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر فریدون کنار نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در فریدون کنار دارید می توانید با شماره خودروبر فریدون کنار تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر فریدون کنار خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در فریدون کنار منتقل می کنند.

خودروبر فریدون کنار

خودروبر فریدون کنار که به آن امداد خودرو فریدون کنار نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر فریدون کنار

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در فریدون کنار است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان فریدون کنار اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر فریدون کنار تماس بگیرید.

خودروبر فریدون کنار و شماره امداد خودرو فریدون کنار
خودروبر فریدون کنار و شماره امداد خودرو فریدون کنار

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان فریدون کنار می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در فریدون کنار نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر دشتک، امداد خودرو و شماره خودروبر دشتک

تریلر حمل خودرو فریدون کنار

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در فریدون کنار است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر فریدون کنار چیست؟

خودرو بر فریدون کنار آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر فریدون کنار تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در فریدون کنار
  • حمل خودرو به مکانیکی در فریدون کنار
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در فریدون کنار
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر فریدون کنار
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در فریدون کنار

قیمت حمل خودرو فریدون کنار و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو فریدون کنار باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر زرین شهر، امداد خودرو و شماره خودروبر زرین شهر

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در فریدون کنار کدام است؟

یک خودروبر خوب فریدون کنار یا برترین خودروبر فریدون کنار معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو فریدون کنار

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در فریدون کنار

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله فریدون کنار و خودروبر مازندران خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر فریدون کنار با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر برف انبار، امداد خودرو و شماره خودروبر برف انبار
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست