خودرو بر شهرستان

خودرو بر شهرستان مجموعه خودرو بر پارس در كنار شماست تا با مناسب ترین خدمات حمل و نقل خودرو به سراسر ایران را به شما ارائه كند. قیمت های یدک کش خودرو بر پارس پایین و مناسب است كه اين امتيازی بزرگ محسوب می شود. حمل خودرو در ایران اهمیت…
خودرو بر شهرستان

خودرو بر شهرستان مجموعه خودرو بر پارس در كنار شماست تا با مناسب ترین خدمات حمل و نقل خودرو به سراسر ایران را به شما ارائه كند. قیمت های یدک کش خودرو بر پارس پایین و مناسب است كه اين امتيازی بزرگ محسوب می شود. حمل خودرو در ایران اهمیت فراوانی دارد یدک کش خودرو بر پارس برای رساندن خودرو شما به مقصد از کفی خودرو بر تمام هیدرولیک و یدک کش چرخگیر استفاده میكند.

خودرو بر شهرستان برای حمل خودرو با خودرو بر بیمه نامه های باربری را به شما ارائه می نماید بیمه نامه های ارائه شده توسط خودرو بر شهرستان برای حمل خودرو معادل ارزش خودروی شما را تحت پوشش بیمه قرار می دهد تا در صورت بروز حوادث ، صاحبین بار امكان بازگشت سرمایه خود را داشته باشند

بیمه نامه باربری خودرو بر شهرستان بهترین و کامل ترین بیمه نامه صنعت حمل و نقل می باشد برای کسب اطلاعات در خصوص بیمه نامه خودرو بر شهرستان ساده ترین راه تماس با کارشناسان خودرو بر شهرستان است

اگر قصد حمل خودرو از تهران به سایر شهرستان های کشور را دارید ، خودرو بر شهرستان همه روزه خدمات باربری و حمل خودرو به همه شهرستان ها را به شما ارائه می نماید. ارسال خودرو به سایر شهرستان ها با انواع خودرو بر تکی و تریلی بنا به درخواست صاحبین گرامی خودرو قابل ارائه می باشد.

برای ثبت سفارش خودرو بر شهرستان با ما تماس بگیرید!

در هر ساعتی از شبانه روز در تهران، نیاز به استفاده از خدمات خودروبری پیدا کردید، تنها کافی است با خودرو بر پارس تماس بگیرید و مشکل خودرو موردنظرتان را به کارشناس متخصص و مجرب ما شرح بدهید. خودرو بر پارس انواع خودروهای شما را تحویل گرفته و به همه نقاط تهران و شهرستان های کشور جابجا می كند.

خدمات دیگر :  خودروبر عنبران، امداد خودرو و شماره خودروبر عنبران

حمل خودرو با خاور – حمل خودرو به سراسر کشور – کامیون خودرو بر – تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر – اپلیکیشن حمل خودرو – هزینه حمل خودرو با تریلی  – هزینه حمل خودرو ایران خودرو – خودرو بر تهران

خودرو بر شهرستان را با ما تجربه کنید!

حمل خودرو در سراسر جهان اهمیت فراوانی دارد. بعضی به انتخاب خود و برای راحتی خود، به منظور حمل خودروی خود به مقصد، از یدک کش و جرثقیل استفاده می كنند. بعضی دیگر هم به اجبار به علت خرابی ماشین و يا تصادف، مجبور به حمل خودرو با خودرو بر و يا استفاده از خودرو بر شهرستان می شوند. خودرو بر پارس به منظور خدمت رسانی به مردم تهران در حال فعالیت است. خودربر پارس همواره سعی داشته است با بالاترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی، حمل خودرو را با سیستم چرخ گیر انجام دهد.

  • خودروهای وارداتی صفر کیلومتر به مراکز تعویض پلاک برای انجام مراحل شماره گذاری
  • خودروهای لوکس و لاکچری، رالی و مسابقه ای
  • خودروهای تصادفی به مراکز بیمه
  • خودروهای معیوب به نمايندگی و تعمیرگاه

آشنایی با جرثقیل خودرو بر

جرثقیل خودرو بر شهرستان از کامیونت شش تن و جرثقیل هیدرولیک قابل استفاده است. از مهم ترین مزايای اين روش حمل و نقل ایمنی بالا بدون آسیب وارد شدن به خودرو، هزینه مناسب، حمل خودرو بدون نياز به روشن كردن موتور و … است. تعمیرکاران خودرو قبل از اينكه خودرو را به محل حمل و نقل كنند نسبت به بررسی و عیب يابی خودرو اقدام می كنند و اگر حرکت دادن خودرو باعث آسیب رسیدن بیشتر به خودرو شود، توسط جرثقیل حمل می گردد.

خدمات دیگر :  خودروبر کلاته رودبار، امداد خودرو و شماره خودروبر کلاته رودبار

هزینه حمل و نقل خودرو با جرثقیل خودرو بر شهرستان

با توجه به امکانات متنوع حمل و نقل نظیر کامیون، یدک کش، هواپیمای خودرو بر، کشتی و … تعرفه اين گونه امکانات هم متغیر است. از فاکتورهای مهم برای مشخص کردن تعرفه جرثقیل خودرو بر، نوع خودرو كه حمل می شود است که باید متناسب با نوع خودرو درخواست ماشین خودروبر كنید.

در مسافت های طولانی برای حمل خودرو هزینه سوخت و استهلاک جرثقیل محاسبه می شود. جرثقیل یدک کش های مکانیزه نسبت به نمونه های معمولی از پایداری بهتری برخوردارند و قیمت خدمات اين گونه خودرو بر با بیمه تا حدودی بیشتر است.

جرثقیل باید وزن خودرو را تحمل كند و در طول مسیر حمل دچار آسیب به جرثقیل و خودرو نشود. معمولا برای مسیرهای کوتاه و خودروهای سبک از جرثقیل نیسان استفاده می كنند هزینه کمتری نسبت به کامیون ها دارند. با یک تماس سفارش خود را ثبت کنید!

 

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست