خودروبر ارمغانخانه، امداد خودرو و شماره خودروبر ارمغانخانه

خودروبر ارمغانخانه و شماره خودروبر ارمغانخانه یا امداد خودرو ارمغانخانه در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر ارمغان خانه در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در ارمغانخانه خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در ارمغانخانه دارید می توانید با شماره خودروبر ارمغانخانه تماس بگیرید.

خودروبر ارمغانخانه و شماره امداد خودرو ارمغانخانه

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر ارمغان خانه نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در ارمغانخانه دارید می توانید با شماره خودروبر ارمغانخانه تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر ارمغانخانه خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در ارمغانخانه منتقل می کنند.

خودروبر ارمغانخانه

خودروبر ارمغانخانه که به آن امداد خودرو ارمغانخانه نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر ارمغانخانه

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در ارمغانخانه است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان ارمغانخانه اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر ارمغانخانه تماس بگیرید.

خودروبر ارمغانخانه و شماره امداد خودرو ارمغانخانه
خودروبر ارمغانخانه و شماره امداد خودرو ارمغانخانه

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان ارمغانخانه می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در ارمغانخانه نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر چالانچولان، امداد خودرو و شماره خودروبر چالانچولان

تریلر حمل خودرو ارمغانخانه

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در ارمغانخانه است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر ارمغانخانه چیست؟

خودرو بر ارمغانخانه آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر ارمغانخانه تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در ارمغانخانه
  • حمل خودرو به مکانیکی در ارمغانخانه
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در ارمغانخانه
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر ارمغان خانه
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در ارمغانخانه

قیمت حمل خودرو ارمغانخانه و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو ارمغانخانه باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  جرثقیل خودروبر شبانه روزی

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در ارمغانخانه کدام است؟

یک خودروبر خوب ارمغانخانه یا برترین خودروبر ارمغانخانه معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو ارمغانخانه

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در ارمغانخانه

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله ارمغانخانه و خودروبر زنجان خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر ارمغانخانه با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر قلعه گنج، امداد خودرو و شماره خودروبر قلعه گنج
فهرست