خودروبر سنگین

نیاز به خودروبر سنگین این روزها در میان افراد مختلف دیده می شود. در واقع خودروبرها به ماشین آلاتی گفته می شود که خودرو روی آن ها سوار شده و تا مقصد حمل می گردد. خودروبر انواع مختلفی دارد و بنابر نیاز شما مورداستفاده قرار می گیرد. در واقع این…
خودروبر سنگین

نیاز به خودروبر سنگین این روزها در میان افراد مختلف دیده می شود. در واقع خودروبرها به ماشین آلاتی گفته می شود که خودرو روی آن ها سوار شده و تا مقصد حمل می گردد. خودروبر انواع مختلفی دارد و بنابر نیاز شما مورداستفاده قرار می گیرد. در واقع این که شما چه خودرویی را بخواهید حمل کنید اهمیت دارد و خودروبرها این وظیفه را به رانندگانی که در این عرصه آموزش دیده اند می سپارند.

یکی از مزایای خودروبر پارس، بهره مندی از بیمه معتبر برای خودروهای شماست، یعنی این مجموعه تعهد می دهد که وظیفه حمل خودروی شما را از نقطه مبدا تا مقصد برعهده می گیرد و اگر کوچکترین مشکل برای خودروی مذکور پیش بیاید، شما می توانید از طریق بیمه بارنامه ای که به شما تعلق گرفته است پیگیری های لازم را انجام دهید.

سفارش خودروبر سنگین

در صورتی که به هر دلیلی می خواهید خودروی خود را جابجا کنید می توانید با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم. ما کارشناسان کاربلدی در این مجموعه در اختیار داریم که به خوبی می توانند مشاوره های لازم را به شما ارائه کنند. هدف ما رضایت شماست و ما برای آن همه تلاش خود را به کار می گیریم.

خودروبر پارس در کدام مناطق فعالیت دارد؟

خودروبر پارس در مناطق ذکر شده در ادامه متن می تواند به جابجایی خودروهای شما را بپردازد. در صورتی که منطقه موردنظر شما در لیست زیر موجود نیست همین حالا با ما تماس بگیرید تا بازهم بررسی های بیشتری داشته باشیم.

 • خودروبر مشهد
 • خودروبر کرمان
 • خودروبر بندر عباس
 • خودروبر شیراز
 • خودروبر رشت
 • خودروبر قزوین
 • خودروبر قم
 • خودروبر مازندران
 • خودروبر تبریز
 • خودروبر اصفهان
 • خودروبر اردبیل
 • خودروبر یزد
 • خودروبر لواسان
 • خودروبر فشم
خدمات دیگر :  خودروبر کوهبنان، امداد خودرو و شماره خودروبر کوهبنان

اشاره ای داشته باشیم که حمل و نقل خودرو به صورت درون شهری هم در این مجموعه انجام می گیرد و شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن این کار را با کمک ما انجام دهید.

اخلاق حرفه ای رانندگی، رانندگی با احتیاط، استفاده از تجهیزات ایمنی برای محافظت از خودرو، بارنامه رسمی و بیمه نامه از دیگر ویژگی های بارز خودروبر سنگین پارس محسوب می شود.

تفاوت خودروبر معمولی با خودروبر مكانیزه چیست؟

نوع جدیدی از وسایل مربوط به حمل و نقل اتومبیل، خودرو بر مكانیزه است كه با خودروبرهای معمولی فرق دارد و این تفاوت این است كه خودروبر مكانیزه امكان زاویه كفی حمل بار بر اساس وضعیت جاده و همچنین نیاز راننده به صورت اتوماتیک و با استفاده از جک های هیدرولیكی را دارد.

استفاده از خودرو بر مكانیزه بسیار ایمن تر از نمونه های قبلی است و نوعی حمل و نقل مدرن اتومبیل به حساب می آید و قابلیت های آن از یک یدک كش خودرو معمولی بیشتر است. با استفاده از خودرو بر مكانیزه صاحبان خودروهای لوكس می توانند با خیالی راحت اتومبیل خود را به صورت كاملا مطمئن و ضمانت شده از محلی به محل دیگر ارسال كند.

تفاوت خودرو بر و یدک كش

خودروبر سنگین دارای كسی است كه خودرو شما را بر روی آن سوار كرده و سپس به سمت مقصد حمل می كند، اما یدک كش به وسیله زنجیر و یا سیم بكسل خودروی شما را به انتهای قلاب خودرو یدک كش متصل كرده و تا مقصد به دنبال خود می كشد. واضح است كه برای هر گونه جابه جایی  و حمل خودرو استفاده از خودرو بر نسبت به یدک كش از امنیت بالاتری برخوردار است.

خدمات دیگر :  خودروبر فیروزان، امداد خودرو و شماره خودروبر فیروزان

تماس با خودروبر پارس

اگر نیاز به استفاده از خدمات خودروبر سنگین را دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید تا به شما کمک کنیم. همانطور که گفته شد این مجموعه برای انتخاب خودروبر مناسب به شما به صورت رایگان مشاوره می دهد و سعی شده است از کارشناسانی آموزش دیده و فعال برای ارتباط با شما استفاده شود. اشاره کنیم که برای اطلاع هزینه های درنظر گرفته شده برای باربری خودروهای شما با تماس با ما امکان پذیر است.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست