شماره خودروبر بندر عباس و شماره کفی خودروبر بندر عباس

شماره خودروبر بندر عباس 09195002129 بوده در صورتی که نیاز به شماره کفی خودروبر بندر عباس دارید و می خواهید خودرو خود را به جایی دیگر انتقال دهید با شماره خودروبر بندرعباس تماس بگیرید. کادر خودروبر بندرعباس در سریعترین زمان ممکن خودشان را به شما خواهند رساند و در خدمت شما خواهند بود تا ماشین شما رو به مقصد حمل کنند.

شماره خودروبر بندر عباس

شماره خودروبر بندر عباس 09195002129 بوده در صورتی که نیاز به شماره کفی خودروبر بندر عباس دارید و می خواهید خودرو خود را به جایی دیگر انتقال دهید با شماره خودروبر بندرعباس تماس بگیرید. کادر خودروبر بندرعباس در سریعترین زمان ممکن خودشان را به شما خواهند رساند و در خدمت شما خواهند بود تا ماشین شما رو به مقصد حمل کنند.

کاربرد تماس با شماره خودروبر بندرعباس

حمل خودروهای صفر كه هنوز پلاك نخورده اند

همانطور كه می دانید خودرهایی كه دارای پلاك ثبتی نیستند تا زمانی كه پلاك نخورده باشند اجازه هیچ گونه تردد بین شهری و درون شهری را نخواهند داشت. بنابراین در چنین شرایطی برای حمل خودرو نیاز به خودروبر كفی استاندارد بوده كه در امن ترین شرایط اتومبیل را جا به جا كند. برای ثبت سفارش با شماره خودروبر بندر عباس تماس بگیرید.

تحویل خودروهای سالم درب منزل

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد كه خودرو خود را برای تعمیر به تعمیرگاه فرستاده باشید و یا خودرویی را از شركت درخواست داده اید و مایلید آن را درب منزل تحویل بگیرید، در این شرایط استفاده از كفی خودروبر بهترین انتخاب خواهد بود.

جایجایی خودروهایی با مشكل فنی یا فرسوده

در شرایطی كه خودرو شما دچار نقص فنی شده باشد بطوری كه امكان روشن كردن و یا جا به جایی آن وجود نداشته باشد تنها راه ممكن و ایمن برای انتقال خودرو به تعمیرگاه استفاده از خودروبر خواهد بود. البته در گاهی به حدی خودرو فرسوده و از كار افتاده بوده كه باز هم امكان روشن شدن و حركت خودرو وجود ندارد. در این شرایط هم باید از خودروبر استفاده كرد.

خدمات دیگر :  خودروبر دیزیچه، امداد خودرو و شماره خودروبر دیزیچه

حمل و نقل خودروهای كلاسیك و قدیمی

گاهی شما قصد جا به جایی خودروهای كلاسیك و قدیمی را دارید. این خودروها بیشتر اجازه تردد نداشته و جنبه نمایشگاهی دارند در این شرایط هم برای جا به جایی خودرو تنها گزینه ممكن استفاده از خودروبر كفی استاندارد خواهد بود.

حمل خودروهای تصادفی در بندر عباس

متاسفانه در برخی از حوادث رانندگی، شدت تصادف و خسارت وارده به حدی بوده كه امكان حركت خودرو به خودی خود وجود نداشته و احتمال تشدید خسارات وجود خواهد داشت. بنابراین در این مواقع اولین اقدام برای جا به جایی خودرو تماس با مراكز حمل خودرو با كفی استاندارد است تا از بروز سوانح بعدی جلوگیری شود.

حمل ادوات و تجهیزات كشاوزی در بندر عباس

گاهی باید تا تجهیزات كشاورزی از مكانی به مكان دیگر جا به جا شود. از آنجایی كه امكان تردد این وسایل در مسیرهای جاده ای امكانپذیر نیست بهتر است از خودروبر برای جا به جایی آن ها استفاده شود.

حمل ماشین آلات صنعتی یا وسایلی كه امكان تردد در جاده های شهری و بین شهری را ندارند

حمل ماشین آلات صنعتی به محل كارخانه یكی از موارد بسیار معمول است. در این شرایط استفاده از خودروبر گزینه مناسبی خواهد بود. مواردی را در نظر بگیرید كه قصد جا به جایی وسیله نقلیه ای را دارید كه امكان تردد آن روی خشكی وجود ندارد مانند قایق های تفریحی یا قایق موتوری. هرچند ممكن است به ندرت چنین نیازی حس شود اما باز در این شرایط هم كفی خودروبر گزینه اول برای حمل است. برای اطلاع از هزینه ها با شماره خودروبر بندر عباس تماس بگیرید.

درباره شهر بندر عباس

استان هرمزگان با وسعت ۸/۶۸۴۷۵ كیلومتر مربع در جنوب ایران، ما بین مختصات جغرافیایی ۲۵ درجه و ۲۳ دقیقه تا ۲۸ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۲ درجه و ۴۱ دقیقه تا ۵۹ درجه و ۱۵ دقیقه طول شرقی از نصف النهار گرینویچ واقع شده است. شهرستان بندرعباس در شمال تنگه هرمز قرار دارد و مركز استان هرمزگان است. وسعت این شهرستان ۲۷۳۱۶ كیلومتر مربع است. در حال حاضر، استان هرمزگان دارای ۱۰ شهرستان، ۲۱ بخش و ۷۰ دهستان است. قریب به ۱۰۰۰ كیلومتر مرز آبی با خلیج فارس و دریای عمان و تنگه استراتژیك هرمز وجهه خاصی به استان بخشیده است.

شهرستان بندرعباس در شمال تنگه هرمز قرار دارد. وسعت آن ۲۷۳۱۶ كیلومتر مربع است. این شهرستان از سمت شمال به شهرستان حاجی آباد و از سمت شرق به شهرستان های میناب و رودان، از غرب به شهرستانهای: بندرخمیر و بندر لنگه، و از جنوب به خلیج فارس و جزیره قشم محدود است.

شهر بندر عباس مركز شهرستان بندر عباس است. وسعت این شهر كه در ساحل خلیج فارس واقع شده است حدود ۴۵ كیلومتر مربع و ارتفاع آن از سطح دریا ۱۰ متر است.

نزدیك ترین شهر به بندرعباس شهر قشم (مركز جزیره قشم) با حدود ۲۸ كیلومتر است. فاصله بندرعباس تا تهران ۱۳۳۳ كیلومتر است.

شهر بندر عباس از شمال به ارتفاعات و كوه ها و از جنوب به دریا منتهی میشود؛ بنابراین موضوع شیب عمومی شهر در راستای شمال به جنوب است. بخش وسیع و قابل توجهی از شهر از جمله محله سورو در جنوب غربی شهر و جنوب خیابان امام خمینی حد فاصل خور شیلات و خورگورسوزان و جنوب محله نخل ناخدا دارای سطحی هموار بوده واز ارتفاعی بین ۰٫۶ متر تا حداكثر ۵ از سطح دریا برخور دار است. در صورت نیاز به عملیات خودروبری، می توانید با شماره خودروبر بندرعباس تماس بگیرید.

تماس با شماره خودروبر بندرعباس

تیم شماره خودروبر بندر عباس دارای ماشین آلات و تجهیزات مدرن جهت حمل انواع خودرو ها است. می توانید برای ثبت سفارش همین حالا با ما تماس بگیرید.

خدمات دیگر :  خودروبر گیوی، امداد خودرو و شماره خودروبر گیوی

خودروبر بندر عباس باید دارای ویژگی هایی باشد که شما بتوانید به آن ها اعتماد کنید. یکی از این ویژگی ها دارا  بودن راننده های با تجربه می باشد که ما به خوبی از آن ها استفاده می کنیم. شما می توانید ضمن تماس با ما از حق مشاوره رایگان خود استفاده کنید و سفارشات خود را برای ارسال ماشین آلات مختلف ثبت کنید.

خودرو بر پارس با کمک تیم حرفه ای خود به شما کمک می کند در سریع ترین زمان ممکن مشکل پیش آمده را حل کنید و در زمان تعیین شده آن را در مقصد به افراد تحویل دهید. در صورتی که نیاز به شماره خودروبر بندر دارید، از طریق شماره تماس 09195002129 با ما تماس بگیرید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست