حمل کامیونت و باربری حمل کامیونت

حمل کامیونت در خودرو بر پارس با کمترین قیمت و پیشرفته ترین تجهیزات . حتما تا به حال حتی شده یکبار، اسباب کشی کرده اید. جابه جایی وسایل سنگین، مبلمان، یخچال، گاز، وسایل اداری و حتی وسایل کم وزن کار آسانی نیست. اینجاست که ما برای آسان تر شدن کارمان…
حمل کامیونت پارس

حمل کامیونت در خودرو بر پارس با کمترین قیمت و پیشرفته ترین تجهیزات . حتما تا به حال حتی شده یکبار، اسباب کشی کرده اید. جابه جایی وسایل سنگین، مبلمان، یخچال، گاز، وسایل اداری و حتی وسایل کم وزن کار آسانی نیست. اینجاست که ما برای آسان تر شدن کارمان به فکر کامیونت ها می افتیم. بد نیست اگر آشنایی کلی با بعضی از این کامیونت ها داشته باشیم.

خودرو بر نسل جدید تجهیزات حمل خودرو بوده كه از امكانات و ایمنی بیشتری نسبت به انواع قدیمی خود بهره مند می باشد. این ماشین آلات تجهیزات کاملی دارند که می توانند خودروهای شما را بدون کوچکترین مشکلی تا مقصد حمل کرده و در نهایت آن را به کسی که شما تایید می کنید تحویل بدهند.

 

حمل کامیونت چگونه انجام می شود؟ 

خودرو بر ها خودروی شما را بدون دخالت شما و نیاز به رانندگی مستفیم با خودروی موردنظر؛ با کمک ماشین آلات خودرو بر جا به جا می کنند و به شما اجازه می دهند با کمترین هزینه و وارد کردن فشار به خودرو، آن را در مقصد به فرد موردنظر تحویل بدهید. برای ثبت درخواست خودرو بر با ما تماس بگیرید.

حمل کامیونت هم در تهران و هم در تمام شهر های ایران با خودروبر پارس انجام  می گیرد. اما برویم در این مقاله با ماشین آلات خودرو بر آشنا شویم.

۱_خاور مسقف یا کامیونت مسقف

کامیون های سقف دار می تواند برای جابه جایی وسایل در مسافت طولانی بهترین گزینه باشند چرا که وسایل ما را از بارش باران و نور مستقیم خورشید حفظ می کند. بد نیست بدانید در اتاق بار این کامیون ها تعداد زیادی ضربه گیر حبابدار و کارتون های مخصوص قرار دارد که مانع صدمه دیدن وسایل می شود . تردد این کامیون ها در همه ی ساعت های روز در سطح شهر آزاد است و مهم تر از همه سیستم فنر بندی این کامیون ها به گونه ای است که تا حد امکان جلوی ضربه های ناشی از سرعت  گیرها را می گیرد و امنیت بار تا مقصد را تضمین می کند.

خدمات دیگر :  خودروبر دلگان، امداد خودرو و شماره خودروبر دلگان

۲_وانت نیسان

اگر وسایلی که قصد جابه جاییشان را داریم کم باشد، وانت نیسان گزینه ی خوبی برای حمل خودرو ست. وانت نیسان می تواند تا حجم ۲تن وسایل را حمل کند. در مناطقی از شهرها که کوچه ها و خیابان ها باریک بوده و امکان تردد کامیون نیست، وانت نیسان جایگزین خوبی ست.

۳_کامیونت های رو باز

این کامیون ها زمانی از سوی ما انتخاب می شوند که وسایلی که قصد جابه جاییشان را داریم حساسیت زیادی ندارند. وسایلی مثل مصالح ساختمانی، صندوق میوه و… این کامیون ها می توانند وسایلی تا حجم۳۵۰۰ کیلوگرم را جابه جا کنند.

۴_بنز ۱۰تن یا کامیون تک

بهتر است برای جابه جایی وسایل سنگین تا حجم ده تن از کامیون تک استفاده کنیم. ابعاد اتاق بار این کامیون در طول ۵ متر و ۶۰ سانتی متر و عرض ۲متر و ۴۰ سانتی متر است.

۵_لوازم سنگین تا ۱۵ تن

اگر وزن و طول بار ما بیشتر از ظرفیت بارگیری کامیون های تک باشد ما باید به سراغ کامیون جفت یا کامیون ده چرخ برویم.
این کامیون ها توانایی حمل بار تا ۱۵ تن را دارند .

۶_تریلی یا ۱۸ چرخ

اما اگر وزن بار ما از ۱۵ تن بیشتر شد، باید به سراغ تریلی برویم. حداکثر باری که تریلی توانایی حمل آن را دارد ۲۴تن است. ۱۸ چرخ برای حمل بارهایی از قبیل میلگرد و آهن آلات، خودرو، سازه های عمرانی، کاشی و سرامیک و… استفاده می شوند. حتی با این ماشین آلات می توان خودروهای چندتایی را هم جابجا کرد!

قیمت حمل کامیونت

حمل کامیونت با کمترین قیمت و مطمئن ترین خودروبر ایران فقط با خودرو بر پارس انجام می شود. حواستان باشد که انتخاب وسیله ی مناسب برای جابه جایی بار باعث می شود تا هزینه ی پرداختی کمتری بپردازیم و امنیت بارمان را تضمین کنیم.

خدمات دیگر :  خودروبر گیلان، امداد خودرو و شماره خودروبر گیلان

برای ارتباط با خودروبر پارس از طریق راه های ارتباطی درج شده در وب سایت با ما در تماس باشید و از خدمات بروز خودروبر این مجموعه استفاده کنید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست