خودروبر آستانه اشرفیه، امداد خودرو و شماره خودروبر آستانه اشرفیه

خودروبر آستانه اشرفیه و شماره خودروبر آستانه اشرفیه یا امداد خودرو آستانه اشرفیه در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر آستانه اشرفیه در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در آستانه اشرفیه خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در آستانه اشرفیه دارید می توانید با شماره خودروبر آستانه اشرفیه تماس بگیرید.

خودروبر آستانه اشرفیه و شماره امداد خودرو آستانه اشرفیه

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر آستانه اشرفیه نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در آستانه اشرفیه دارید می توانید با شماره خودروبر آستانه اشرفیه تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر آستانه اشرفیه خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در آستانه اشرفیه منتقل می کنند.

خودروبر آستانه اشرفیه

خودروبر آستانه اشرفیه که به آن امداد خودرو آستانه اشرفیه نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر آستانه اشرفیه

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در آستانه اشرفیه است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان آستانه اشرفیه اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر آستانه اشرفیه تماس بگیرید.

خودروبر آستانه اشرفیه و شماره امداد خودرو آستانه اشرفیه
خودروبر آستانه اشرفیه و شماره امداد خودرو آستانه اشرفیه

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان آستانه اشرفیه می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در آستانه اشرفیه نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر هجدک، امداد خودرو و شماره خودروبر هجدک

تریلر حمل خودرو آستانه اشرفیه

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در آستانه اشرفیه است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر آستانه اشرفیه چیست؟

خودرو بر آستانه اشرفیه آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر آستانه اشرفیه تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در آستانه اشرفیه
  • حمل خودرو به مکانیکی در آستانه اشرفیه
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در آستانه اشرفیه
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر آستانه اشرفیه
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در آستانه اشرفیه

قیمت حمل خودرو آستانه اشرفیه و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو آستانه اشرفیه باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر قلعه گنج، امداد خودرو و شماره خودروبر قلعه گنج

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در آستانه اشرفیه کدام است؟

یک خودروبر خوب آستانه اشرفیه یا برترین خودروبر آستانه اشرفیه معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو آستانه اشرفیه

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در آستانه اشرفیه

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله آستانه اشرفیه و خودرو بر گیلان خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر آستانه اشرفیه با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر نراق، امداد خودرو و شماره خودروبر نراق
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست