یدک کش و خودروبر شبانه روزی

یدک کش و خودروبر شبانه روزی چیست؟ با توجه به افزایش خرید خودرو توسط عموم مردم و همچنین نیاز به جا به جایی خودرو با استفاده از تجهیزاتی مانند کفی خودرو كه یكی از مهمترین وسایل برای حمل موضوع خودروبر محسوب می گردد جهت سوار شدن بروی كامیونت ها یا تریلر…
یدک کش و خودروبر شبانه روزی

یدک کش و خودروبر شبانه روزی چیست؟ با توجه به افزایش خرید خودرو توسط عموم مردم و همچنین نیاز به جا به جایی خودرو با استفاده از تجهیزاتی مانند کفی خودرو كه یكی از مهمترین وسایل برای حمل موضوع خودروبر محسوب می گردد جهت سوار شدن بروی كامیونت ها یا تریلر بر عهده دارند، روز به روز بیشتر و بیشتر احساس می گردد. امروزه یكی از بهترین روش ها برای حمل خودرو و پیشگیری از آسیب در حین جا به جایی خودرو، حمل كل وسیله نقلیه بر روی خودروبر است. کفی های خودروبر در ابعاد مختلف و با كیفیت ها و قیمت های گوناگون موجود هستند.

یدک کش و خودروبر شبانه روزی

یدک كش ها ماشین ها را توسط سیم بكسل و زنجیر تا مكان موردنظر حمل می نمایند ولی خودروبرها ماشین را روی قسمت انتهایی سوار كرده و سپس ماشین را تا مقصد موردنظر حمل می نمایند. به همین علت امنیت خودروبر ها از یدک كش ها بیشتر است و شما می توانید با خیال راحت ماشین خود را به خودروبر ها بسپارید.

انواع خودروبر

خودوربر تكی یا خودروبر كامیونت

معمولا این نوع دست از خودروبر ها مجهز به یك وینچ بوده است كه به صورت معمول از این نوع كامیونت ها برای حمل یك خودر استفاده می گردد و معمولا در حمل و نقل های شهری و بین شهری كاربرد دارند

تریلر خودوربر

این نوع از خودروبرها جهت جا به جایی چندین خودرو در فواصل بین شهری مورداستفاده قرار می گیرند و در دو نوع زیر موجود هستند :

 • خودروبر با قابیت حمل ۶ خودرو
 • خودروبربا قابلیت حمل ۸ خودرو
خدمات دیگر :  خودروبر بابارشانی، امداد خودرو و شماره خودروبر بابارشانی

كاربرد خودروبر

 • جا به جایی خودروهای صفری كه هنوز پلاك نخورده اند.
 • حمل اتومبیل های سالم جهت تحویل در درب منزل
 • جا به جایی خودروهای خراب، از كار افتاده و فرسوده
 • حمل و نقل اتومبیل های قدیمی و كلاسیك
 • حمل خودروهای تصادفی
 • یدک کش و خودروبر شبانه روزی

مزیت استفاده از یدک کش و خودروبر شبانه روزی

استفاده از کفی خودرو بر امن ترین روش برای حمل خودرو و جا به جایی خودروهای مختلف بوده كه امكان آسیب رسیدن به خودرو را به صفر می رساند. استفاده از كامیون های مجهز به کفی خودرو بر كه دارای سیستم هیدرولیك جهت جا به جایی کفی هستند، علاوه بر سهولت در عملیات جا به جایی، امكان بروز حوادث را بسیار کم می کند.

 • مجهزترین مركز حمل خودرو در ایران
 • حمل خودرو های تعمیری به سریع ترین روش با دستگاه وینچ بر روی کفی
 • حمل خودرو از مركز تعویض پلاك به نمایندگی ها.نمایشگاه ها و درب منزل

 

ویژگی های خودروبر پارس

 • مجهز به سرویسهای سیار و 24 ساعته در سطح تهران بزرگ، كرج و حومه
 • حمل خودرو در كرج با یدک کش و خودروبر شبانه روزی
 • حمل خودرو شما در كرج و حومه در كوتاه ترین زمان و كمترین هزینه
 • حمل خودرو در تهران
 • حمل خودرو شما در استان تهران و حومه شهر در كوتاه ترین زمان و كمترین هزینه
 • حمل خودرو با وینچ با یدک کش و خودروبر شبانه روزی
 • سریعترین و مطمئن ترین مركز جا به جایی خودرو و حمل خودرو در ایران

 

خودروهایی كه هنوز پلاك نخورده اند

یکی از کاربرد خودروبر این است که وقتی خودرو بدون پلاك است برای حمل بین شهری و درون شهری باید از خودروبر مناسب استفاده كنید. اگر در نواحی شمالی هستید استفاده از خودروبر  به شما كمك خواهد كرد تا بتوانید خودروی خود را سالم به مقصد برسانید.

خدمات دیگر :  خودروبر چمران، امداد خودرو و شماره خودروبر چمران

در صورت خرابی خودرو از خودروبر استفاده كنید

وقتی خودروی شما در جاده دچار مشكل شده است و تیم امداد نمی تواند به صورت آنی خودروی شما را تعمیر و یا قطعاتی كه دچار نقص فنی شده است را تعویض كند، در این حالت باید بتوانید برای حمل خودروی خود به تعمیرگاه یا مقصد از خودروبر استفاده كنید. خودروبر با داشتن امكانات ویژه در این زمینه می تواند خدمات زیادی را به افراد ارائه دهد.

جا به جایی خودروهای فرسوده

وقتی خودروی شما فرسوده و قدیمی شده است و بنا به دلایل مختلف اجازه تردد ندارد در این هنگام می توانید از خودروبر استفاده كنید.

جا به جایی خودروی تصادفی مهم ترین کاربرد خودروبر

با توجه به این كه در برخی از تصادفات، ماشین به شدت آسیب می بیند در این حالت برای حمل خودروی آسیب دیده نیاز به خودروبر احساس می گردد. اگر در نواحی شمال و شمال غرب كشور این مشكل برای شما و یا اطرافیان تان رخ داده است می توانید با یدک کش و خودروبر شبانه روزی تماس بگیرید. خودروبر در  به عنوان خودروبر می تواند در سریع ترین زمان ممكن خود را به محل حادثه برساند.

حمل و نقل تجهیزات كشاورزی

وقتی بخواهید برخی از تجهیزات كشاورزی را به صورت امن و در یك بستر مناسب جا به جا كنید می توانید از خودروبر استفاده كنید. هر كدام از موارد گفته شده در بالا به گونه ای است كه موجب می گردد تا برای جا به جایی امن بخواهید از یدک کش و خودروبر شبانه روزی استفاده كنید.

خدمات دیگر :  خودروبر سنقر، امداد خودرو و شماره خودروبر سنقر

هزینه حمل خودرو

هزینه جا به جایی خودرو و همچنین حمل خودرو با وینچ به علت نوع مسیر و همچنین مسافت های گوناگون، دارای قیمت های مختلفی است. برا دریافت هزینه حمل خودرو كافی است با ما تماس بگیرید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست