شماره خودروبر شیراز

شماره خودروبر شیراز 09195002129 بوده و شما می توانید از طریق تماس با این شماره سفارش خود را ثبت كنید! مزیت اصلی استفاده از خودروبر، ایمنی در حمل و نقل خودرو و صفر شدن احتمال خسارت به خودرو است. البته نباید فراموش كرد كه خودروبر حرفه ای و معتبری انتخاب شود…
شماره خودروبر شیراز

شماره خودروبر شیراز 09195002129 بوده و شما می توانید از طریق تماس با این شماره سفارش خود را ثبت كنید! مزیت اصلی استفاده از خودروبر، ایمنی در حمل و نقل خودرو و صفر شدن احتمال خسارت به خودرو است. البته نباید فراموش كرد كه خودروبر حرفه ای و معتبری انتخاب شود كه علاوه بر متناسب بودن با نیاز شما استاندارد بوده و توسط افراد مجرب انجام شود.

مثلا خودروبرهایی كه دارای سیستم هیدرولیك برای جا به جایی خودرو می باشند، علاوه سهولت استفاده امكان بروز خسارت را بسیار كاهش خواهند داد. همچنین خودروبرها بدلیل داشتن نگهدارنده های استاندارد در اطراف خودرو، امكان لغزش و جا به جایی خودرو در حال حمل را از بین برده كه علاوه بر تامین امنیت از بروز خسارت و سانحه جلوگیری می كنند.

چرا باید با شماره خودروبر شیراز تماس بگیریم؟

خودروبر شیراز در جهت مشتری مداری و برای صرفه جویی در وقت و هزینه شما، متناسب ترین خدمات با نیاز شما را در كمترین زمان ممكن ارائه می دهد. خودروبر شیراز علاوه بر استفاده از كادری مجرب، مجهز به جدیدترین و كارآمدترین ابزار روز دنیا برای حمل خودرو است. رعایت ایمنی و استفاده از ابزار و روشهای استاندارد برگ برنده خودروبر شیراز در این صنعت است.

خودروبر شیراز

درباره شهر شیراز

شهر شیراز، مركز استان فارس، در دامنه كوه های زاگرس و در جنوب غربی كشور قرار دارد. اطراف شهر توسط رشته كوه های مرتفعی احاطه شده كه در حفظ این شهر اهمیت مخصوص ای دارند. میانگین دما در شیراز۱ بین ۳۰ تا ۵ درجه سانتی گراد است.

شیراز مركز استان فارس، یكی از كلانشهرهای ایران و از مهمترین شهرهای توریستی ایران است. ارتفاع این شهر از سطح دریا حدود 1500 متر بوده و بر دامنه رشته كوه های زاگرس واقع شده است. در شمال شهرستان شیراز، شهرستان های مرودشت و سپیدان و در جنوب آن شهرستان های فیروزآباد و جهرم قرار دارند. برای ثبت سفارش خودروبر با شماره خودروبر شیراز تماس بگیرید!

شهر شیراز، مركز استان فارسی است. این شهر در ۳۰ درجه و ۲۵دقیقه عرض جغرافیایی، و ۳۷ درجه و ۲۹ دقیقه طول جغرافیایی قرار گرفته است. ارتفاع آن از سطح دریا ۱۵۹۰ متر است. مساحت این شهر ۱۲۹۹۰ كیلومتر مربع بوده كه طول آن ۹۰ و عرض آن از ۲۰ تا ۳۰ كیلومتر، متغیر است.

دورادور شیراز را كوههای نسبتاً بلندی فرا گرفته است: كوه های شمالی عبارت اند از:«كوه چهل مقام» (بین دروازه قرآن و تنگ سعدی)، «باباكوهی» (بین تنگ الله اكبر و تپه تلویزیون)، «كوه پشت مله» (بین پردیس ارم تا بیمارستان چمران)، «كوه توسیاه»، «تنگ منصور آباد» و «كوه دراك.» در غرب شیراز كوه دراك قرار گرفته كه از دور همانند شخصی بوده كه به پشت خوابیده و دارای شكم بسیار برجسته ای است، به همین دلیل در گذشته به این كوه «مُستسقی» هم می گفتند؛ كه منظور فرد شكم برجسته است. در سمت شرق شیراز كوه قلعه بندر»، «كوه احمدی» و «برم دلك» قرار دارد.

شیراز یكی از شهرهای قدیمی ایران بوده و می توان آن را از برترین شهرهای گردشگرپذیر كشور عزیزمان ایران دانست. شیراز پر از جاذبه های تاریخی، طبیعی و ادبی بوده و برای هر سلیقه ای چیزی برای سرگرمی دارد. مردم این شهر هم مهمان نواز می باشند و با روی باز از گردشگران پذیرایی می كنند. در صورت نیاز به عملیات خودروبری، می توانید با شماره خودروبر شیراز تماس بگیرید.

تعرفه حمل خودرو لوکس و گران قیمت

تماس با شماره خودروبر شیراز

اگر در مورد خدمات یا نكات اصولی حمل خودرو سوالی دارید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. برای دریافت خدمات با ما در تماس باشید. خودروبر پارس بهترین گزینه پیش روی شما برای حمل خودرو به شمار می رود! این مجموعه با کمک کارشناسان و رانندگان حرفه ای درکنار شماست. همین حالا برای ثبت سفارش با ما تماس بگیرید!

خدمات دیگر :  خودروبر کرج
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست