شماره خودروبر حرفه ای

دريافت مشاوره و تماس با شماره خودروبر حرفه ای به شما کمک می کند كه خودروبر متناسب با نياز خود را اجاره کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه ها و نقاط تحت پوشش این مجموعه با شماره خودروبر تماس بگیرید! کادر خودرو بر پارس در 7 روز هفته…
ماشین خودرو بر

دريافت مشاوره و تماس با شماره خودروبر حرفه ای به شما کمک می کند كه خودروبر متناسب با نياز خود را اجاره کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه ها و نقاط تحت پوشش این مجموعه با شماره خودروبر تماس بگیرید! کادر خودرو بر پارس در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده خدمات رسانی به شما مشتریان محترم می باشد.

[vc_btn title=”ثبت تلفنی سفارش خودرو بر (کلیک کنید)” style=”3d” shape=”square” color=”vista-blue” size=”lg” align=”center” i_align=”right” i_icon_fontawesome=”far fa-hand-pointer” button_block=”true” add_icon=”true” link=”url:tel%3A09195002129″]
[vc_gallery interval=”3″ images=”3368″ img_size=”full”]

خودرو بر به عنوان يکی از وسایل حمل خودرو شناخته می شود كه به علت داشتن امكانات مناسب در حمل خودرو، در صورت نياز مورد استفاده افراد قرار می گیرد. با دقت به روی كار آمدن تجهیزات جدید استفاده از خودرو بر باعث شده است تا نياز بسياری از افراد در جاده ها مرتفع شود.

خودرو بر کفی به عنوان يکی از انواع خودرو برها شناخته می شود، جهت حمل خودروهای صفر و خودروهای فرسوده مورد استفاد قرار می گیرد. اگر در مناطق شمال، غرب، جنوب و شرق کشور هستید و نياز به خودرو بر داشتید می توانید از خودرو بر استفاده کنید. خودرو بر يکی از مراکز امداد رسانی خودرو است كه در سریع ترین زمان ممکن و هر کجا كه نياز داشته باشید به سرعت خودشان را به شما می رسانند.

كاربرد خودرو بر به گونه ای است كه باعث حمل و نقل آسان خودرو شده و احتمال خسارت به خودرو را به شکل قابل دقتی كاهش می دهد. اگر استفاده از خدمات خودرو بر توسط يک مجموعه معتبر انجام شود می تواند باعث اطمینان خاطر رانندگان شود.

خدمات دیگر :  خودروبر بهارستان، امداد خودرو و شماره خودروبر بهارستان

در ابتدا به نظر می آید كه جابه جایی وسیله نقلیه ای كه به علت تصادف يا خرابی قابلیت به مقصد رسیدن با توان خود را ندارد كار ساده ای باشد. خودرو بر و چرخگیر دو وسیله ای هستند كه این كار را انجام می دهند. شما به عنوان صاحب خودرو آسیب دیده انتظار جابه جا شدن وسیله نقلیه خود را بدون هیچگونه آسیب بیشتر دارید و در این مطلب به شما توضیح می دهیم كه چرا بهتر است از يک خودرو بر برای این كار استفاده کنید.

امکاناتی که بعد از شماره خودروبر حرفه ای در اختیارتان قرار می گیرد

خودروبر يکی از شرکت های حمل خودرو با بالاترین استانداردها و ایمنی حمل خودرو است كه به مشتريان این امكان را می دهد تا در کمترین زمان و در محل مورد نظر خودروی خود را در اختيار خودرو بر يا یدک کش قرار دهند. رعایت اصول و مقررات مورد نياز برای حمل خودروها توسط خودروبر به نقاط مختلف، می تواند تیم تخصصی را در اختيار مشتريان قرار دهد. ثبت سفارش با شماره خودروبر حرفه ای

برای مثال امكان دارد خودروی راننده ای در يکی از جاده های بوشهر دچار آسیب شود و وجود شماره خودروبر برازجان می تواند این امكان را برای مشتريان فراهم کند كه با حضور به موقع و در محل، با وجود یدک کش خودرو بوشهر و يا مكانيک سيار بوشهر تحت نظر خودروبر خودروی خود را به تیم تخصصی سپرده و بهترین خدمات در این زمینه را دريافت نمایند.

ماشین هایی همانند نیسان و پاترول و شورلت و … كه توانایی حمل و کشندگی قوی هستند با قرار دادن دکل بر پشت كاین خود امكان کشندگی تقریبا خوبی را امكان پذیر می کند.

خدمات دیگر :  خودروبر سراب باغ، امداد خودرو و شماره خودروبر سراب باغ

حال این دکل ها بر دو صورت است:

۱٫دکل جرثقیل:كه تسمه ای از نوع پلاستيک فشرده بر زیر خودرو قرار گرفته و سپس توسط یه چرخ دنده قوی و زنجیر سر ماشین را به بالا هدایت می کند.

۲٫دکل چرخ گیر:در مطلب بالا تمامی كار ها توسط متصدی یدک کش انجام خواهد شد ولی با استفاده از دکل چرخ گیری كه بر پشت نیسان ها نصب میشود كافیت چرخ های جلو بر روی بازوان قرار گیرد سپس چرخ های عقب هم بر روی ریل قرار گرفته و عملا سر خودرو بالا آمده و سپس بر روی ریل ها شروع به حرکت می کند.

خودرو بری كه بتواند مارا راضی نگه دارد باید مکانیزه باشد. برای اطلاعات بیشتر با شماره خودروبر حرفه ای تماس بگیرید.

بودن خودرو بر تضمین این را به ما می دهد كه خودروی ما هیچ گونه فشار اضافی را متحمل نخواد شد و تمام مراحل بارگیری توسط بازوان هیدروليکی و پنوماتيکی انجام خواهد شد. برای ثبت سفارش با شماره خودروبر حرفه ای تماس بگیرید.

مرحله بعدی پس از بارگیری ثبات خودرو بر روی کفی است.

ثبات يک خودرو بر روی کفی به میزان استكاک لاستيک با سطح کفی خودرو بر رابطه مستقیم دارد.يک کفی استاندارد دارای عاج های متناسب با عاج های لاستيک خودرو است تا دچار هیچ گونه لیز خوردن در مسیر نشود.

در جابه جایی های خارج از شهر و يا مسیر هایی كه دارای شیب و پیچ و خم های زيادی هست باید از وینچ های فولادی و يا سیم های بوکسل استفاده شود تا احتمال کوچک ترین نا امنی برای خودرو از بین برود.

خدمات دیگر :  خودروبر خواجه، امداد خودرو و شماره خودروبر خواجه

برای مسیر های برون شهری كه خودروی شما نياز به حمل دارد باید از رانندگان و متصديان این امر درخواست بیمه بارنامه بکنیم تا خودروی شما در مدت این جابجایی بیمه باشد و اگر دچار خسارت احتمالی شد بتوان میزان خسارت را از بیمه طلب کرد.

ثبت سفارش با شماره خودروبر حرفه ای

تیم تخصصی خودرو بر پارس با سابقه درخشان در عرصه حمل خودرو و با داشتن چند خودرو بر  و مدرن در سطح کشور و سطح شهر تهران به طور ویژه آماده خدمت رسانی به هم شهريان و هم میهنان عزیز است. برای اطلاعات بیشتر با شماره خودروبر حرفه ای تماس بگیرید.

 

 

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست