کاربرد خودروبر

كاربرد خودروبر به گونه ای است كه موجب حمل و نقل آسان خودرو شده و احتمال خسارت به خودرو را به شكل قابل توجهی کم می کند. اگر استفاده از خدمات خودروبر توسط یك مجموعه معتبر انجام گردد می تواند موجب اطمینان خاطر رانندگان گردد. کاربرد خودروبر چیست؟ خودروبر به…
کاربرد خودروبر

كاربرد خودروبر به گونه ای است كه موجب حمل و نقل آسان خودرو شده و احتمال خسارت به خودرو را به شكل قابل توجهی کم می کند. اگر استفاده از خدمات خودروبر توسط یك مجموعه معتبر انجام گردد می تواند موجب اطمینان خاطر رانندگان گردد.

کاربرد خودروبر چیست؟

خودروبر به صورت معمول یك كامیون یا كامیونت است كه با توجه به ویژگی هایی كه دارد توان كشندگی 4 تن به بالا را داشته و برای حمل و نقل خودروها مورداستفاده قرار می گیرد.

تفاوت کفی خودروبر معمولی و کفی خودروبر مكانیزه

در حال حاضر انواع مختلف کفی خودروبر مكانیزه روی كار آمده اند كه دارای تفاوت هایی نسبت به کفی خودروبر معمولی كه آنها را در گوشه و كنار شهر در حال جا به جایی خودرو های آسیب دیده می بینید هستیم. تفاوت میان این دو نوع وسیله این است كه کفی خودروبر های مكانیزه این امكان را دارند تا زاویه کفی حمل اتومبیل را بر اساس وضعیت خودرو و همچنین وضعیت جاده و همچنین با توجه به نیاز راننده با سرعت چرخ های تولید تعبیه شده برای آن را بصورت كاملا اتوماتیك جا به جا نماید.

کفی خودرو بر مكانیزه بسیار ایمن تر و با كیفیت تر و همچنین با سرعت بالاتری نسبت به حمل و خودرو های آسیب دیده اقدام می كند و دارای قابلیت و آپشن های بیشتری نسبت به یدك كش معمولی خودرو است.

کاربرد خودروبر چیست؟ در بسیاری از موارد پیش می آید كه بسیاری از خودروهای لوكس نیز دچار مشكلات فنی شده و از ادامه حركت باز می ایستند با استفاده از کفی خودرو بر مكانیزه، صاحبان خودروهای لوكس نیز می توانند با خیال راحت و كاملا تضمین شده خودروهای خود را كه دچار مشكل شده اند بارگیری كرده و به مقصد موردنظر و یا تعمیرگاه جهت بازبینی و بررسی و عیب یابی انتقال دهند. این یکی از مهم ترین کاربرد خودروبر می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر قشم، امداد خودرو و شماره خودروبر قشم

 

اجزای تشكیل دهنده خودروبر  كه دارای امكانات ویژه است وجود قسمت موتوری و كشنده آن است كه بسیار قدرتمند بوده و در بخش دوم، کفی خودرو است كه خودرو بر روی آن سوار می گردد. حال وقت آن رسیده است كه به سؤال چه زمانی به خودروبر نیاز داریم پاسخ دهیم:

خودروهایی كه هنوز پلاك نخورده اند

یکی از کاربرد خودروبر این است که وقتی خودرو بدون پلاك است برای حمل بین شهری و درون شهری باید از خودروبر مناسب استفاده كنید. اگر در نواحی شمالی هستید استفاده از خودروبر  به شما كمك خواهد كرد تا بتوانید خودروی خود را سالم به مقصد برسانید.

در صورت خرابی خودرو از خودروبر استفاده كنید

وقتی خودروی شما در جاده دچار مشكل شده است و تیم امداد نمی تواند به صورت آنی خودروی شما را تعمیر و یا قطعاتی كه دچار نقص فنی شده است را تعویض كند، در این حالت باید بتوانید برای حمل خودروی خود به تعمیرگاه یا مقصد از خودروبر استفاده كنید. خودروبر با داشتن امكانات ویژه در این زمینه می تواند خدمات زیادی را به افراد ارائه دهد.

جا به جایی خودروهای فرسوده – کاربرد خودروبر

وقتی خودروی شما فرسوده و قدیمی شده است و بنا به دلایل مختلف اجازه تردد ندارد در این هنگام می توانید از خودروبر استفاده كنید.

جا به جایی خودروی تصادفی مهم ترین کاربرد خودروبر

با توجه به این كه در برخی از تصادفات، ماشین به شدت آسیب می بیند در این حالت برای حمل خودروی آسیب دیده نیاز به خودروبر احساس می گردد. اگر در نواحی شمال و شمال غرب كشور این مشكل برای شما و یا اطرافیان تان رخ داده است می توانید با خودروبر  تماس بگیرید. خودروبر در  به عنوان خودروبر می تواند در سریع ترین زمان ممكن خود را به محل حادثه برساند.

خدمات دیگر :  خودروبر وحدتیه، امداد خودرو و شماره خودروبر وحدتیه

حمل و نقل تجهیزات كشاورزی – کاربرد خودروبر

وقتی بخواهید برخی از تجهیزات كشاورزی را به صورت امن و در یك بستر مناسب جا به جا كنید می توانید از خودروبر استفاده كنید. هر كدام از موارد گفته شده در بالا به گونه ای است كه موجب می گردد تا برای جا به جایی امن بخواهید از خودروبر استفاده كنید.

وجود تردد بالا در نواحی شمال و شمال غرب كشور به علت داشتن آب و هوای مطبوع موجب شده است تا وجود یك تیم امداد تخصصی ضروری به نظر برسد. خودروبر پارس به عنوان بهترین خودروبر  می تواند خدمات گسترده ای را به افراد و رانندگان ارائه دهد. کاربرد خودروبر بسیار بالاست.

به علت اتفاقات پیش بینی نشده و حوادث جاده ای شرط اول رضایت مراجعین سرعت كار است كه ما افتخار این را داریم كه در كمترین زمان ممكن خودرو شما را به مقصد موردنظر حمل كنیم. خودروبر پارس برای رضایت مراجعین عریز از نازلترین قیمت ها برای حمل خودرو استفاده می كند. برای دریافت هزینه ها با ما تماس بگیرید.

خودروبر پارس به علت حساسیت كار از زبده ترین پرسنل خود برای حمل خودرو استفاده می كند لذا درصد بروز مشكل در خودروبر، خودروبر كامیونت و یدك كش خیلی پایین می آید و تقریبا بدون مشكل می توانید حمل و جابه جایی خودرو خود را به ما بسپارید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست