حمل خودروی صفر کیلومتر

خودرو بر پارس با حمل خودروی صفر کیلومتر است که ۷روز هفته و ۲۴ ساعت روز در خدمت شما هموطنان گرامی  می باشد. همه‌یمان به خوبی می‌دانیم که با گسترش جاده ها و راه‌های ارتباطی جاده‌ای و استفاده روزافزون از خودروها و افزایش خرید آن ها برای حمل آن ها…
حمل خودروی صفر کیلومتر

خودرو بر پارس با حمل خودروی صفر کیلومتر است که ۷روز هفته و ۲۴ ساعت روز در خدمت شما هموطنان گرامی  می باشد. همه‌یمان به خوبی می‌دانیم که با گسترش جاده ها و راه‌های ارتباطی جاده‌ای و استفاده روزافزون از خودروها و افزایش خرید آن ها برای حمل آن ها نیاز به تجهیزاتی مطمئن است.

خودروبر شبانه روزی تهران برای حمل و نقل تمام خودرو ها ارائه خدمات می کند. خودرو برها انواع مختلفی دارند که ما اینجا قصد معرفی آن ها را نداریم. هرکدام از خودرو برها شرایط و ویژگی‌های خاص خودشان را دارند و برتری نسبت به یکدیگر. بار زدن خودرو و تحویل و پیاده کردن آن بر عهده راننده خودرو بر است. خودرو برها مسئول سلامت خودرو بوده اند و در صورت بیمه بودن، با بروز هرگونه مشکلی خسارت به عهده بیمه است.

حمل اتومبیل با جرثقیل نیازمند رعایت استانداردهایی است که در صورت عدم توجه به آن ها ممکن است در هنگام انتقال خودرو آسیبی به بدنه ماشین وارد شود و خسارات بیشتری به بار آورد.  حمل خودروی صفر کیلومتر اصولا در تمامی ساعات شبانه روز فعالیت دارند. امداد خودرو به عنوان یک نهاد مطمئن و شناخته شده، خودرو برهای شبانه روزی را در اختیار عموم قرار داده است.

برای حمل خودروی صفر کیلومتر از طریق شماره خودرو بر ذکر شده در همین وب سایت با ما تماس بگیرید!

چرا باید حمل خودروی صفر کیلومتر را به خودرو بر پارس بسپاریم؟

خودرو بر پارس با سال ها تجربه، تیم تخصصی و پرسنل حرفه ای و خودروهای استاندارد و مجهز به همه تجهیزات ایمنی حمل خودرو یكی از برترین شركت ها در این زمینه محسوب می شود. خودرو بر پارس در زمینه حمل خودرو درون شهری و برون شهری، امداد خودرو و تعمیر در محل فعالیت داشته و خدمات ویژه به مشتریان خود عرضه می کند.

خدمات دیگر :  خودروبر دیزیچه، امداد خودرو و شماره خودروبر دیزیچه

خودروبر پارس یک شركت معتبر در حمل خودرو، امداد خودرو و تعمیر در محل است. خودرو بر پارس دارای انواع متعددی خودروهای مخصوص حمل خودرو شامل خودرو بر كفی هیدرولیک در وزن های سه و پنج تن، نیسان جرثقیل دار و نیسان چرخگیر است. بنابراین امكان حمل و جابه جایی  انواع خودرو در خودرو بر پارس وجود دارد.

یدک كش ها ماشین ها را توسط سیم بكسل و زنجیر تا مكان موردنظر حمل می کنند ولی خودرو برها ماشین را روی قسمت انتهایی سوار كرده و سپس ماشین را تا مقصد موردنظر حمل می کنند. به همین علت امنیت خودرو بر ها از یدک كش ها بیشتر است و شما می توانید با خیال راحت ماشین خود را به خودرو بر بسپارید.

انواع خودرو بر

خودروبر دارای انواع مختلفی است که در کدام برای شرایط خاصی مورد استفاده قرار میگیرند در زیر به تعدادی از پرکاربرترین تجهیزات حمل خودرو اشاره می کنیم.

خودوربر تكی یا خودرو بر كامیونت

معمولا این نوع دست از خودرو بر ها مجهز به یك وینچ بوده است كه به صورت معمول از این نوع كامیونت ها برای حمل یك خودر استفاده می گردد و معمولا در حمل و نقل های شهری و بین شهری كاربرد دارند. همه سرویس های خودرو بر تهران با بیمه و بارنامه دولتی قابل استعلام انجام می پذیرد، خدمات حمل ماشین را از یک مجموعه مطمئن بخواهید.

تریلر خودوربر

این نوع از خودرو برها جهت جا به جایی چندین خودرو در فواصل بین شهری مورداستفاده قرار می گیرند و در دو نوع زیر موجود هستند:

  • خودرو بر حمل ۶ خودرو
  • خودرو بر حمل ۸ خودرو
خدمات دیگر :  خودروبر فاضل آباد، امداد خودرو و شماره خودروبر فاضل آباد

 

كاربرد خودرو بر

  • جا به جایی خودروهای صفری كه هنوز پلاك نخورده اند.

  • حمل اتومبیل های سالم جهت تحویل در درب منزل

  • جا به جایی خودروهای خراب، از كار افتاده و فرسوده

  • حمل و نقل اتومبیل های قدیمی و كلاسیك

  • حمل خودروهای تصادفی

  • یدک کش و خودرو بر شبانه روزی

حمل خودروی صفر کیلومتر

یکی از کاربرد خودرو بر این است که وقتی خودرو بدون پلاك است برای حمل بین شهری و درون شهری باید از خودرو بر حمل خودروی صفر کیلومتر مناسب استفاده كنید. درهر کجای ایران که هستید استفاده از خودرو بر  به شما كمك خواهد كرد تا بتوانید حمل خودروی صفر کیلومتر را انجام دهید.

رانندگان حرفه ای، پرسنل آموزش دیده و با اخلاق و خودروهای مجهز به تجهیزات ایمنی از دیگر مشخصات بارز تریلی خودرو بر است. خودرو بر پارس متعهد می شود كه همه خودروها در كمال صحت و سلامت، حمل و به مشتری ارائه شود.

همه جابه جایی  های برون شهری توسط بارنامه رسمی شركت حمل و نقل و بیمه نامه معتبر صورت می پذیرد. همه مشخصات خودرو در بارنامه تریلی خودرو بر درج شده و قیمت بارنامه به طور رسمی به مشتری اعلام می شود.

تماس با حمل خودرو پارس

اگر نیاز به استفاده از خدمات خودرو بر سنگین را دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید تا به شما کمک کنیم. همانطور که گفته شد این مجموعه برای انتخاب خودرو بر مناسب به شما به صورت رایگان مشاوره می دهد و سعی شده است از کارشناسانی آموزش دیده و فعال برای ارتباط با شما استفاده شود. اشاره کنیم که برای اطلاع هزینه های درنظر گرفته شده برای باربری خودروهای شما می توانید با شماره خودرو بر تماس بگیرید!

خدمات دیگر :  خودروبر گیوی، امداد خودرو و شماره خودروبر گیوی
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست