خودروبر فوری

نیاز به یک خودروبر فوری دارید؟ باید هرچه سریعتر یک خودرو (حالا هر خودرویی و به هر دلیلی) را بدون رانندگی کردن از نقطه ای به نقطه دیگر ارسال کنید؟ نگران نباشید! خودروبر پارس با کمک بهترین و عالی ترین کارشناسان خود در تلاش است مشکلات شما را حل کند…
خودروبر فوری

نیاز به یک خودروبر فوری دارید؟ باید هرچه سریعتر یک خودرو (حالا هر خودرویی و به هر دلیلی) را بدون رانندگی کردن از نقطه ای به نقطه دیگر ارسال کنید؟ نگران نباشید! خودروبر پارس با کمک بهترین و عالی ترین کارشناسان خود در تلاش است مشکلات شما را حل کند و با تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته جابجایی درون شهری و برون شهری خودرو شما را انجام دهد.

خودروبر پارس بهترین انتخاب شما برای ارائه خدمات خودروبری بوده و یکی از مزایای این مجموعه استفاده از بیمه خودروبر معتبر می باشد. شما با این بیمه ها می توانید این اعتماد را به دست آورید که هیچگونه خساراتی متوجه خودروی شما نخواهد شد و اگر خدای نکرده چنین اتفاقی هم رخ دهد، بیمه تمام و کمال هزینه خسارات ایجاد شده را برعهده می گیرد. در صورتی که می خواهید خودروی خود را از نقطه ای به نقطه دیگر ارسال کنید، ما با خودروبر فوری در کنار شما هستیم.

خودروبر تهران و شهرستان ها وظیفه اصلی ماست و نکته ای که باید به آن اشاره کنیم این است که هرگز ما را با چجرثقیل های خودروبر اشتباه نگیرید! جرثقیل های خودروبر خودروی شما را با کمک زنجیر یا هرچیز دیگر به خودروی خود می بندند و تا مقصد آن را به دنبال خود می کشند. اما یک ماشین خودروبر، خودرویی که قرار است جابجا شود را روی خود سوار می کند و با کمک تجهیزات مناسب آن را در جای خود محکم می کند.

چگونه درخواست خودروبر فوری را ثبت کنیم؟

در اولین قدم برای اطلاع از هزینه خودروبر و ثبت سفارش برای جابجایی خودروهای خود باید با 09195002129 تماس بگیرید. کارشناس مربوطه تماس را پاسخ می دهد و از شما سوال می کند که:

خدمات دیگر :  خودروبر کانی سور، امداد خودرو و شماره خودروبر کانی سور

1: چه نوع خودرویی را می خواهید جابجا کنید؟

2: خودروی خود را از کجا به کجا قرار است ارسال کنید؟

بعد از این که شما به این سوالات پاسخ دادید، کارشناس هزینه تقریبی خدمات خودروبر فوری را به شما اعلام می کند و بعد از تایید شما هماهنگی های لازم برای ارسال خودرو در زمان تعیین شده توسط شما انجام می گیرد. به همین راحتی!

خودروبر فوری

چه ماشین هایی را می توان با خودروبر جابجا کرد؟

ماشین آلات کشاورزی

خب، مشخص است که امکان رانندگی با ادوات و ماشین آلات کشاورزی در جاده ها وجود ندارد، از این رو برای حمل و نقل از شهری به شهر دیگر یا جابجایی های درون شهری می توانید از خودروبر فوری کمک بگیرید.

ماشین های مسابقه ای

ماشین های مسابقه ای هرچقدر هم که سریع باشند، برای رانندگی در جاده مناسب نیستند! می توانید از طریق خودروبر فوری برای جابجایی ماشین آلات مسابقه ای اقدام کنید.

خودروهای صفر و یا بدون پلاک

اگر قرار است به هر دلیلی خودروی صفر را از نقطه ای به نقطه دیگر بفرستید می توانید روی کمک این مجموعه حساب کنید. همچنین اگر خودروی شما به هر دلیلی مشکل پلاک دارد خودروبر پارس در کنار شماست.

خودروهای تصادفی

در تصادف های مسافرتی باید خودروی خود را به یک تعمیرگاه منتقل کنید. چه درون شهری باشد چه برون شهری! خودروبر پارس با کمک کادر حرفه ای خود می تواند در کم کردن استرس های شما نقش مهمی داشته باشد.

 

همین حالا از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید

خدمات دیگر :  خودروبر محمدآباد، امداد خودرو و شماره خودروبر محمدآباد

و درخواست خود را برای استفاده از خدمات خودروبر فوری ثبت کنید.

 

 

 

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست