خودروبر ابوزید آباد، امداد خودرو و شماره خودروبر ابوزید آباد

خودروبر ابوزید آباد و شماره خودروبر ابوزید آباد یا امداد خودرو ابوزید آباد در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر ابوزید آباد در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در ابوزید آباد خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در ابوزید آباد دارید می توانید با شماره خودروبر ابوزید آباد تماس بگیرید.

خودروبر ابوزید آباد و شماره امداد خودرو ابوزید آباد

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر ابوزید آباد نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در ابوزید آباد دارید می توانید با شماره خودروبر ابوزید آباد تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر ابوزید آباد خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در ابوزید آباد منتقل می کنند.

خودروبر ابوزید آباد

خودروبر ابوزید آباد که به آن امداد خودرو ابوزید آباد نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر ابوزید آباد

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در ابوزید آباد است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان ابوزید آباد اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر ابوزید آباد تماس بگیرید.

خودروبر ابوزید آباد و شماره امداد خودرو ابوزید آباد
خودروبر ابوزید آباد و شماره امداد خودرو ابوزید آباد

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان ابوزید آباد می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در ابوزید آباد نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر جم، امداد خودرو و شماره خودروبر جم

تریلر حمل خودرو ابوزید آباد

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در ابوزید آباد است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر ابوزید آباد چیست؟

خودرو بر ابوزید آباد آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر ابوزید آباد تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در ابوزید آباد
  • حمل خودرو به مکانیکی در ابوزید آباد
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در ابوزید آباد
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر ابوزید آباد
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در ابوزید آباد

قیمت حمل خودرو ابوزید آباد و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو ابوزید آباد باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر ایج، امداد خودرو و شماره خودروبر ایج

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در ابوزید آباد کدام است؟

یک خودروبر خوب ابوزید آباد یا برترین خودروبر ابوزید آباد معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو ابوزید آباد

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در ابوزید آباد

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله ابوزید آباد و خودروبر اصفهان خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر ابوزید آباد با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر نظر آباد، امداد خودرو و شماره خودروبر نظر آباد
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست