حمل کانکس و باربری کانکس توسط تریلی

حمل کانکس با تجهیزات پیشرفته در خودروبر پارس انجام می شود. اگر تا به امروز در مورد حمل کانکس مطلبی نخوانده‌اید حتما مطالب زیر را بخوانید. برای حمل کانکس‌ها باید تجربه و آشنایی کافی با اصول حمل سازه‌های بزرگ داشته باشید. به طور کلی جابه‌جایی کانکس‌ها شامل سه مرحله‌ی اصلی…
حمل کانکس

حمل کانکس با تجهیزات پیشرفته در خودروبر پارس انجام می شود. اگر تا به امروز در مورد حمل کانکس مطلبی نخوانده‌اید حتما مطالب زیر را بخوانید. برای حمل کانکس‌ها باید تجربه و آشنایی کافی با اصول حمل سازه‌های بزرگ داشته باشید. به طور کلی جابه‌جایی کانکس‌ها شامل سه مرحله‌ی اصلی است.

  • 1-بارگیری
  • 2-حمل از مبدا به مقصد
  • 3-تخلیه

قیمت حمل کانکس

حمل کانکس با مناسب ترین قیمت در خودروبر پارس، قبل از شروع به حمل کانکس‌ها، باید حتما جاده‌ای که قرار است از مبدا تا مقصد بار در آن حمل شود، بررسی شده باشد. بهتر است قبل از حمل کانکس حداقل یکبار با اتوموبیل سواری آن جاده را طی کنید تا از جاده اطلاعاتی کلی مثل عرض کمترین قسمت جاده، آشنایی با پل و تونل‌هایی که در مسیر است به دست بیاورید.

یادتان باشد حمل چنین وسایلی نیاز به مجوز از ادارات راهنمایی و رانندگی و پلیس دارد که در ممکن است پلیس راه نیز نکاتی برای حمل در نظر گرفته باشد و به شما پیشنهاد کند از مسیرهای دیگری که تردد کمتری دارد یا مانع‌های کمتری، عبور کنید‌.

ممکن است برای حمل نیاز به اسکورت توسط خودروهای سواری باشد که آن هم نیاز به مجوز دارد‌. در صورتی که نیاز به حمل خودرو دارید نیز می توانید با شرکت خودروبر پارس تماس بگیرید.

نکات مهم حمل کانکس

از نکات مهم دیگری که هنگام حمل کانکس‌ها باید به آن توجه کنیم، نحوه‌ی قرار گیری و بستن کانکس بر روی کف تریلی است. کانکس باید طوری روی سطح کف تریلی قرار بگیرد که به هیچ‌وجه لق نخورد. یادتان باشد حتما به وسیله‌ی زنجیر از محل‌هایی که از قبل برای بستن سازه‌ها روی تریلی قرار داده شده، به کف تریلی ببندید و توسط جک‌های مخصوص محکم کنید تا در هنگام حمل و سر پیچ‌های تند از روی تریلی نیفتد.
پیشنهاد می‌کنیم بستن سازه حتما از چند نقطه توسط زنجیرهای محکم انجام شود. این کار باعث می‌شود که اگر یکی از زنجیرها پاره شد چند زنجیر دیگر همچنان سازه را نگه داشته باشند.

خدمات دیگر :  خودروبر رابر، امداد خودرو و شماره خودروبر رابر

یادتان باشد حمل کانکس حتما باید توسط خودروهای استاندارد و رانندگان با تجربه انجام شود. حتما با برنامه و بیمه نامه اقدام به این کار کنید تا در هنگام بروز هر گونه خسارتی بیمه خسارت شما را بپردازد.

برای تماس با خودروبر پارس از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما در ارتباط باشید و از خدمات ما بهره مند شوید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست