جرثقیل کفی

جرثقیل کفی چیست ؟ حتما تا به امروز سر و کارتان به جرثقیل خورده باشد و بدون اینکه حتی انواع آن را بشناسید از آن استفاده کرده باشی. جرثقیل انواعی دارد. مِن جمله جرثقیل کفی. اما جرثقیل کفی چیست و چه کاربردی دارد؟ جرثقیل کفی به جرثقیل هایی گفته می…
جرثقیل کفی

جرثقیل کفی چیست ؟ حتما تا به امروز سر و کارتان به جرثقیل خورده باشد و بدون اینکه حتی انواع آن را بشناسید از آن استفاده کرده باشی. جرثقیل انواعی دارد. مِن جمله جرثقیل کفی. اما جرثقیل کفی چیست و چه کاربردی دارد؟

جرثقیل کفی به جرثقیل هایی گفته می شود که علاوه بر داشتن دکل  برای برداشتن بار، یک کفی در عقب خود دارند که برای حمل بار به محلی دیگر از آن استفاده می شود .

جرثقیل های کفی در سه نوع ۳ تنی، ۵ تنی و ۱۰ تنی وجود دارد. شاید اگر تجربه ای در زمینه ی کارهای فنی داشته باشید بدانید که در میان جرثقیل های مختلف، جرثقیل کفی ۵ تنی بیشترین کاربرد را دارد.از این جرثقیل ها برای جابه جایی و حمل بار استفاده می شود. این جرثقیل ها مساحتی بزرگ دارند و می توانند بار را تا مساحت تعریف شده جابه جا کنند . برای ثبت درخواست جرثقیل کفی با شماره خودروبر تماس بگیرید.

خودرو بر کفی به عنوان یکی از انواع خودرو برها شناخته می شود و برای حمل خودروهای صفر و خودروهای فرسوده کاربرد دارد. اگر نیاز به خودرو بر دارید می توانید از خودرو بر استفاده کنید. خودرو بر پارس یکی از مراکز امداد رسانی خودرو است که در سریع ترین زمان ممکن و هر کجا که نیاز داشته باشید به سرعت خودشان را به شما می رسانند.

شماره تلفن جرثقیل کفی

اگر شما جزء افرادی هستید كه برای خودروی تان مشكلی پیش آمده و نیاز به کفی خودرو بر یدك كش دارید باید توجه كنید كه هنگام استفاده از انواع سرویس های کفی خودرو بر یدك كش از فردی كه به شما خدمات حمل خودرو ارائه می كند درخواست كنید تا ضمانت نامه حمل و نقل خودروی شما را به شما تسلیم نماید.

خدمات دیگر :  خودروبر فرخی، امداد خودرو و شماره خودروبر فرخی

چرا که اگر شركت و یا فرد ارائه دهنده خدمات حمل و نقل به شما گارانتی و حمل و نقل خود ندهد از هرگونه حادثه و یا آسیبی به اتومبیل شما وارد بگردد را بر عهده نمی گیرد و كسی پاسخگوی درخواست و یا اطلاعات شما نیست.

اجاره جرثقیل کفی

اجاره جرثقیل کفی با توجه به کیفیت آن متقاوت است .اما از آن جایی که جرثقیل ها پرکاربرد بوده، باید بدانیم که هنگام استفاده از آن ها، برای جلوگیری از هرگونه خسارتی رعایت اصول ایمنی از واجبات است .

حواستان باشد در محیط هایی که خاک نرم دارند و جک های تعادلی جرثقیل زیر ساری مناسبی ندارند به هیچ وجه از جرثقیل کفی دار استفاده نکنید.
راننده ی جرثقیل باید تجربه ی کافی کار با جرثقیل را داشته باشد و با جدول بار جرثقیل آشنا باشد .

از آنجایی که ممکن است در حین جابه جایی بار، بوم جرثقیل با خطوط برق در سطح شهر برخورد داشته باشد،لذا حتما فاصله ی استاندارد رعایت شود.
جرثقیل های کفی فقط در محدوده ی داخل شهر قابل استفاده هستند و از لحاظ قانونی قابلیت تردد در خارج از شهر را ندارند .
معمولا از این جرثقیل ها برای جابه جایی دستگاه های سنگین، ماشین آلات صنعتی و بلوک های شهرداری استفاده می شود .

حمل خودرو شامل انواع خودرو از قبیل صفر کیلومتر، کلکسیونی، تصادفی، اعزام به تعمیرگاه، اعزام به تعویض پلاک، تحویل از نمايندگی و امداد است. خودرو بر شبانه روزی شهرستان با انواع خودرو بر کفی وینچ دار برای حمل خودرو به صورت تکی و تریلی های خودرو بر ( دبل ) برای حمل خودرو به صورت گروهی در خدمت مراجعین گرامی است. همین حالا از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید و درخواست خود را برای درخواست خودرو بر را ثبت کنید.

خدمات دیگر :  خودروبر سرعین، امداد خودرو و شماره خودروبر سرعین

شماره خودروبر پارس در قسمت پایانی وب سایت ذکر شده و شما می توانید از این طریق درخواست خود را ثبت کنید.

 

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست