شماره خودروبر رشت

شماره خودروبر رشت 09195002129 بوده در صورتی که نیاز به شماره کفی خودروبر رشت دارید و می خواهید خودرو خود را به جایی دیگر انتقال دهید با شماره خودروبر رشت تماس بگیرید. کادر خودروبررشت در سریعترین زمان ممکن خودشان را به شما خواهند رساند و در شما خواهند بود تا ماشین شما رو به مقصد حمل کنند.

شماره خودروبر رشت

شماره خودروبر رشت 09195002129 بوده در صورتی که نیاز به شماره کفی خودروبر رشت دارید و می خواهید خودرو خود را به جایی دیگر انتقال دهید با شماره خودروبر رشت تماس بگیرید. کادر خودروبررشت در سریعترین زمان ممکن خودشان را به شما خواهند رساند و در شما خواهند بود تا ماشین شما رو به مقصد حمل کنند.

بهتر است خودروبری كه برای حمل خودروی خود انتخاب می كنید از ویژگی های خاصی برخوردار باشد، چرا كه حمل نمودن خودرو به یكسری قوانین و اصول خاص نیازمند است. در واقع رعایت استاندارد ها در زمان حمل باعث می شود خودروی مورد نظر به سلامت و بدون هیچ گونه آسیبی به مقصد برسد. یكی از ویژگی های یك خودروبر خوب توانایی تغییرات زاویه كفی حمل خودرو است.

در واقع یك خودروبر باید بتواند به صورت خودكار و با کمک جك های پنوماتیكی و هیدرولیكی و همچنین بر اساس نیاز راننده زاویه كفی را تغییر دهد. همچنین یك خودروبر باید از پایداری و ایمنی بالایی برخوردار باشد، چرا كه از این وسیله جهت انتقال خودروها استفاده می شود. همین حالا با شماره خودروبر رشت تماس بگیرید.

درخواست خودرو بر رشت
درخواست خودروبر رشت

درباره شهر رشت

شهر رشت یكی از كلان شهرهای ایران و مركز استان گیلان است، همچنین بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر شمال ایران در بین سه استان حاشیه ای دریای خزر (مازندران، گیلان، گلستان) محسوب می شود. تقریبا در مركز جلگه گیلان قرار گرفته و در طول جغرافیایی 49 و 35 درجه و 37 و 16درجه واقع است. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 8 متر است. فاصله شهر رشت تا شهر تهران 325 كیلومتر بوده و مسیر تهران، رشت از شهرهای قزوین رودبار منجیل و لوشان و از كنار مهمترین رود كور یعنی سفید رود گذر می كند.

در این استان، شرایط و امکانات گردشگری به بهترین شیوه ممکن در ایام مختلف سال فراهم شده و اغلب مسافران در طول سالیان متمادی، رضایت خاطر کاملی از مسافرت به استان گیلان و به خصوص شهر رشت داشته اند. برای ثبت سفارش با شماره خودروبر رشت تماس بگیرید!

شهر رشت با وسعتی بیش از 50 كیلومتر مربع بزرگترین شهر كناره دریای خزر به شمار می رود، شهر گیلان در جلگه گیلان و در حاشیه غربی دلتای سفید رود قرار گرفته است. آب و هوای رشت معتدل و در گاهی مه آلود بوده و از مناطق پر باران ایران به شمار می رود. متوسط درجه حرارت سالانه شهر رشت تقریبا معادل 15 درجه سانتیگراد است و این در حالی بوده كه حداكثر مطلق درجه حرارت تا 37 درجه سانتیگراد و حداقل 19 درجه زیر صفر هم گزارش شده است متوسط بارندگی سالانه این شهر 1356 میلیمتر است و معدل تعداد روزهای یخبندان در طول سال در حدود 24 روز است.

در كتاب ظرایف و طرایف آمده بوده كه در رشت ابریشم خوب به عمل می آید و بند شلوار نیك می بافند منبت كاران ماهری دارد كه از چوب مخصوص انواع كاسه های چوبی گلدان وسائل تزئینی و تخته نرد درست می كنند. گل معروف رشت گل كم پر و كم بو به نام گل سوری است. در حال حاضر رشت برای موقعیت اقتصادی ممتاز زمینهای حاصلخیز و آب وهوای مساعد وجود شالیزارهای برنج، كشت توتون، چای و پرورش كرم ابریشم شاخص است. در صورت نیاز به عملیات خودروبری، می توانید با شماره خودروبر رشت تماس بگیرید.

شهرستان های مهم استان گیلان و ثبت سفارش با شماره خودروبر رشت

به جز رشت به عنوان مرکز این استان، آستارا، ماسال، بندر انزلی، صومعه سرا، فومن، رودبار، لنگرود، لاهیجان و آستانه اشرفیه در زمره‌ مهم‌ ترین مناطق گردشگری این استان قرار دارند. اغلب مردم ایران با شهرستان های استان گیلان آشنا بوده و این امر اهمیت گردشگری این منطقه را به خوبی آشکار می سازد.

شهر رشت به دلیل برخورداری از موقعیت میان راهی مناسب، در روزگار صفویه اهمیت اقتصادی و سیاسی فراوانی یافت و از سال ۱۰۰۴ هجری قمری به فرمان شاه عباس مرکز ایالات گیلان و مرکز معاملات نوغان و ابریشم شد. رشت را در گذشته دارالعماره (دارالمرز) نیز می نامیدند.

استان گیلان به عنوان مهم ترین مقصد گردشگری ایران در شمال کشور، دارای جاذبه ‌های گردشگری متعددی است که در شهرستان های این استان پراکنده شده و بخش قابل توجهی از بناهای تاریخی، جاذبه ‌های طبیعی، موزه ها و انواع جنگل ها را در بر می گیرد.

این شهر در قدیم تنها راه ارتباطی و بازرگانی از طریق بندر انزلی به اروپا به شمار می آمده و از زمان شاه عباس دوم تا اواخر حکومت قاجاریه، مرکز تجاری بزرگی بوده است و کاروان هایی در شهر برای خرید ابریشم توقف می کردند و کالاهای خود را از این طریق به بنادر دریای مدیترانه ارسال می داشتند.

آب و هوای رشت ازجمله آب و هوای معتدل کاسپین و شبه مدیترانه ای است كه دارای تابستان های گرم و شرجی و زمستان های سرد و مرطوب است. همچنین شهر رشت دارای رتبهٔ اول میزان بارش مراکز استان های ایران و به شهر باران شهره است.

استان گیلان در میان ارتفاعات البرز و دریاچه خزر قرار گرفته است. تاثیر متقابل این دو پدیده جغرافیای باعث شده است كه استان گیلان دارای بارندگی زیاد، دمای معتدل و پوشش گیاهی انبوه و سرسبز باشد. شماره خودروبر رشت

در این استان، اختلاف دمای شب و روز چندان چشمگیر نبوده و با وجود بارندگی بسیار زیاد، روزهای سرد و یخبندان در این استان بسیار اندک است، اما نباید از درجه بالای رطوبت در این استان نیز غافل شد. میانگین دمای سالانه استان گیلان در حدود ۸ درجه است. سواحل جنوب غربی نیز در مقایسه با سواحل جنوب شرقی سردتر هستند.

شهر رشت به عنوان مرکز استان گیلان دارای آب و هوای گرم و شرجی در ایام تابستان و سرد و مرطوب در ایام زمستان است، با این حال در میان شهرستان های حاشیه دریای خزر به عنوان یکی از معتدل ترین مناطق شهری شناخته می شود. این آب و هوای مدیترانه ای سبب شده است كه رشت به عنوان یکی از برترین مقاصد گردشگری در ایران معرفی شود.

چرا باید خودروبر رشت را انتخاب كنید؟

از ویژگی های یك خودروبر خوب استفاده از لانچر بر روی آن است، استفاده از لانچر و نصب آن بر زیر خودرو باعث می شود خودرو با ضریب اطمینان بالا و كمترین حركت ممكن منتقل شود. لازم به ذكر بوده كه كفی خودروبر رشت باید با توجه به انواع خودروها از ابعاد مختلفی برخوردار باشد. همچنین این كفی ها باید با دقت خاصی عاج كاری شوند تا میزان اصطكاك بین سطح كفی و لاستیك ها به بیشترین مقدار ممكن برسد. برای استفاده از خدمات ما با شماره خودروبر رشت تماس بگیرید!

خدمات دیگر :  خودروبر امیدیه، امداد خودرو و شماره خودروبر امیدیه

تماس با شماره خودروبر رشت

حمل و جا به جایی تخصصی خودرو در رشت و سراسر كشور با بیمه و بارنامه رسمی به صورت شبانه روزی رشت و در حداقل زمان ممكن تخصص ماست. می توانید همین حالا ضمن تماس با 09195002129 سفارش خود را ثبت نمایید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست