خودروبر فشم

خودروبر فشم با تخفیف ویژه و با بهترین کیفیت به همراه بیمه نامه رایگان را شرکت ما نیز ارائه می دهد. ما حمل خودرو با تریلی را با ارزان ترین قیمت به همراه تخفیف ویژه برای شما مشتریان عزیز انجام می دهیم. ما متخصص حمل خودرو با تریلی می باشیم. ما بیمه…
خودروبر فشم

خودروبر فشم با تخفیف ویژه و با بهترین کیفیت به همراه بیمه نامه رایگان را شرکت ما نیز ارائه می دهد. ما حمل خودرو با تریلی را با ارزان ترین قیمت به همراه تخفیف ویژه برای شما مشتریان عزیز انجام می دهیم. ما متخصص حمل خودرو با تریلی می باشیم.

ما بیمه نامه رایگان و معتبر را به شما عزیزان ارائه می دهیم تا اگر مشکلی برای خودرویتان پیش بیاید با بیمه بتوان آن را جبران کرد. بارنامه دولتی برای حمل خودرو با تریلی ماشین بر از دیگر خدمات ما می باشد که باعث تضمین خودرویتان نیز می شود. ما خدمات مشاوره رایگان را به صورت همه روزه برای تریلی ماشین بر به شما عزیزان نیز ارائه می دهیم.

خودروبر فشم

ودروبر یکی از خدمات تخصصی حمل و نقل پالکی است که در دو بخش خودروبر ملی و بین المللی قابل ارائه به شما مردم عزیز است. خودروبر ملی شامل خودروبر تهران و خودروبر شهرستان است. خودروبر بین المللی هم شامل خودروبر از مبدا ایران به سایر کشور ها و بالعکس می باشد.

درباره فشم

فشم یكی از مناطق ییلاقی نام آشنا و شناخته شده در شهرستان شمیرانات، واقع در استان تهران است. شمیرانات از دو بخش معروف به نام های لواسانات و رودبار قصران تشكیل شده كه هر كدام در نوع خود دارای جاذبه های طبیعی بسیار زیبایی می باشند. فشم همچنین با نام منطقه «اوشان-فشم-میگون» نیز مشهور است كه بیشتر با نام «اوشون-فشم» شناخته می شود. این منطقه ییلاقی كه تنها در حدود ۲۵ كیلومتر از شمال شرق تهران فاصله دارد، در چند سال اخیر توانسته به یكی از بهترین تفرجگاه های اطراف پایتخت تبدیل شود.

خدمات دیگر :  خودروبر طالخونچه، امداد خودرو و شماره خودروبر طالخونچه

در واقع اوشان، فشم، میگون و شمشك از شهرهای بخش «رودبار قصران» در شهرستان شمیرانات استان تهران به حساب می آیند. منطقه فشم كه یكی از جاهای دیدنی تهران محسوب می شود، با گذشت زمان به دو بخش روستایی و شهری تقسیم شده كه در بخش روستایی آن افراد بومی و برخی از مهاجران زندگی می كنند و در بخش شهری آن هم بیشتر افراد ثروتمند ساكن می باشند. در بخش روستایی فشم، هنوز خانه های گلی به چشم می خورد كه می توان گفت تا حد زیادی دست نخورده است؛ اما بخش شهری آن مملو از ویلاهای لوكس و مدرن است و روزبه روز بر شمار آن ها افزوده می شود.

شغل اصلی مردم بومی فشم، دام داری و كشاورزی است و از این طریق امرار معاش می كنند. وجود باغ های میوه در بخش های مختلف این منطقه ییلاقی بسیار جذاب و دل انگیز است و باغ های گیلاس و آلبالوی آن بسیار معروف است؛ البته علاوه بر این دو میوه، میوه های دیگری همانند زردآلو، سیب، توت، هلو و گردو نیز در این منطقه ییلاقی به وفور كاشت می شود.

شماره خودروبر شهر فشم

بیمه نامه ما معتبر و تحت پوشش بیمه ایران به صورت کامل و جامع نیز می باشد. با بیمه می توان حوادث های مختلفی را جبران کرد که این حوادث شامل موارد زیر می باشد:

سرقت ، تصادف ، عوامل طبیعی و عوامل غیر طبیعی ، آتش سوزی و …

با بیمه نامه ما دیگر نگران خودرو هایتان نباشید و با خیالی راحت آن را به شرکت معتبر ما بسپارید. شماره خودروبر فشم 09195002129 می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر نایین، امداد خودرو و شماره خودروبر نایین

 

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست