خودروبر اسلامیه، امداد خودرو و شماره خودروبر اسلامیه

خودروبر اسلامیه و شماره خودروبر اسلامیه یا امداد خودرو اسلامیه در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر اسلامیه در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در اسلامیه خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در اسلامیه دارید می توانید با شماره خودروبر اسلامیه تماس بگیرید.

خودروبر اسلامیه و شماره امداد خودرو اسلامیه

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر اسلامیه نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در اسلامیه دارید می توانید با شماره خودروبر اسلامیه تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر اسلامیه خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در اسلامیه منتقل می کنند.

خودروبر اسلامیه

خودروبر اسلامیه که به آن امداد خودرو اسلامیه نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر اسلامیه

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در اسلامیه است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان اسلامیه اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر اسلامیه تماس بگیرید.

خودروبر اسلامیه و شماره امداد خودرو اسلامیه
خودروبر اسلامیه و شماره امداد خودرو اسلامیه

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان اسلامیه می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در اسلامیه نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر گراب، امداد خودرو و شماره خودروبر گراب

تریلر حمل خودرو اسلامیه

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در اسلامیه است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر اسلامیه چیست؟

خودرو بر اسلامیه آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر اسلامیه تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در اسلامیه
  • حمل خودرو به مکانیکی در اسلامیه
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در اسلامیه
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر اسلامیه
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در اسلامیه

قیمت حمل خودرو اسلامیه و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو اسلامیه باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر شیروان و چرداول، امداد خودرو و شماره خودروبر شیروان و چرداول

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در اسلامیه کدام است؟

یک خودروبر خوب اسلامیه یا برترین خودروبر اسلامیه معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو اسلامیه

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در اسلامیه

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله اسلامیه و خودروبر بیرجند خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر اسلامیه با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر پیشین، امداد خودرو و شماره خودروبر پیشین
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست