خودروبر دوست محمد، امداد خودرو و شماره خودروبر دوست محمد

خودروبر دوست محمد و شماره خودروبر دوست محمد یا امداد خودرو دوست محمد در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر دوست محمد در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در دوست محمد خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در دوست محمد دارید می توانید با شماره خودروبر دوست محمد تماس بگیرید.

خودروبر دوست محمد و شماره امداد خودرو دوست محمد

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر دوست محمد نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در دوست محمد دارید می توانید با شماره خودروبر دوست محمد تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر دوست محمد خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در دوست محمد منتقل می کنند.

خودروبر دوست محمد

خودروبر دوست محمد که به آن امداد خودرو دوست محمد نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر دوست محمد

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در دوست محمد است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان دوست محمد اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر دوست محمد تماس بگیرید.

خودروبر دوست محمد و شماره امداد خودرو دوست محمد
خودروبر دوست محمد و شماره امداد خودرو دوست محمد

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان دوست محمد می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در دوست محمد نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر خداجو، امداد خودرو و شماره خودروبر خداجو

تریلر حمل خودرو دوست محمد

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در دوست محمد است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر دوست محمد چیست؟

خودرو بر دوست محمد آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر دوست محمد تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در دوست محمد
  • حمل خودرو به مکانیکی در دوست محمد
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در دوست محمد
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر دوست محمد
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در دوست محمد

قیمت حمل خودرو دوست محمد و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو دوست محمد باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر مسجد سلیمان، امداد خودرو و شماره خودروبر مسجد سلیمان

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در دوست محمد کدام است؟

یک خودروبر خوب دوست محمد یا برترین خودروبر دوست محمد معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو دوست محمد

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در دوست محمد

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله دوست محمد و خودروبر زاهدان خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر دوست محمد با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر دلیجان، امداد خودرو و شماره خودروبر دلیجان
فهرست