خودرو بر شهرستان و شماره خودروبر شبانه روزی شهرستان

خودرو بر شهرستان مجموعه خودرو بر پارس در كنار شماست تا با مناسب ترین خدمات حمل و نقل خودرو به سراسر ایران را به شما ارائه كند. قیمت های یدک کش خودروبر پارس پایین و مناسب است كه اين امتيازی بزرگ محسوب می شود. حمل خودرو در ایران اهمیت فراوانی…
خودرو بر شهرستان

خودرو بر شهرستان مجموعه خودرو بر پارس در كنار شماست تا با مناسب ترین خدمات حمل و نقل خودرو به سراسر ایران را به شما ارائه كند. قیمت های یدک کش خودروبر پارس پایین و مناسب است كه اين امتيازی بزرگ محسوب می شود. حمل خودرو در ایران اهمیت فراوانی دارد یدک کش خودرو بر پارس برای رساندن خودرو شما به مقصد از کفی خودرو بر تمام هیدرولیک و یدک کش چرخگیر استفاده میكند. خودرو بر شهرستان برای حمل خودرو با خودرو بر بیمه نامه های باربری را به شما ارائه می نماید بیمه نامه های ارائه شده توسط خودرو بر شهرستان برای حمل خودرو معادل ارزش خودروی شما را تحت پوشش بیمه قرار می دهد تا در صورت بروز حوادث ، صاحبین بار امكان بازگشت سرمایه خود را داشته باشند بیمه نامه باربری خودرو بر شهرستان بهترین و کامل ترین بیمه نامه صنعت حمل و نقل می باشد برای کسب اطلاعات در خصوص بیمه نامه خودرو بر شهرستان ساده ترین راه تماس با کارشناسان خودرو بر شهرستان است اگر قصد حمل خودرو از تهران به سایر شهرستان های کشور را دارید ، خودرو بر شهرستان همه روزه خدمات باربری و حمل خودرو به همه شهرستان ها را به شما ارائه می نماید. ارسال خودرو به سایر شهرستان ها با انواع خودرو بر تکی و تریلی بنا به درخواست صاحبین گرامی خودرو قابل ارائه می باشد.

خودروبر شبانه روزی شهرستان

خودروبر شبانه روزی شهرستان مجموعه خودروبرپارس در خدمت شماست تا با کیفیت ترین خدمات حمل و ارسال خودرو به سراسر ایران را به شما ارائه دهد. امروزه با توجه به تعداد بالای خودرو و شبكه جاده ای در ایران، نياز به وجود ماشین الاتی كه بتوان خودروی خود را به دلایل مختلف جا به جا کرد احساس می شود. خودروبر پارس در کنار شماست تا در هر ساعات شبانه روز به شما ارائه خدمات نماید.

خودروبر شبانه روزی شهرستان را به ما بسپارید!

برای جابجایی خودروی صفر کیلومتر و رساندن آن به دست مشتريان محترم، تصادفات جاده ای كه منجر به خرابی و صدمه دیدن خودرو ها شده و يا به هر دلیلی خودرو روشن نشده و يا با حرکت دادن خودرو امکان اسیب دیدن بیشتر خودرو شده را میتوان از خودرو بر استفاده كرد.

خودرو بر ها دارای انواع مختلفی هستند، از جمله خودروبرانی كه میتوان نام برد:

 • خودرو سوار
 • جرثقیل
 • نیسان جرثقیل
 • نیسان چرخگیر
 • خودرو سوار بصورت تعداد

خودروبر شبانه روزی شهرستان ها انواع سرویس های تعمیر و حمل و نقل خودرو را سراسر شهر تهران انجام می دهند. خودروبرها با داشتن چندین کامیون، یدک کش، نیسان جرثقیل و … امکان جابجایی انواع خودروی های معمولی و شاسی بلند را دارند. تعرفه ای كه اين خودرو برها اعمال می كنند با توجه به نوع خودرو و نوع خودروی حمل شونده، مسافت حمل و … تعین می شود.

ایمنی خودرو برها کاملا تضمین شده و همه خودرو کاملا برای حمل و نقل انواع خودروها طراحی شده اند. رانندگان اين خودروها دانش کافی در خصوص عیب يابی و تعمیر خودرو را دارند و در اغلب مواقع خودرو را تعمیر می كنند تا از هزینه های اضافی حمل و نقل و استهلاک آن خودداری شود. اين خودرو برها برای مواردی كه موتور خودرو قفل شود و يا ماشین روشن نشود و يا شکستگی گیربکس و پارگی تسمه تایم و …. خودرو را به تعمیرگاه منتقل می كنند.

خدمات دیگر :  خودروبر دلند، امداد خودرو و شماره خودروبر دلند

چگونگی عملكرد خودروبر شبانه روزی شهرستان

با توجه به اينكه خرابی خودرو در هر زمان و مکانی كه باشد نيازمند تعمیر فوری است. خودروبر شبانه روزی شهرستان با داشتن کادری حرفه ای فعالیت می كنند. برای جابجایی های داخل شهری از خودرو بر های تکی استفاده می كنند. به صورت کلی چه خودروهای نو و بدون کاركرد و چه خودروهای آسیب دیده باید توسط خودروبرها جابجا شوند. بسياری از خودروبر ها توانایی جابجایی چندین خودرو را به صورت یکجا دارند.

خودروبر شبانه روزی شهرستان برای همه مسیرهای شهرستان هر خودرو را تا سقف ارزش آن خودرو به همراه بارنامه دولتی، بیمه می كند تا در صورت خسارت احتمالی، مالک خودرو ضرر نکند.

حمل خودرو شامل انواع خودرو از قبیل صفر کیلومتر، کلکسیونی، تصادفی، اعزام به تعمیرگاه، اعزام به تعویض پلاک، تحویل از نمايندگی و امداد است. خودروبر شبانه روزی شهرستان با انواع خودروبر کفی وینچ دار ( خودبالابر ) برای حمل خودرو به صورت تکی و تریلی های خودروبر ( دبل ) برای حمل خودرو به صورت گروهی در خدمت مراجعین گرامی است. همین حالا از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید و درخواست خود را برای درخواست خودروبر شبانه روزی ثبت کنید.

خودرو بر شهرستان

برای ثبت سفارش خودرو بر شهرستان با ما تماس بگیرید!

در هر ساعتی از شبانه روز در تهران، نیاز به استفاده از خدمات خودروبری پیدا کردید، تنها کافی است با خودرو بر پارس تماس بگیرید و مشکل خودرو موردنظرتان را به کارشناس متخصص و مجرب ما شرح بدهید. خودرو بر پارس انواع خودروهای شما را تحویل گرفته و به همه نقاط تهران و شهرستان های کشور جابجا می كند.

حمل خودرو با خاور – حمل خودرو به سراسر کشور – کامیون خودرو بر – تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر – اپلیکیشن حمل خودرو – هزینه حمل خودرو با تریلی  – هزینه حمل خودرو ایران خودرو – خودرو بر تهران

خودرو بر شهرستان را با ما تجربه کنید!

حمل خودرو در سراسر جهان اهمیت فراوانی دارد. بعضی به انتخاب خود و برای راحتی خود، به منظور حمل خودروی خود به مقصد، از یدک کش و جرثقیل استفاده می كنند. بعضی دیگر هم به اجبار به علت خرابی ماشین و يا تصادف، مجبور به حمل خودرو با خودرو بر و يا استفاده از خودرو بر شهرستان می شوند. خودرو بر پارس به منظور خدمت رسانی به مردم تهران در حال فعالیت است. خودربر پارس همواره سعی داشته است با بالاترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی، حمل خودرو را با سیستم چرخ گیر انجام دهد.

 • خودروهای وارداتی صفر کیلومتر به مراکز تعویض پلاک برای انجام مراحل شماره گذاری
 • خودروهای لوکس و لاکچری، رالی و مسابقه ای
 • خودروهای تصادفی به مراکز بیمه
 • خودروهای معیوب به نمايندگی و تعمیرگاه

آشنایی با جرثقیل خودرو بر

جرثقیل خودرو بر شهرستان از کامیونت شش تن و جرثقیل هیدرولیک قابل استفاده است. از مهم ترین مزايای اين روش حمل و نقل ایمنی بالا بدون آسیب وارد شدن به خودرو، هزینه مناسب، حمل خودرو بدون نياز به روشن كردن موتور و … است. تعمیرکاران خودرو قبل از اينكه خودرو را به محل حمل و نقل كنند نسبت به بررسی و عیب يابی خودرو اقدام می كنند و اگر حرکت دادن خودرو باعث آسیب رسیدن بیشتر به خودرو شود، توسط جرثقیل حمل می گردد.

هزینه حمل و نقل خودرو با جرثقیل خودرو بر شهرستان

با توجه به امکانات متنوع حمل و نقل نظیر کامیون، یدک کش، هواپیمای خودرو بر، کشتی و … تعرفه اين گونه امکانات هم متغیر است. از فاکتورهای مهم برای مشخص کردن تعرفه جرثقیل خودرو بر، نوع خودرو كه حمل می شود است که باید متناسب با نوع خودرو درخواست ماشین خودروبر كنید. در مسافت های طولانی برای حمل خودرو هزینه سوخت و استهلاک جرثقیل محاسبه می شود. جرثقیل یدک کش های مکانیزه نسبت به نمونه های معمولی از پایداری بهتری برخوردارند و قیمت خدمات اين گونه خودرو بر با بیمه تا حدودی بیشتر است. جرثقیل باید وزن خودرو را تحمل كند و در طول مسیر حمل دچار آسیب به جرثقیل و خودرو نشود. معمولا برای مسیرهای کوتاه و خودروهای سبک از جرثقیل نیسان استفاده می كنند هزینه کمتری نسبت به کامیون ها دارند. با یک تماس سفارش خود را ثبت کنید!  

خدمات دیگر :  خودروبر فریم، امداد خودرو و شماره خودروبر فریم

دريافت مشاوره و تماس با شماره خودروبر شهرستان به شما کمک می کند كه خودروبر متناسب با نياز خود را اجاره کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه ها و نقاط تحت پوشش این مجموعه با شماره خودروبر تماس بگیرید! کادر خودرو بر پارس با کفی خودروبر و تجهیزات کامل در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده خدمات رسانی به شما مشتریان محترم می باشد. در مورد كاربرد خودرو بر در مقالات قبلی به طور مفصل صحت کردیم اما بطور کل می توانید از خدمات حمل خودرو در مواقعی كه نياز به انتقال خودرو به تعمیرگاه دارید، در زمان فک پلاک يا انتقال خودرو صفر درب منزل استفاده کنید.

استفاده از خودرو بر چه مزايایی دارد؟

در مطلب چرخگیر يا خودرو بر مواقعی كه نياز به استفاده از خودرو بر دارید را برای شما توضیح دادیم؛ اما اینجا می خواهیم به توضیح این موضوع بپردازیم كه چرا باید این كار را انجام دهید. هزینه خودرو بر چقدر است؟ برای اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با شماره خودروبر شهرستان در این وب سایت با ما تماس بگیرید.

جلوگیری از آسیب بیشتر با جرثقیل حمل خودرو

با دقت به قرار گرفتن کل خودرو بر روی سطح تخت خودرو بر جابه جایی خودرو با این روش به علت عدم استفاده از قطعات خود خودرو برای جابه جایی آن از احتمال آسیب دیدن این قطعات در حین جابه جایی جلوگیری می کند. به عنوان مثال به این علت كه با استفاده از خودرو بر بر خلاف چرخگیر چرخ های خودرو چرخشی ندارند از مصرف شدن لاستيک يا آسیب دیدن احتمالی قطعات تحرک دهنده مانند موتور و گیربکس جلوگیری می شود.

امنیت تضمینی

استفاده از خودرو بر نه تنها برای خودرو شما، بلكه برای دیگر رانندگان در جاده هم امن ترین گزینه ممکن به حساب می اید. استفاده از چرخگیر با دقت به قابل چرخش بودن محور آن نياز به مهارت بیشتری برای کنترل دارد؛ اما با این وجود كه کنترل خودرو بر نياز به مهارت خاص خود را دارد، کنترل خودرو بر ساده تر از چرخگیر خواهد بود. سفارش و اجاره فقط با تماس با شماره خودروبر شهرستان

زمان هایی خودرو بر تنها گزینه شماست

بعضی از زمان ها استفاده از يک خودرو بر تنها گزینه شماست، به عنوان مثال اگر می خواهید تا برای مسافت طولانی ای خودرو خود را جابه جا کنید و يا خودرو شما دارای آسیب جدی مانند شکسته شدن محور داشته باشد كه حرکت دادن آن را نا ایمن می کند باید تا از خودرو بر استفاده کنید.

خدمات دیگر :  خودروبر سنندج، امداد خودرو و شماره خودروبر سنندج

انواع خودروبر

خودروسوار از نظر شکل ظاهری و نوع كاربرد آن دسته بندی متفاوتی دارد اما بطور کلی به دو دسته تقسیم می شود:

 • خودرو بر تکی

برای حمل خودرو دورن شهری و حمل تکی خودرو مناسب است

 • تریلر خودرو بر

با شماره خودروبر شهرستان – خودروبر شیراز – تهران و … تماس بگیرید!

نوع جدیدی از وسایل مربوط به حمل و نقل خودرو، خودرو بر  است كه تفاوتی با خودرو برهای معمولی كه اغلب در گوشه و کنار شهر دیده اید دارد و این تفاوت این است كه خودرو بر  امكان زاویه کفی حمل بار بر اساس وضعیت جاده و همچنین نياز راننده به صورت اتوماتيک و با استفاده از جک های هیدروليکی را دارد.

استفاده از شماره خودروبر شیراز و شهرستان  بسيار ایمن تر از نمونه های قبلی است و نوعی حمل و نقل مدرن خودرو به حساب می آید و قابلیت های آن از يک یدک کش خودرو معمولی بیشتر است. با استفاده از خودرو بر  صاحبان خودروهای لوکس می توانند با خيالی راحت خودرو خود را به صورت كاملا مطمئن و ضمانت شده است محلی به محل دیگر منتقل کند.

تفاوت خودرو بر و یدک کش

خودرو بر دارای کسی است كه خودرو شما را بر روی آن سوار کرده و سپس به سمت مقصد حمل می کند، اما یدک کش به وسیله زنجیر و يا سیم بکسل خودروی شما را به انتهای قلاب خودرو یدک کش متصل کرده و تا مقصد به دنبال خود می کشد. واضح است كه برای هر جابجایی و حمل خودرو استفاده از خودرو بر نسبت به یدک کش از امنیت بالاتری برخوردار است. شماره خودروبر شهرستان در قسمت پایانی وب سایت درج شده است.

كاربردهای کفی خودروبر

 • جابجایی خودروهای صفر كه هنوز پلاک نخورده اند.
 • حمل خودرو های سالم جهت تحویل در درب منزل
 • جابجایی خودروهای خراب، از كار افتاده و فرسوده
 • حمل و نقل خودرو های قدیمی و کلاسيک
 • حمل خودروهای تصادفی با تماس با شماره خودروبر شهرستان

امروزه با دقت به قیمت روز افزون انواع خودروها و همچنین بالا بودن هزینه تعمیر، داشتن يک خودرو بر معتبر برای کسانی دارای خودرو های لوکس و وارداتی هستند و يا افرادی كه اهمیت ویژه ای به خودرو خود می دهند و رو آن حساس هستند ملزم و ضروری است. در واقع کرایه خودروبر بسیار به صرفه است. خودرو بر خوب و معتبر خودرو بری است كه در تمامی ساعات شبانه روز بتوان بر روی آن حساب باز کرد.

خودروی شما امكان دارد خراب باشد و يا نياز باشد به تعمیرگاه هدایت شود و يا بنا به هر علتی نتوان از خودرو استفاده کرد باید يک خودرو بر حرفه ای داشته باشیم تا خودروی ما را بدون هیچ گونه فشار اضافی و با امنیت بالا و بدون هیچ ریسکی برای ما جا به جا کند. شماره خودروبر کرج ، شیراز و … در همین وب سایت درج شده است.

برای انتخاب يک خودرو بر برای خودرو خود قبل از انتخاب حتما از نحوه انجام انتقال و مراحل بارگیری اطلاعات كافی را از متصدی این كار پرس و جو کنید. همین حالا برای ثبت سفارش با شماره خودروبر شهرستان تماس بگیرید. حمل خودرو به سراسر کشور تخصص ماست!

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست