خودروبر باغ بهادران، امداد خودرو و شماره خودروبر باغ بهادران

خودروبر باغ بهادران و شماره خودروبر باغ بهادران یا امداد خودرو باغ بهادران در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر باغ بهادران در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در باغ بهادران خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در باغ بهادران دارید می توانید با شماره خودروبر باغ بهادران تماس بگیرید.

خودروبر باغ بهادران و شماره امداد خودرو باغ بهادران

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر باغ بهادران نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در باغ بهادران دارید می توانید با شماره خودروبر باغ بهادران تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر باغ بهادران خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در باغ بهادران منتقل می کنند.

خودروبر باغ بهادران

خودروبر باغ بهادران که به آن امداد خودرو باغ بهادران نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر باغ بهادران

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در باغ بهادران است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان باغ بهادران اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر باغ بهادران تماس بگیرید.

خودروبر باغ بهادران و شماره امداد خودرو باغ بهادران
خودروبر باغ بهادران و شماره امداد خودرو باغ بهادران

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان باغ بهادران می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در باغ بهادران نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر سرکان، امداد خودرو و شماره خودروبر سرکان

تریلر حمل خودرو باغ بهادران

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در باغ بهادران است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر باغ بهادران چیست؟

خودرو بر باغ بهادران آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر باغ بهادران تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در باغ بهادران
  • حمل خودرو به مکانیکی در باغ بهادران
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در باغ بهادران
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر باغ بهادران
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در باغ بهادران

قیمت حمل خودرو باغ بهادران و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو باغ بهادران باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر کامفیروز، امداد خودرو و شماره خودروبر کامفیروز

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در باغ بهادران کدام است؟

یک خودروبر خوب باغ بهادران یا برترین خودروبر باغ بهادران معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو باغ بهادران

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در باغ بهادران

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله باغ بهادران و خودروبر اصفهان خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر باغ بهادران با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر گیوی، امداد خودرو و شماره خودروبر گیوی
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست