ماشین خودروبر | ماشین بر | حمل ماشین | ماشین بر پارس

ماشین بر و حمل ماشین خودروبر توسط شرکت ماشین بر پارس | شما می توانید جهت حمل خودرو خودتان توسط ماشین بر در هر زمانی از 24 ساعت شبانه روز با شماره ماشین بر پارس تماس بگیرد تا کارکنان ماشین خودرو بر پارس در اولین فرصت خودشان را به شما برسانند و مشکل شما را رفع کنند.

ماشین خودرو بر

دريافت مشاوره برای اجاره ماشین خودروبر یا ماشین بر به شما کمک می کند كه ماشین بر متناسب با نياز خود را اجاره کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه ها و نقاط تحت پوشش این مجموعه با شماره خودروبر تماس بگیرید! کادر خودرو بر پارس در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده خدمات رسانی به شما مشتریان محترم می باشد.

ماشین بر دارای انواع مختلفی است كه به ماشین بر جرثقیل دار، ماشین بر كامیونت و یدک کش می توان اشاره کرد هريک از این نوع ماشین بر ها با دقت به نوع آسیب دیدگی خودرو و مسافت مورد نظر مورد استفاده قرار می گیرند. خودرو بر جرثقیل دار تشکیل شده از ماشین ۶ تن کفی با کفی هیدرويک قابل حرکت كه خودرو آسیب دیده روی کفی خودرو بر قرار گرفته و به مقصد مورد نظر انتقال می يابد.

خودرو بر چرخگیر يا همان یدک کش كه از نام آن هم پیداست چرخگیر است یعنی با جرثقیلی كه در پشت دارد چرخهای جلوی خودرو آسیب دیده را بلند کرده و آن را جابه جا می کند.خودرو بر كامیونت همانند خودرو بر جرثقیل دار است ولی با این تفاوت كه دارای جرثقیل ناست كه در نتیجه این خودرو بر کفی متحرک دارد كه کفی آن بر روی زمین قرار می گیرد و خودروی موردنظر را با وینچ کشیده و بر روی کفی خود قرار می دهد. خودرو بر كامیونت معمولا برای مسافت های طولانی به كار گرفته می شود.

انواع ماشین خودروبر یا ماشین بر

همان طور که گفتیم ماشین بر دارای انواع مختلفی است که در زیر به چند نوع از انواع ماشین خودروبر که بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند اشاره می کنیم.

خدمات دیگر :  خودروبر رونیز، امداد خودرو و شماره خودروبر رونیز

جرثقیل حمل خودرو

ماشین خودرو برجرثقیل دار از كامیونت ۶ تن و جرثقیل هدروليک قابل استفاده است. حسن خودرو بر جرثقیل دار این است كه خودرو آسیب دیده به هر علت نياز به روشن کردن موتور خود ندارد.

یدک کش يا همان خودرو بر چرخگیر

خودرو یدک کش تشکیل شده از وانت ها و خودروی بالای دو تن است. یدک کش هم مانند جرثقیل از يک هیدروليک و يک اهرم كه در زیر خودرو آسیب دیده قرار میگیرد استفاده می کند. یدک کش بیشتر برای خودروی های كه آسیب دیدگی آنان کم باشد قابل استفاده است. معمولا یدک کش برای مسافت های کوتاه به كار گرفته می شود.

ماشین خودروبر كامیونت

این نوع خودرو بر همانند خودرو بر جرثقیل دار است ولی با این تفاوت كه دارای جرثقیل ناست كه در نتیجه این خودرو بر کفی متحرک دارد كه کفی آن بر روی زمین قرار می گیرد و خودروی موردنظر را با وینچ کشیده و بر روی کفی خود قرار می دهد.

ماشین بر و انواع ماشین خودروبر
ماشین بر و انواع ماشین خودروبر

ماشین بر جرثقیل دار – ماشین بر كامیونت و یدک کش

در مسائل ایمنی معمولا ماشین خودرو بر جرثقیل دار و خودرو بر كامیونت پیروز میدان است و خودرو آسیب دیده با امنیت بیشتری در خودرو بر حمل می شود. تیم تخصصی خودروبر پارس در راستای خدمات رسانی به مشتريان عزیز خدماتی چون خودرو بر، خودرو بر كامیونت و یدکش را برای بهبودی خدمات رسانی در نظر گرفته است.

خدمات رسانی در خودروبر پارس

به علت اتفاقات پیش بینی نشده و حوادث جاده ای شرط اول رضایت مشتريان سرعت كار است كه ما افتخار این را داریم كه در کمترین زمان ممکن خودرو شما را به مقصد مورد نظر حمل کنیم. خودروبر پارس برای رضایت مشتريان عزیز از نازلترین قیمت ها برای حمل خودرو استفاده می کند.

خدمات دیگر :  خودروبر مهردشت، امداد خودرو و شماره خودروبر مهردشت

برای دريافت هزینه ها با ما تماس حاصل فرمایید. تیم تخصصی خودروبر پارس به علت حساسیت كار از زبده ترین پرسنل خود برای حمل خودرو به سراسر کشور استفاده می کند لذا درصد بروز مشکل در خودرو بر، خودرو بر كامیونت و یدک کش خیلی پایین می آید و تقریبا بدون مشکل میتوانید حمل و جابه جایی خودرو خود را به ما بسپارید.

هزینه ماشین بر – ماشین خودرو بر

قیمت خودرو بر بر اساس مسافت جا به جایی محسابه میگردد و میتوانید از طریق تماس با كارشناسان ما از تعرفه ها با خبر شوید.

شما میتوانید در همه کلان شهر ها و شهرستان های ایران از خدمات ماشین بر استفاده کنید از جمله: تهران، کرج، تبریز، اصفهان، شیراز، مشهد، رشت، اهواز و …

رسالت ماشین بر پارس

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله فیروزکوه و خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در فیروزکوه و خودروبر تهران با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست