خودروبر شبانه روزی شهرستان

خودروبر شبانه روزی شهرستان مجموعه خودروبرپارس در خدمت شماست تا با کیفیت ترین خدمات حمل و ارسال خودرو به سراسر ایران را به شما ارائه دهد. امروزه با توجه به تعداد بالای خودرو و شبكه جاده ای در ایران، نياز به وجود ماشین الاتی كه بتوان خودروی خود را به…
خودروبر شبانه روزی شهرستان

خودروبر شبانه روزی شهرستان مجموعه خودروبرپارس در خدمت شماست تا با کیفیت ترین خدمات حمل و ارسال خودرو به سراسر ایران را به شما ارائه دهد. امروزه با توجه به تعداد بالای خودرو و شبكه جاده ای در ایران، نياز به وجود ماشین الاتی كه بتوان خودروی خود را به دلایل مختلف جا به جا کرد احساس می شود. خودروبر پارس در کنار شماست تا در هر ساعات شبانه روز به شما ارائه خدمات نماید.

خودروبر شبانه روزی شهرستان را به ما بسپارید!

برای جابجایی خودروی صفر کیلومتر و رساندن آن به دست مشتريان محترم، تصادفات جاده ای كه منجر به خرابی و صدمه دیدن خودرو ها شده و يا به هر دلیلی خودرو روشن نشده و يا با حرکت دادن خودرو امکان اسیب دیدن بیشتر خودرو شده را میتوان از خودرو بر استفاده كرد.

خودرو بر ها دارای انواع مختلفی هستند، از جمله خودروبرانی كه میتوان نام برد:

  • خودرو سوار
  • جرثقیل
  • نیسان جرثقیل
  • نیسان چرخگیر
  • خودرو سوار بصورت تعداد

خودروبر شبانه روزی شهرستان ها انواع سرویس های تعمیر و حمل و نقل خودرو را سراسر شهر تهران انجام می دهند. خودروبرها با داشتن چندین کامیون، یدک کش، نیسان جرثقیل و … امکان جابجایی انواع خودروی های معمولی و شاسی بلند را دارند. تعرفه ای كه اين خودرو برها اعمال می كنند با توجه به نوع خودرو و نوع خودروی حمل شونده، مسافت حمل و … تعین می شود.

ایمنی خودرو برها کاملا تضمین شده و همه خودرو کاملا برای حمل و نقل انواع خودروها طراحی شده اند. رانندگان اين خودروها دانش کافی در خصوص عیب يابی و تعمیر خودرو را دارند و در اغلب مواقع خودرو را تعمیر می كنند تا از هزینه های اضافی حمل و نقل و استهلاک آن خودداری شود. اين خودرو برها برای مواردی كه موتور خودرو قفل شود و يا ماشین روشن نشود و يا شکستگی گیربکس و پارگی تسمه تایم و …. خودرو را به تعمیرگاه منتقل می كنند.

خدمات دیگر :  خودروبر اوز، امداد خودرو و شماره خودروبر اوز

چگونگی عملكرد خودروبر شبانه روزی شهرستان

با توجه به اينكه خرابی خودرو در هر زمان و مکانی كه باشد نيازمند تعمیر فوری است. خودروبر شبانه روزی شهرستان با داشتن کادری حرفه ای فعالیت می كنند. برای جابجایی های داخل شهری از خودرو بر های تکی استفاده می كنند. به صورت کلی چه خودروهای نو و بدون کاركرد و چه خودروهای آسیب دیده باید توسط خودروبرها جابجا شوند. بسياری از خودروبر ها توانایی جابجایی چندین خودرو را به صورت یکجا دارند.

خودروبر شبانه روزی شهرستان برای همه مسیرهای شهرستان هر خودرو را تا سقف ارزش آن خودرو به همراه بارنامه دولتی، بیمه می كند تا در صورت خسارت احتمالی، مالک خودرو ضرر نکند.

حمل خودرو شامل انواع خودرو از قبیل صفر کیلومتر، کلکسیونی، تصادفی، اعزام به تعمیرگاه، اعزام به تعویض پلاک، تحویل از نمايندگی و امداد است. خودروبر شبانه روزی شهرستان با انواع خودروبر کفی وینچ دار ( خودبالابر ) برای حمل خودرو به صورت تکی و تریلی های خودروبر ( دبل ) برای حمل خودرو به صورت گروهی در خدمت مراجعین گرامی است. همین حالا از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید و درخواست خود را برای درخواست خودروبر شبانه روزی ثبت کنید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست