انواع ماشین حمل بار

در این مقاله در مورد انواع ماشین حمل بار مطالب مفیدی را ارائه می کنیم. تا انتهای مطلب همراه ما باشید تا در مورد ماشین حمل بار توضیحاتی را ارائه کنیم. در خودرو بر تهران همه این موارد توسط پرسنل حرفه ای این مجموعه مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. برای…
هزینه انواع ماشین حمل بار

در این مقاله در مورد انواع ماشین حمل بار مطالب مفیدی را ارائه می کنیم. تا انتهای مطلب همراه ما باشید تا در مورد ماشین حمل بار توضیحاتی را ارائه کنیم. در خودرو بر تهران همه این موارد توسط پرسنل حرفه ای این مجموعه مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

برای ارسال خودرو به سراسر کشور با 09195002129 تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید!

انواع ماشین حمل بار به انواع ماشین اسباب کشی یا ماشین حمل اثاثیه، ماشین بار یا باری یا بارکش، ماشین کمپرسی، ماشین یخچالی، ماشین تانکری، ماشین بونکری، ماشین جرثقیل دار و … تقسیم می شود.

از بین این ها ماشین باری خود به دو نوع ماشین سبک باری و ماشین باری سنگین جدا می شود. ماشین سبک باری مثل نیسان، مینی خاور، کامیونت، خاور بنز و ایسوزو و هیوندا. ماشین باربری سنگین مثل انوع کامیون ۹۱۱، بادسان، ۱۰ تن، ۱۵ تن و تریلی و بوژی.

انواع ماشین حمل بار و آشنایی با خودرو بر

پیش از نحوه انتخاب انواع ماشین حمل بار و نکات آن، انواع ماشین­ های حمل بار را معرفی می ­کنیم. در یک دسته ­بندی کلی، انواع ماشین حمل بار به 3 دسته تقسیم می ­شوند:

 1. انواع ماشین حمل بار کوچک و سبک مثل وانت، وانت پراید، و وانت پیکان
 2. ماشین حمل بار نیمه سنگین مثل کامیون، خاور، هیوندا، ماشین باربری ایسوزو، و کامیونت
 3. ماشین حمل بار سنگین مثل تریلی، ترانزیت، ده تن، کفی، ترانزیت یخچالی، ۲۰ تن، چادری سه محور، کفی، کمپرسی، و تریلی تانکر فاو

در ادامه بعضی از پرکاربردترین انواع ماشین ­های حمل بار در انتخاب انواع ماشین حمل بار بین شهری را دقیق­ تر بررسی می ­کنیم:

ماشین حمل بار کامیونت

در انواع ماشین حمل بار کامیونت یا کامیون پراستفاده ­ترین وسیله نقلیه در امور اتوبار و اسباب کشی منازل و اثاثیه با حجم بالاست. همینطور، کامیونت در انواع ماشین­ های حمل بار یکی از مطمئن­ترین ماشین­ ها برای حمل بار و باربریست که باعث محبوبیت آن میان مشتریان شده است. کامیونت برای حمل بار بین شهری یا درون­ شهری می ­تواند از 1 تا ۱۲ تن بار را در خود جای دهد. در حالت ایده ­آل، این ماشین حمل بار دارای اتاق ­های مسقف بوده و موکت شده است. انواع ماشین حمل بار ایسوزو یکی از ماشین­ های معروف در این دسته است.

در انواع ماشین حمل بار کامیونت­ ها در مدل­ های مسقف ابعاد خاصی دارند که باید متناسب با حجم بار باشند. همینطور، ارتفاع کابین از سطح زمین باید در حد استانداردی باشد تا بارگیری و حمل بار از کرج به شهرستان راحت انجام شود.

کابین مسقف از سرقت لوازم هم می­ تواند جلوگیری کند. معمولا برای اسباب­ کشی از انواع ماشین حمل بار ایسوزو، هیوندا و خاور بنز ۶۰۸ استفاده می­ شود، که اندازه اتاق­ های حمل بار آنها تقریبا یکسان است. گاهی برحسب شرایط، در انتخاب انواع ماشین حمل بار باید از کامیونت که اتاق کوچکتری دارد استفاده شود.

انواع ماشین حمل بار وانت ­بار

وانت یا وانت بار از وسایل نقلیه باری کوچک و پرکاربرد برای حمل وسایل با وزن کم و اندازه کوچک است. این ماشین ­ها در انواع ماشین ­های حمل بار بیشتر برای حمل بار درون شهری کاربرد دارند تا حمل بار بین شهری. ظرفیت حمل بار به وسیله وانت ۱۰۰ کیلو الی ۴ تن است. در ایران، وانت ­بارها به دلیل استهلاک پایین، قیمت مناسب، و زیاد بودن قطعات در انتخاب انواع ماشین حمل بار بیشتر مورد استقبال مردم قرار گرفته ­اند.

در اسباب­ کشی با انتخاب انواع ماشین حمل بار می ­توان لوازم آشپزخانه را که حجم کمی دارند اما زمان زیادی را برای جابه ­جایی می طلبند، راحت­ تر و سریع ­تر از باقی اسباب به مقصد رساند و در کمدهای مخصوص جای داد. توجه داشته باشید که هنگام ثبت سفارش حمل بار بین شهری یا درون شهری با وانت ­بار حتما ذکر کنید که می ­خواهید وانت­ بار اتاق دار یا بدون اتاق باشد تا بعدا دچار مشکل نشوید.

حمل بار با نیسان بار

این ماشین حمل بار در میان انواع ماشین­ های حمل بار جزو وسیله­ های میان رده حمل و نقل است که برای جابه جایی بار با حجم سبک تا حدودی سنگین استفاده می ­شود. نیسان بار تفاوت­ های قابل ملاحظه ­ای نسبت به وانت در انتخاب انواع ماشین حمل بار دارد؛ برای مثال:

 • به صرفه، سریع، و مطمئن است.
 • حجم بالاتری نسبت به وانت جابه ­جا می ­کند.
 • علاوه بر باربری درون شهری برای باربری و حمل بار بین شهری هم می­ توان از آن استفاده کرد.

خودرو بر کفی

به خاور، کامیون و تریلی که قسمت بارکش آن دیواره نداشته باشد کفی گفته می شوند. خاور کفی و کامیون تک کفی و کامیون جفت کفی خیلی به ندرت پیدا می شود و اکثر ماشین های کفی تریلی می باشند. از تریلی کفی برای حمل بارهایی که با لیفتراک بارگیری می شوند؛ حمل سنگ , حمل بار های پالتی , خودروهای سنگین و بارهای ترافیکی استفاده می شود.

امروزه با توجه به نیاز داشتن به خودرو تولید خودروها رشد چشمگیری را داشته اند. این مسئله باعث نیاز به وسایلی می شود که بتواند خودروها را به بخش های مختلف کشور جابه جا کند. استفاده از چنین تجهیزاتی باعث می شود که احتمال آسیب رسیدن به خودرو ها به حداقل ممکن برسد.

یکی از این تجهیزات پرکاربرد کفی خودرو بر است. از آنجایی که خودرو ها به شکل کامل بر روی خودرو بر تهران قرار گرفته می شود، احتمال بروز خسارت به صفر می رسد. خودرو بر پارس یکی از مراکزی است که در این زمینه بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می کند. در ادامه این مقاله در مورد این مسئله صحبت خواهد شد.

خدمات دیگر :  خودروبر گیلان، حمل خودرو و شماره خودرو بر گیلان

شماره کفی خودروبر | جرثقیل کفی

مدل های مختلف خودرو بر تهران به چند دسته تقسیم می شوند؟

خودرو بر تکی

استفاده از این مدل خودرو بر تهران اغلب برای مسافت های کم مورد استفاده قرار می گیرد. وقتی نیاز به جابه جایی یک خودرو باشد از مدل خودروبر تکی یا کامیونت استفاده می کنند. در این مدل از خودرو بر ها یک وینچ قرار دارد. که از آن برای جابه جایی ماشین استفاده می کنند.

تریلر خودرو بر

استفاده از انواع ماشین حمل بار برای مسافت های طولانی و حمل بیش از یک خودرو کاربرد دارد. که به دو دسته تقسیم می شوند:

 • تریلر ها با قابلیت جا به جایی 6 خودرو
 • تریلری خودروبر با قابلیت جا به جایی 8 خودرو

انواع ماشین حمل بار

کاربرد خودرو بر کفی در چه مواردی است ؟

حمل ماشین های صفر و پلاک نخورده

تردد ماشین های پلاک نخورده غیر قانونی است و اجازه تردد درون شهر و یا خارج از شهر را ندارند. در چنین وضعیتی برای جابه جایی و حمل خودرو نیاز به خودرو بر است که خودرو ها را در امن ترین روش ممکن جا به جا کند.

تحویل ماشین سالم درب خانه

امکان دارد که شما ماشین خود را برای تعمیر کردن به تعمیرگاه برده باشید و یا اینکه خودرویی را اجاره کرده باشید و مایل باشید که آن را درب خانه خود تحویل بگیرید. در این وضعیت خودرو بر تهران بهترین کفی خودرو بر را به شما برای تحویل سالم خودرو درب خانه ارائه می کند.

حمل خودرو های کار کرده، فرسوده و تصادفی

اگر شما در مسیر جاده ای باشید و خودرو شما دچار نقص فنی شود. به طوری که دیگر امکان جابه جایی آن را نداشته باشید بهترین راه برای ارسال آن به نزدیک ترین تعمیرگاه استفاده از خودرو بر است.

یا اینکه به علت سوانح رانندگی خودروی شما دچار صدمه و آسیب جدی شده باشد. که حرکت دادن آن باعث تشدید صدمات وارد شده به خودرو می شود. در چنین شرایطی برای حل مشکل خود به سایت خودروبر پارس.ir مراجعه کرده و با شماره خودروبر موجود در سایت تماس بگیرید. در شکل 2: خودرو بر تهران را مشاهده می نماییید.

حمل خودرو های قدیمی و کلاسیک

در اکثر اوقات تردد و حمل خودرو های کلاسیک به دلیل جنبه نمایشگاهی بودنشان غیر قانونی است و برای این کار نیاز به مجوز است. در چنین وضعیتی بهترین گزینه برای جابه جایی آن استفاده از کفی خودرو بر است.

جا به جایی ادوات و ماشین آلات صنعتی و کشاورزی

جا به جایی ماشین آلات کشاورزی و صنعتی به کارخانه ها فعالیتی معمول است. در چنین وضعیتی استفاده از خودرو بر تهران مناسب ترین راه است. در شرایطی که برای جا به جا کردن وسایلی مثل کشتی های تفریحی و یا قایق موتوری که قابلیت جا به کردن آن ها بر روی خشکی وجود نداشته باشد باید از خودرو بر برای انجام این کار بهره برد. خودرو بر پارس در این زمینه میتواند به شما کمک کند.

مزایای استفاده از کفی خودرو بر ها چیست ؟

مهمترین مزیت استفاده از خودرو بر تهران افزایش ایمنی در جا به جایی انواع خودرو ها است. باید به این نکته دقت کنید که حتما از خودرو بر های معتبر مثل خودرو بر پارس در این زمینه کمک بگیرید. که علاوه بر تامین نیاز شما از استاندارد های لازم برخوردار بوده و به وسیله متخصص ترین افراد این کار را انجام دهد.

خودرو بر تهران از خودرو های هیدرلیک برای حمل ماشین ها بهره میبرند. که در کنار اینکه باعث افزایش امنیت در حین کار می شود، سهولت و سادگی را هم فراهم می کند. khhodrobar با داشتن نگهدارند هایی در کنار ماشین احتمال لغزش و یا سقوط را از بین می برد.

 

خودرو بر ها

خرابی خودرو، خاموش شدن ناگهانی و در بعضی موارد تصادف بعضی از مواردی است که نیاز به خودرو بر وجود دارد. خودرو برهای معمولی که در کنار بزرگراه ها و مکان های متعدد دیده می شوند تنها اقدام به حمل خودرو به اولین تعمیرگاه و یا محل مشتری می کنند.

انواع ماشین حمل بار وجود دارند که علاوه بر خدمات حمل و نقل خودرو اقدام به تعمیر در محل هم می کنند. شما می توانید در صورت نیاز به خودرو بر تنها با یک تماس نیاز خود را اعلام نمائید. خودرو بر به همراه کارشناس خودرویی در مدت زمان کوتاه در محل حاضر شده و ابتدا به بررسی و چکاپ خودرو خواهند پرداخت. اگر خودرو با تعمیرات جزیی مثل تعویض فیلتر و روغن، تعویض فیوز، فیلتر بنزین، پنچری خودرو و یا تعویض باطری روشن شود دیگری نیازی به انتقال به تعمیرگاه ندارید.

در این مواقع در وقت و هزینه شما صرفه جویی زیادی می شود. خودرو بر تهران در شهرهای بزرگ بسیار مقرون به صرفه است. مسافت های طولانی و ترافیک خیابان ها منجر به اتلاف وقت و هزینه زیادی می شود. از دیگر خدمات تعمیر در محل خودرو می توان به استفاده از دستگاه دیاگ برای تشخیص مشکل خودرو نام برد. با این دستگاه در کوتاهترین زمان می توان به رفع عیوب خودرو پرداخت.

انواع ماشین حمل بار خودرو بر و ایمنی هر یک در حمل خودرو

خودرو بر دارای انواع مختلفی است که به خودرو بر جرثقیل دار، خودرو بر کامیونت و یدک کش می توان اشاره کرد هریک از این نوع خودرو بر ها با توجه به نوع آسیب دیدگی خودرو و مسافت مورد نظر مورد استفاده قرار می گیرند.

 1. خودرو بر جرثقیل دار تشکیل شده از ماشین ۶ تن کفی با کفی هیدرویک قابل حرکت که خودرو آسیب دیده روی کفی قرار گرفته و به مقصد مورد نظر منتقل می شود. خودرو بر چرخگیر یا همان یدک کش که از نام آن هم پیداست چرخگیر است یعنی با جرثقیلی که در پشت دارد چرخ های جلوی خودرو آسیب دیده را بلند کرده و آن را جابه جا می کند.
 2. خودرو بر کامیونت مثل خودرو بر جرثقیل دار است ولی با این تفاوت که دارای جرثقیل ناست که در نتیجه این خودرو بر کفی متحرک دارد که کفی آن بر روی زمین قرار می گیرد و خودروی موردنظر را با وینچ کشیده و بر روی کفی خود می گذارد. خودرو بر کامیونت معمولا برای مصافت های طولانی به کار گرفته می شود.
خدمات دیگر :  خودروبر ایلام، شماره خودرو بر ایلام

انواع ماشین حمل بار خودرو بر

خودرو بر جرثقیل دار

خودرو بر جرثقیل دار از کامیونت ۶ تن و جرثقیل هدرولیک قابل استفاده است. حسن خودرو بر جرثقیل دار این است که خودرو آسیب دیده به هر دلیل نیاز به روشن کردن موتور خود ندارد.

 یدک کش یا خودرو بر چرخگیر

خودرو یدک کش تشکیل شده از وانت ها و خودروی بالای دو تن است. یدک کش هم مثل جرثقیل از یک هیدرولیک و یک اهرم که در زیر خودرو آسیب دیده قرار می گیرد استفاده می کند. یدک کش بیشتر برای خودروی های که آسیب دیدگی آنان کم باشد قابل استفاده است. معمولا یدک کش برای مصافت های کوتاه به کار گرفته می شود.

خودرو بر کامیونت

این نوع خودرو بر مثل خودرو بر جرثقیل دار است ولی با این تفاوت که دارای جرثقیل ناست که در نتیجه این خودرو بر کفی متحرک دارد که کفی آن بر روی زمین قرار می گیرد و خودروی موردنظر را با وینچ کشیده و بر روی کفی خود می گذارد.

خودرو بر یدک کش آزاد و کارکرد آن چیست ؟

خودروبر پارس  یکی از بهترین خودرو بر هایی است که به معرفی انواع ماشین حمل بار می پردازد. در این مقاله در مورد انواع یدک کش ها مطالب مفیدی را ارائه می کنیم. تا انتهای مطلب همراه ما باشید تا در مورد این یدک کش ها توضیحاتی را ارائه کنیم.

انواع ماشین حمل بار و یدک کش های خودرو بر تهران و موارد استفاده از آن ها !

امکان دارد که شما در مسیر جاده و خیابانی باشید و خودروی شما دچار نقص فنی شود. اگر شما تخصصی را در تعمیر خودرو نداشته باشید، باید به نزدیک ترین امداد رسان خودرو مثل خودرو بر تهران تماس بگیرید. تا به شما بهترین خدمات را ارائه کنند. این خودرو بر ها ت با یدک کش های خود به کمک شما می آیند و خودرو شما را تا نزدیک ترین تعمیرگاه خودرو حمل می کند.

بدک کش ها، زیر مجموعه وانت ها می باشند و وزن آن ها بیش از دو تن است. این نوع از خودرو بر دارای یک بازو و اهرم هیدرولیکی است. یدک کش ها در موارد مختلفی کاربرد دارد. برای حمل خودرو های تصادفی، صفر و پلاک نخورده از این یدک کش ها استفاده می کنند.

البته باید به این موضوع توجه داشته باشید که برای حمل انواع خودرو بر ها استفاده از یدک کش ها متناسب نیست و از آن ها برای مسافت های بیشتر از 10 کیلومتر نباید استفاده نمود. این مسئله که خودرو بر تهران بهترین و تخصصی ترین خدمات را به مشتراین خود ارائه می کند، اما شما هم باید به مرکز خودرو بر پارس این موضوع را بگویید که مقصد شما چقدر است.

تا بهترین مدل خودرو بر را به شما ارائه کنند. برای اینکه هزینه های شما کاهش یابد هرگز امنیت خودرو خود را فدای قیمت پایین نکنید. در غیر اینصورت هم زمان و هم هزینه های خود را هدر داده اید. وقتی قصد دارید که کار خود را به خودرو بر تهران بسپارید بهتر است که از همه موارد لازم از میزان بودجه و مسافت را به اطلاع خودروبر پارس برسانید.

بهترین یدک کش خودرو برای جابه جایی انواع اتومبیل ها چیست؟

یکی از بهترین خودرو بر هایی که برای این کار مورد استفاده قرار می گیرد؛ یدک کش چرخگیر است. این نوع یدک کش با قفل شدن تایر های جلویی و عقبی به چرخ گیر هیدرولیکی می توان که خودرو شما را حمل کند. برای حمل خودرو های درون شهری از این مدل خودرو بر استفاده می شود. که بسیار پرکاربردی است و امنیت خودروی شما را هم تامین می کند. یدک کش ها بر خلاف چیزی که عموم مردم در مورد آن تصور می کنند دارای کاربرد زیادی است. این یدک کش ها برای جابه جایی خودرو ها در وزن های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های یدک کش به چند دسته تقسیم می شود؟

 

یدک کش integrated

این مدل از یدک کش ها بسیار تخصصی بوده و برای جابه جایی انواع وسایل نقیله دارای وزن زیاد مثل اتوبوس ها و یا کامیون ها کاربرد دارد. این مدل از یک یدک کش برای ثبات هرچه بیشتر و بهتر از محورهای اضافی استفاده می کنند. خودرو بر پارس بهترین خدمات را برای کارکنان خود فراهنم می کند. برای اطلاع از دیگر خدمات این مجموعه با شماره خودروبر در سایت تماس بگیرید. تا از خدمات این مجموعه آگاه شوید.

یدک کش هوک

در زمان های قبل استفاده از این مدل بدک کش برای جابه جایی انواع وسایل نقلیه استفاده می گردد. اما بعد ها متوجه متوجه شدند که زنجیر های بسته شده به خودرو به آن فشار زیادی را وارد می کند و باعث آسیب رسیدن به خودرو و صدمه دیدن آن ها شود. پس خودرو بر تهران تنها برای خودرو های فرسوده از این مدل یدک کش استفاده می شود.

خدمات دیگر :  خودروبر امام زاده عبدالله، امداد خودرو و شماره خودروبر امام زاده عبدالله

یدک کش wheel lift

استفاده از این مدل خودرو بر سیستمی درست مثل یدک کش زنجیری دارد. تنها فرق آن با یدک کش زنجیری این است که به جای زنجیر از یک میله استفاده می کنند. این میله به زیر چرخ های جلویی و عقبی خودرو نصب می گردد. خودرو به وسیله بالابر هیدرولیکی از زمین بلند می شود. استفاده از این نوع خودرو بر نسبت به دیگر یدک کش ها از قیمت ارزان تری برخوردار است.

در انتخاب انواع ماشین حمل بار باید به این نکات توجه کنیم؟

نوع بار و حجم آن : هر چه بار حجیم تر باشد به انواع ماشین حمل بار بزرگتری برای حمل بار نیاز است. انتخاب وسیله نقلیه مناسب می تواند تعداد دفعات رفت و آمد شما را کمتر کند و در نتیجه اسباب کشی ارزان تری خواهید داشت.

 1. مسافتی که قرار است برای حمل بار طی شود
 2. باربری در تهران است یا برای شهرستان
 3. ساعت درنظر گرفته شده برای حمل بار

 

چگونه مرکز خودرو بر خوب پیدا کنیم؟

بعضی از مراکز غیرمجاز با تماس به منزل شما یا محل کار شما یا موبایل خریداران. برای خودروهای لوکس کارت اشتراک قالب می کنند. در سال های گذشته این گروه با گارانتی کردن انواع ماشین حمل بار سعی در رضایت مشتری داشتند.

بعضی از متقلب ها میان راه ارتباطی، با مشتری و کارخانه قرار می گیرند، برای اینکه بتوانند از ضرورت ها جیب مشتری را خالی کند. شهروندی در این باره برای شما عزیزان توضیح می دهد فریب مراکز خودرو بر غیر مجاز را نخورید. افراد سودجو به منزل شما تماس می گیرند و خودرو یکی از افراد خودرو بر مینامند. برای استفاده از انواع ماشین حمل بار باید به موارد بسیاری توجه کنید تا امنیت وسایل به خطر نیفتد.

برای امنیت بیشتر از مرکز خودرو بر معتبر باید استفاده کرد. راه ارتباطی با خودرو بر پارس با این شماره خودروبر 09195002129 تماس بگیرید. چرا وچگونه این خودرو بر ها خیلی راحت مردم را فریب می دهند؟

خودرو بر های متقلب مشخصات خودرو و مالک خودرو را به دست می آورند. در این صورت با شما تماس می گیرند و کلاهبرداری می کنند. حتما مراقب خودروهای متقلب باشید. حدود ۳۵۰ مرکز است که سرتاسر کشور به نام خودرو بر ثبت شده. تنها ۸۰ مرکز توانایی داشتند مجوزهای قانونی را از شهرداری ها و سازمان راهداری دریافت کنند.

بعضی اشخاص شماره تماس هایی با نام خودرو بر در سامانه 118 ثبت کرده و بدون هیچ برسی از خدمات امدادرسانی عرضه می کنند. مثلا 13 مرکز فقط به نام یک نفر ثبت شده است، گاهی اشتباه هایی توسط این افراد دیده می شود.

اینجور اتفاق ها باعث شکایت مردم می شود. مهدی حسینی می گوید 270 مرکز خودرو بر است که به صورت غیرقانونی فعال می باشند. همینطور از 80 مرکز در خودرو بر ثبت شده است. تعداد 30 مرکز با مجوز در برون و درون شهر فعالیت دارند. مرکز خودرو بر دارای مجوز است و از امنیت بالایی برخوردار است.

برای استفاده از تخلیه خودرو بهتر است از یک کنترل از راه دور که دارای امنیت بسیاری است استفاده کرد. با دستگاهای هیدرولیک میتوان به طور اتوماتیک درب عقب را به طور کامل کنترل می کند. بارکاری را میتوان بر روی کفی خودرو بر قرار داد. حمل ونقل خودرو درایران اهمیت بالایی دارد. برای درخواست خودرو بر میتوانید به سایت خودروبر پارس مراجعه نمایید.

توصیه هایی برای انتخاب و گزینش بهترین مرکز خودرو بر

 • با توجه به اینکه بدون بازرسی امکان این وجود ندارد که ارگان های زیربط بتوانند نظارتی بر روی خودرو برهای غیر مجاز داشته باشند و این کار زمان و هزینه زیادی را به سازمان ها و مجموعه ها تحمیل می کند فرایند فالو کردن ادامه دار خواهد شد، توصیه این مرکز این است که مالک خودرو از این اطمینان یابد که خودرو خود را به چه مرکزی می سپارد و به آن اعتماد داشته باشد.
 • مرکز خودرو بر و انواع ماشین حمل بار خودرو به شما این اطمینان را می دهد. مرکز خودرو بر از خودرو بر های زیادی بر خوردار است. مثل جرثقیل، چرخگیر، کفی خودرو بر متحرک و دیگر خودرو بر ها قبل از درخواست خودرو بر نوع خودرو خود را اعلام کنید.
 • امکان دارد برای شما تصمیم سختی باشد که آیا خودرو خود را تا وقتی مقصد برسید هدایت کنید یا اینکه آن را به دست مرکز باربری به مقصد منتقل کنید. مزیت و نقایص برای هر گزینه حمل و نقل خودرو وجود دارد. یقینن باید به این امتیازات مثبت و منفی نگاهی دقیق بیندازید. تا با بهترین تصمیم برای خود خانواده و البته خودرو خود برسید.
 • با توجه به گسترش شبکه جاده ای و استفاده روزافزون از خودروها و افزایش خرید خودرو توسط عموم، نیاز به تجهیزاتی به نام کفی خودرو بر که وظیفه حمل و نقل خودرو برای سوار شدن بر روی کامیونت یا تریلر را بر عهده دارند، روز به روز بیشتر ساخت فروش خودرو برها رونق چشمگیری گرفته است این روزها یکی از بهترین کارها برای حمل خودرو و جلوگیری ازخسارت در حین حمل ونقل، حمل کل وسیله نقلیه بر روی خودرو بر است.
 • کفی های خودرو بر در ابعاد مختلف و با کیفیت ها وهزینه های گوناگون است. خودروهایی که دچار مشکل می شوند به کندگی های با امکانات سنگین توسط خودروبر پارس منتقل می شوند.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست