شماره خودروبر اردبیل

شماره خودروبر اردبیل 09195002129 بوده و شما می توانید از طریق تماس با این شماره سفارشات خود را مبنی بر استفاده از خدمات خودروبر ثبت كنید! برای خودروبر اردبیل می توانید با شماره خودروبر اردبیل به صورت شبانه روزی تماس بگیرید و از خدمات مناسب ما بهرمند شوید. قیمت های…
شماره خودروبر اردبیل

شماره خودروبر اردبیل 09195002129 بوده و شما می توانید از طریق تماس با این شماره سفارشات خود را مبنی بر استفاده از خدمات خودروبر ثبت كنید!

برای خودروبر اردبیل می توانید با شماره خودروبر اردبیل به صورت شبانه روزی تماس بگیرید و از خدمات مناسب ما بهرمند شوید. قیمت های یدک کش پارس پایین و مناسب می باشد که این یک امتیاز بسیار بزرگ محسوب می شود.

حمل خودرو در ایران اهمیت فراوانی دارد، خودروبر پارس برای رساندن خودرو شما به مقصد از کفی خودرو بر تمام هیدرولیک و یدک کش چرخگیر استفاده میکند. شماره جرثقیل اردبیل در همین وب سایت درج شده است.

چرا باید با شماره خودروبر اردبیل تماس بگیریم؟

یكی از وجه تمایزهای یدک کش اردبیل – خودروبر اردبیل ارائه خدمات مشاوره 24 ساعته و در همه ایام سال است. برای دریافت خدمات مشاوره با ما تماس بگیرید.

امداد خودرو سرعین – اردبیل از نظر شكل ظاهری و نوع كاربرد آن دسته بندی متفاوتی دارد اما به طور كلی به دو دسته تقسیم می شود:

  • خودروبر تكی

برای حمل خودرو دورن شهری و حمل تكی خودرو مناسب است

  • تریلر خودروبر 

برای حمل خودرو بین شهری و بیش از یك خودرو مناسب بوده كه به دو دسته با قابلیت حمل 6 خودرو و 8 خودرو تقسیم می شود.

با توجه به شرایط جاده ای و بر اساس نیاز راننده، امكان تغییر زاویه كفی خودروبر مزیت غیر قابل انكار بوده كه در خودروبر اردبیل دارای جك های هیدرولیكی و پنوماتیكی تعبیه شده است. در این خودرو سوارها امكان تغییر زاویه كفی خودرو سوار متناسب با وضعیت جاده و به صورت خودركار امكانپذیر خواهد بود. برای ثبت سفارش با شماره خودروبر اردبیل تماس بگیرید.

درباره شهر اردبیل

اردبیل از شهرهای ایران و مركز استان اردبیل در شمال باختری ایران است. این شهر همچنین مركز شهرستان اردبیل است. اردبیل از شهرهای باستانی و تاریخی ایران است. این شهر در نزدیكی مرز جمهوری آذربایجان بوده، دارای ارتفاع زیاد و از سردترین شهرهای ایران بوده كه جاذبه های طبیعی زیادی دارد. زبان مردم استان اردبیل تركی آذربایجانی است.

شهر اردبیل در ارتفاع ۱۵۰۰ متری از سطح دریا و میان كوه های باغرویا طالش و سبلان (ساوالان) واقع در رشته كوه البرز در فلات ایران جای گرفته است. دارای زمستان های سرد و تابستان های ملایم است.

این استان با مساحت حدود ۱۷۹۵۳ كیلومتر مربع و ارتفاع ۳۷۰۰ متر از سطح دریا، در شمال غربی ایران قرار دارد.

همسایگان این استان از شمال جمهوری آذربایجان، از سمت غرب استان آذربایجان شرقی، از سمت شرق استان گیلان و از سمت جنوب استان زنجان می باشند.

قله سبلان بلندترین نقطه استان بوده كه حدود ۴۸۱۱ متر ارتفاع دارد، پست ترین نقطه آن هم با ارتفاع ۱۰۰ متر در شهر پارس آباد و بیله سوار قرار دارد.

كوه های طالش و قوشه داغ در غرب كوه سبلان و بزغوش در جنوب و جنوب غربی سبلان واقع شده اند كه دارای ۲۲۰۰ متر بلندی می باشند، همچنین رشته كوه پلنگان در حوالی دریاچه نئور و قله آق داغ با ارتفاع ۳۳۲۲ متر در استان واقع شده اند.

این بلندی ها استان را در شمار یكی از سردترین استان های كشور قرار داده، همچنین باعث افزایش میزان بارندگی شده است. در صورت نیاز به عملیات خودروبری، می توانید با شماره خودروبر اردبیل تماس بگیرید.

تماس با شماره خودروبر اردبیل

قطعا دریافت مشاوره به شما را كمك خواهد كه خودرو سوار متناسب با نیاز خود را درخواست كنید. همانطور كه می دانید، خودروبر انواع مختلفی دارد كه هر یك كاربرد متفاوتی داشته و برای شرایط مشخصی تعریف شده اند. بنابراین با دریافت مشاوره از واحد ارائه دهنده خدمات می توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی كنید.

خدمات دیگر :  خودروبر سوادکوه، امداد خودرو و شماره خودروبر سوادکوه
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست