بهترین خودروبر

دريافت مشاوره در بهترین خودروبر به شما کمک می کند كه خودروبر متناسب با نياز خود را اجاره کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه ها و نقاط تحت پوشش این مجموعه با شماره خودروبر تماس بگیرید! کادر خودرو بر پارس در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه…
بهترین خودرو بر

دريافت مشاوره در بهترین خودروبر به شما کمک می کند كه خودروبر متناسب با نياز خود را اجاره کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه ها و نقاط تحت پوشش این مجموعه با شماره خودروبر تماس بگیرید! کادر خودرو بر پارس در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده خدمات رسانی به شما مشتریان محترم می باشد.

ثبت تلفنی سفارش خودرو بر (کلیک کنید)

با دقت به شرایط جاده ای و بر اساس نياز راننده، امكان تغییر زاویه کفی خودروبر مزیت غیر قابل انكار است كه در خودروبرهای دارای جک های هیدروليکی و پنوماتيکی تعبیه شده است. در این خودروبرها امكان تغییر زاویه کفی خودروبر متناسب با وضعیت جاده و بصورت خودركار امكانپذیر خواهد بود.

بهترین خودرو بر چه ویژگی هایی دارد؟

به عنوان ویژگی های يک خودرو بر معتبر و حرفه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بصورت 24 ساعته و در تمام ايام سال در دسترس باشد.
 • مجرب و متعهد باشد
 • به روز و كارآمد باشد
 • خدمات مشاوره ارائه دهد
 • بهترین خودرو بر باید قابل اعتماد و با سایقه باشد
 • در کمترین زمان ممکن، خدماتی با بالاترین سطح کیفیت ارائه دهد

ما برای حمل خودرو در سراسر کشور با بهترین خودرو بر همراه شما هستیم!

مزیت خودروبر چیست؟

از جمله مزايای خودروبر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سال ها سابقه درخشان در حوزه تعمیر و حمل خودرو به سراسر ایران
 • همكاری با شرکت ها و ارگان های مهم کشور
 • ارائه خدمات مشاوره رایگان
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • استفاده از كادری مجرب و متعهد
 • سرعت عمل و دقت بالا در ارائه خدمات
 • استفاده از تجهیزات پیشرفته حمل خودرو
 • حمل خودرو به سراسر ایران با بهترین خودرو بر

برای دريافت خدمات حمل بهترین خودرو بر با چه شماره ای تماس بگیریم؟

برای دريافت مشاوره و خدمات تخصصی حمل خودرو با شماره 09195002129 تماس بگیرید. ما در مجموعه خودرو بر به صورت 24 ساعته در خدمت شما هستیم.

تفاوت ایمنی و سرعت خودرو بر معمولی با بهترین خودرو بر چیست؟

بهترین خودرو بر نسبت به سایر خودرو بر ها علاوه بر ایمنی بالا از سرعت بیشتری هم برخوردار است، پس می تواند در کمترین زمان ممکن خودروی شما را از محلی به محل دیگر جابجا کند. یدک کش  نسبت به یدک کش های معمولی دیگر پایداری بسيار بهتری دارد به همین علت امروزه از این یدک کش  جهت انتقال ماشین ها در جاده های شهری استفاده می شود کفی خودرو بر  با در نظر گرفتن نوع خودرو در سگمنت های مختلف عاج كاری شده است به همین علت نیروی اصطكاکی كه بین لاستيک ها و سطح کفی وجود دارد به حداکثر خود میرسد.

خدمات دیگر :  خودروبر بدره، امداد خودرو و شماره خودروبر بدره

این امر باعث شده است كه خودرو در زمان حرکت بدون هیچگونه حرکت اضافی به مسیر خود ادامه دهد. برای اینكه خودرو در زمان حرکت ثابت بماند و هیچ گونه حرکت اضافی نداشته باشد، لاستيک های خودرو حتما باید توسط زنجیر های فولادی به کفی خودرو بر متصل شوند به خصوص برای مسیرهای خارج از شهر.

تفاوت خودرو بر معمولی با خودرو بر چیست؟

به وسیله ای كه یدک کش خودرو و حامل خودرو است را خودرو بر می گویند. حالا میخواهیم انواع خودرو بر را مورد بررسی قرار دهیم: خودرو بر ها از لحاظ شکل ظاهری و نوع عملکرد و نوع كاربرد به چند دسته تقسیم میشوند: ما در اینجا توضیحات مختصری راجع به انواع خودرو بر پر كاربرد داخل شهری خواهیم داد.

خودرو بر يا خودروسوار: به كامیون و يا كامیونت هایی كه بر پشت کشنده آن ها کفی صاف و دارای عاج هایی برای استكاک با لاستيک خودرو داشته باشد را خودرو بر يا خودروبر مینامند.

کفی ای كه بر پشت كامیونت ها نصب شده است، خود بر چند نوع عملکردی است. لازم به ذکر است كه کلیه کفی ها  است و تمامی مراحل حمل و بارگیری توسط جک ها و بازو های هیدروليکی و پنوماتيکی صورت میپذیرد. کفی خودرو بر طوری طراحی میشود كه يا کفی به طور كامل بر روی زمین قرار گیرد و سپس خود رو بر روی آن سوار شود و يا کفی به سمت عقب آمده و سپس به طور شیبدار با زمین تلاقی پیدا می کند.

يک نوع دیگری از بهترین خودرو بر کفی ها وجود دارد كه کف ثابت بوده و دارای دکل است. این نوع خودرو بر ها با دکلی كه دارند و آن دکل مجهز به تسمه است كه با قرار گیری آن تسمه ها بر روی چهار چرخ خودروی شما را بلند کرده و سپس بر روی کفی قرار میدهد.

خدمات دیگر :  خودروبر کلاردشت، امداد خودرو و شماره خودروبر کلاردشت

این نوع خودرو بر ها اغلب برای خودرو هایی به كار میرد كه قادر به حرکت نیستند و يا چرخ ها دچار اسیب شده و يا جعبه دنده آن ها دچار خرابی شده است، يا به علت تصادف امكان تكان دادن ماشین نباشد از این نوع مدل خودرو بر باید استفاده کرد. نوع دیگر خودرو بر توسط خودرو های کوچک تری كه توان کشندگی خودرو را داشته باشند صورت میپذیرد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست