حمل خودرو در سراسر کشور، حمل خودرو پارس

حمل خودرو در شرایط ایمن یکی از ویژگی های شرکت حمل خودرو پارس می باشد. حمل خودرو شما به مکانیکی، حمل خودرو به نمایندگی ها در سراسر کشور به صورت شبانه روزی انجام می شود. در صورتی که شما هم نیاز به شماره حمل خودرو دارید می توانید شماره شرکت حمل خودرو پارس تماس بگیرید تا در سریعترین زمان خودمان را به شما برسانیم.

حمل خودرو با خودروبر

حمل خودرو های لوکس، صفر، تصادفی و … با خودرو بر نشان دهنده اعتبار، دقت و تجربه بالای کاری ما می باشد. نکته مهم در حمل خودرو های مختلف چه خودروهای لاکچری و خودرو های صفر کیلومتر سالم و بدون نقص رسیدن خودرو به مقصد است که این نیازمند داشتن تجربه کافی و  مهارت لازم است. از همه مهم تر حمل خودرو سنگین یکی از امتیازت مجموعه خودروبر پارس می باشد.

دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود به استفاده از خدمات حمل خودرو نیاز پیدا کنید، برای مثال می خواهید به مسافرت بروید اما دوست ندارید در جاده رانندگی کنید و می خواهید در مقصد موردنظر خودرویتان همراهتان باشد. یا این که خدای نکرده در جایی تصادف کرده اید و می خواهید خودرو را در محل مورد نظر تحویل بگیرید تا آن را تعمیر کنید.

گاهی هم خودروی خود را می خواهید برای کسی ارسال کنید که برای مدتی از آن استفاده کند. در این شرایط رانندگی با خودرو برای شما اتلاف وقت و هزینه است و ترجیح می دهید از یک تیم خودرو بربرای حمل خودرو و تحویل آن به مقصد کمک بگیرید.

حتی گاهی مراکز نمایشگاهی خودرو برای حمل خودرو به نقطه ای دیگر از شرکت های معتبر حمل خودرو با خودروبر کمک می گیرند تا خودروی خود را در سریع ترین زمان ممکن جابجا کنند.  به هر دلیلی که نیاز به استفاده از خدمات حمل خودرو با خودرو بر پیدا کردید می توانید روی خودرو بر پارس حساب کنید و از خدمات این مجموعه برای سالم رسیدن خودرو به مقصد کمک بگیرید.

چه خودرو های توسط خدمات حمل خودرو شرکت پارس حمل می شوند؟

خودوربر پارس با در اختیار داشتن تجربه بالا و مهارتی که رانندگان دارند. موفق به حمل ماشین های سنگین از جمله کامیونت، مینی بوس، لیفتراگ و … شده ایم. علاوه بر خودرو های سنگین ما قادر به حمل کانکس و جابجایی و حمل در ابعاد بزرگ هم هستیم. نکته مهم این است که تمام باربری ها قادر به حمل کامیونت و ماشین های سنگین مانند تراکتور و … نیستند اما خودروبر پارس مفتخر است که قادر به باربری و حمل و جابجایی های غول آسا نیز می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر زرین رود، امداد خودرو و شماره خودروبر زرین رود
حمل خودرو توسط شرکت خودروبر پارس
حمل خودرو توسط شرکت خودروبر پارس

حمل خودرو تصادفی، بدون پلاک …

حمل خودرو های تصادفی که در مسیر جاده خراب شده اند. در تمام نقاط ایران در کوتاه ترین زمان ممکن با خودرو بر پارس با بهترین کیفیت در خدمت شما عزیزان می باشد. ما در تمام نقاط ایران خودروبر با تجهیزات بالا داریم. و این سرعت کار ما را بالا می برد. ما علاوه بر داشتن خودروبر های پیشرفته ، راننده های باتجربه ای هم داریم که گاهی با یک چک کردن معمولی می توانند تقص خودرو شما را رفع کرده و نیازی به حمل خودرو شما نخواهد بود و چنانچه مشکل اتومبیل شما جدی باشد، با کمال دقت و سرعت شما را به نزدیک ترین تعمیرگاه مجهز و معتبر می رسانند. و با برخورد مناسب و حرفه ای شما را تا پایان راه همراهی میکنند.

حمل ماشین مسابقه ای و حمل تجهیزات کشاورزی

برای جابجایی خودروهایی که نمی توان با آن ها در جاده ها رانندگی کرد باید از خودروبر استفاده کنیم. شما هرچقدر هم که راننده خوبی باشید، جواز رانندگی در جاده را با ماشین مسابقه ای ندارید و یا این که هرچقدر تراکتور شما قوی و محکم باشد، نمی توان برای ارسال آن به شهر دیگر، در جاده ها رانندگی کرد.

خودروبر پارس به عنوان یکی از بهترین مراکزی که حمل و نقل خودروهای شما را برعهده دارد، در تلاش است با سرعتی بی نظیر و کیفیت انکار نشدنی خودروهای شما را جابجا کند. این مجموعه بسیار حرفه ای عمل کرده و کافی است به آن ها اعتماد کنید!

در ضمن بهتر است اشاره کنیم که شما در قبال تحویل خودروی خود به این مجموعه ضمانت نامه ای دریافت می کنید که طبق آن، هر مشکلی برای خودروی شما تا وقتی که در اختیار این مجموعه است رخ دهد، خسارات آن تمام و کمال برعهده ما خواهد بود.

حمل خودرو های لوکس، حمل خودرو های کلاسیک و وارداتی

خودروبر پارس یکی از بهترین مراکزی است که می توانید برای حمل خودرو های لوکس، صفر، خارجی و … به آن ها اعتماد کنید! این مجموعه با کمک رانندگان متخصص در زمینه عملیات خودرو بر به شما کمک می کند خودروی موردنظر را در ساعت تعیین شده به مقصد برسانید.

خدمات دیگر :  جرثقیل خودروبر شبانه روزی

خودرو بر پارس به همشهریان عزیز این مژه را می دهد که در صورت بروز هر مشکلی برای خودروهای شما، با مشتری مداری و با در نظر داشتن حق و حقوق مشتری، بهترین پشتیبانی و بهترین خدمت رسانی را در نظر گرفته است.

مزایای درخواست حمل خودرو از خودروبر پارس

  1. در خودرو بر پارس، افراد خودرو بر خودروبر اساس شهر و نوع سرویس تفکیک شده اند.
  2. بعضی افراد فنی ما از خودرو بر چرخ گیر دار به منظور بالا بردن امنیت خودرو در هنگام جابجابی استفاده می کنند و با قلاب کردن چرخ ها، آن را در مسیر ثابت نگه می دارند.
  3. وجود تعداد زیاد افراد خودرو بر در سایت خودرو بر پارس، باعث می شود تا همیشه بتوانید از افراد خودروبر تهران خدمات آنلاین دریافت کنید.
  4. در خودرو بر پارس، طبق قوانین امنیتی حمل خودرو با خودرو بر خراب تنها با بررسی مدارک راننده ماشین سواری توسط افراد یک کش امکان پذیر است.
  5. اگر خودروی شما قادر به حرکت روی چرخ ها نیست با ثبت درخواست خودروبر آن را تا محل مورد نظر جابجا کنید.
  6. کلیه افراد خودرو بر و ارسال خودرو در تهران، پس از اتمام کار به شما فاکتور یا رسید به ازای خدمات ارائه شده می دهند که باید آن را تا زمان مشخص شدن نتیجه قطعی نزد خود نگه دارید تا در صورت بروز مشکل در روند کار، بتوانید از طریق سایت پیگیری کنید.
  7. در خودرو بر پارس امکان مقایسه قیمت و دریافت خدمات سریع ازخودرو بر وجود دارد و پس از اتمام کار جهت ارزیابی عملکرد افراد خودروبر در هر شهری با شما تماس گرفته می شود و نظرات شما مسقیماً در افزایش یا کاهش امتیاز فرد مربوطه تأثیر گذار است.

از چه عواملی برای محاسبه هزینه حمل و نقل خودرو استفاده می شود؟

هزینه حمل خودرو به مسافت، نوع خودرو و ارزش آن (برای ارزش بیمه نامه) استفاده از وینچ بالابر، شرایط آب وهوای جاده ای و … بستگی دارد. تیم خودرو بر و امداد خودرو پارس دارای کارت سلامت راننده،کارت رانندگان حرفه ای،کارت هوشمند رانندگان دولتی هستند.

هنگام رزرو سرویس حمل و نقل خودرو، تاریخ حمل و نقل اغلب نقش به سزایی در هزینه حمل و نقل خودرو دارد. بهترین سناریو، رزرو حمل خودرو با خودرو بر تا حد امکان قبل از روز انتقال است.

خدمات دیگر :  خودروبر سمیرم، امداد خودرو و شماره خودروبر سمیرم

بیشترین چیزی که در هزینه حمل خودرو باعث افزایش قیمت می شود مسافت است، توجه به این نکته مهم است که قیمت حمل و نقل بین المللی خودرو ممکن است با حمل و نقل خودروی داخلی متفاوت باشد.

حمل اتومبیل با جرثقیل نیازمند رعایت استانداردهایی است که در صورت عدم توجه به آن ها ممکن است در هنگام انتقال خودرو آسیبی به بدنه ماشین وارد شود و خسارات بیشتری به بار آورد.

لذا رعایت این نکات در هنگام جابجایی اتومبیل امر مهمی است که همه افراد بکسل خودرو در تهران باید با آن آشنا باشند. حمل ماشین با جرثقیل در اتوبان ها و بزرگراهها تا نزدیک ترین محل برای تعمیر خودرو آسیب دیده، توسط خودرو بر انجام می شود.

تفاوت حمل خودرو با خودروبر کفی و تریلی سواریکش چیست؟

مهمترین تفاوت در جابجایی خودرو توسط خودرو بر و تریلی زمان حمل می باشد؛ با توجه به این که خودرو بر بلافاصله بعد از بارگیری خودرو و‌ صدور بیمه و بارنامه به سمت مقصد حرکت کرده به مراتب زودتر از تریلی به مقصد می رسد در صورتی که تریلی باید منتظر بماند تا تا تعداد خودروی مورد نیازش جهت بارگیری تکمیل گردد.

برای بارگیری و‌ تخلیه خودرو، خودرو بر اجازه تردد در تمام نقاط شهر را دارد و بارگیری و تخلیه آن در محل مورد نظر مشتری می باشد در صورتی که تریلی اجازه تردد در سطح شهر را ندارد و بارگیری و تخلیه آن معمولا در ورودی شهرها در پارکینگ انجام می گیرد. هزینه حمل خودرو با خودرو بر با توجه به حمل یک دستگاه ماشین نسبت به تریلی که چند دستگاه حمل می کند بیشتر می باشد.

ما بهترین گزینه پیش روی شما برای حمل خودرو به سراسر کشور هستیم. ما با ضمانت نامه های معتبر خودروهای شما را تضمین می کنیم و در تلاشیم بهترین ها را برای شما رقم بزنیم. شما می توانید همین حالا برای ثبت سفارش از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در قسمت پایانی وب سایت با ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید!

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست