خودروبر تهران و شماره امداد خودرو تهران

خودروبر و شماره خودروبر 24 ساعته و شبانه روزی تهران، خودروبر شمال تهران، خودروبر شرق تهران، خودروبر غرب تهران و خودروبر جنوب تهران که می توانید با شماره خودروبر تهران 09195002129 تماس بگیرید.

30 سال سابقه + بیمه و ضمانت

خدمات خودروبر و امداد خودرو شهر تهران

null

حمل خودروهای وارداتی در تهران

جهت حمل خودروهای وارداتی و حمل خودروهای خارجی که نیاز به تجهیزات و مجوزهای خاص دارند می توانید با شماره خودروبر تهران تماس بگیرید.

null

حمل خودرو به تعمیرگاه در تهران

اگر خودرو شما دچار آسیب شده است و نیاز به تعمیر و مکانیکی دارد می توانید برای انتقال آن با شماره امداد خودرو تهران تماس بگیرید.

null

حمل خودروهای لوکس در تهران

حمل خودروهای لوکس در تهران نیاز به تجهیزات و حساسیت های ویژه دارد بدون هیچ گونه نگرانی می توانید جهت حمل خودرو لوکس خود با شماره خودرو بر تهران تماس بگیرید.

null

حمل خودرو به نمایندگی ها در تهران

ممکن هست که نیاز داشته باشید خودرو خود را به نمایندگی های شرکت خودرو منتقل کنید برای این منظور می توانید با خودرو بر تهران تماس بگیرید.

null

حمل خودروهای تصادفی در تهران

اگر در جاده یا هر جایی از استان تهران تصادف کرده اید و خودرو شما امکان حرکت ندارد می توانید با امداد خودرو تهران تماس بگیرد تا در سریعترین زمان ممکن خودرو شما را جابه جا کنند.

null

حمل خودروهای صفر در تهران

حمل خودروهای صفر و بدون پلاک در تهران به مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری یکی دیگر از خدمات خودرو بر تهران هست که می توانید برای حمل خودرو خود با خودروبر تهران تماس بگیرید.

چرا خودرو بر پارس در تهران؟

null

چشم انداز

هدف گروه خودرو بر پارس انجام خدمات با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت و همچنین جلب رضایت شما مشتریان عزیز می باشد
null

بیمه بارنامه دولتی

صدور بیمه نامه دولتی برای حمل خودرو های شما به سراسر کشور توسط خودرو بر پارس

null

شبانه روزی

کادر خودرو بر پارس در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده خدمات رسانی به شما مشتریان محترم می باشد

خودرو بر تهران و شماره امداد خودروبر تهران

همه عزیزانی که نیاز به خودروبر و یدک کش خودرو در شهر تهران در شرق تهران، غرب تهران، شمال تهران و جنوب تهران دارند می توانند با شماره خودرو بر تهران به شماره 09195002129 تماس بگیرند تا نزدیکترین خودروبر در مناطق تهران برایشان ارسال شود.

خودرو بر تهران یکی از معتبرترین مراکز حمل و نقل و خودروبر در تهران بوده که توسط کارشناسان کاربلد صورت می گیرد. چیزی که این مجموعه را خاص کرده است، استفاده از تجهیرات بروز و جدید است که موجب شده در بین مشتریان طرفداران زیادی داشته باشد.

امداد خودرو تهران بیشترین تعداد حمل و نقل با بالاترین رضایتمندی مشتریان را ارائه می کند. اکنون که سابقه ی کاری امداد خودروی تهران به 30 سال می رسد خدماتی در عرصه ی مکانیکی، جلوبندی، تعمیر موتور، تعویض روغن و … را در کارنامه کاری خود ثبت کرده است. این مرکز به صورت شبانه روزی آماده هر خدماتی در تمام ایران می باشد.

ممکن است خودروی راننده ای در یکی از جاده ها دچار آسیب شود و وجود شماره امداد خودرو تهران می تواند این امكان را برای مشتريان فراهم کند كه با حضور به موقع و در محل، با وجود خودروبر و يا مكانیک سيار تحت نظر امداد اتومبیل خودروی خود را به تیم تخصصی سپرده و بهترین خدمات در این زمینه را دريافت نمایند.

همه سرویس های خودرو بر تهران با بیمه و بارنامه دولتی قابل استعلام انجام می پذیرد، خدمات حمل ماشین را از یک مجموعه مطمئن بخواهید. در ابتدا به نظر می آید كه جابه جایی وسیله نقلیه ای كه به دلیل تصادف يا خرابی قابلیت به مقصد رسیدن با توان خود را ندارد كار ساده ای باشد.

تیم مجرب و متخصص خودرو بر تهران در کلیه امور حمل خودرو و امداد خودرو تهران به مشتریان گرامی با مشاوره رایگان در حوزه حمل و نقل و انتقال با جرثقیل، کفی همراه با جرثقیل دکل، خودرو بر یا خودرو سوار، یدک کش خودرو و چرخگیر آماده خدمت رسانی و پاسخ گویی به مشتریان محترم در تهران و تمامی مناطق کشور می باشد. فقط لازم است با شما شماره خودروبر تهران 09195002129 تماس بگیرید.

خودروبر و شماره خودروبر تهران

مزايای استفاده از خودروبر تهران

همانطور كه گفته شد خودروبر كه به اصطلاح خودرو سوار نیز نام برده می شود، یکی از وسایل پر اهمیت برای حمل خودرو می باشد و قادر است كه بر اساس نياز راننده زاویه کفی حمل خودرو را تغییر دهد و همچنین با توجه به وضعیت جاده ها چه جاده های بین شهری و يا چه جاده های استانی، خودرو بر به صورت خودكار تغییر خواهد کرد.

یکی از مزايای خودرو بر وجود جک های هیدرولیکی و پنوماتیکی می باشد كه به راننده این امكان را می دهد تا شرایط مناسب تری را برای حمل خودروی خود در نظر بگیرد.  همین حالا با برای ثبت سفارش درخواست خودرو بر شماره خودروبر تهران تماس بگیرید.

استفاده از خودروبر می تواند با استفاده از جرثقیل مطمئن تر و استانداردتر صورت گیرد. خودرو برها با در نظر گرفتن آسیب و يا مشکل وارد شده به خودرو می توانند با استفاده از شماره خودروبر تهران به دسترسی ها و حمل و جابجایی استاندارد و مطابق با خودروی خود دست پیدا کنند.

به طور خلاصه از مزايای موجود در خودروبر تهران می توان به:

  • خودروبر نسبت به دیگر وسایل حمل خودرو پایداری بسيار بالایی و بهتری خواهد داشت.
  • خودروبرها می توانند با در نظر گرفتن انواع و مدل های مختلف خودروها در ابعاد گوناگون نیروی مورد نظر را بین لاستیک ها و کفی را تعیین کنند.
  • وجود کفی خودرو بر هیچ حرکت اضافی در خودرو را ایجاد نخواهد کرد.

تفاوت خودروبر حرفه ای تهران با امداد خودرو معمولی چیست؟

در ابتدا نیز اشاره ای به این موضوع داشتیم اما در کل خودروبرها شخصی را بر روی خودرو سوار می کنند. اما در خودرو بر یک زنجیر يا سیم بکسل به انتهای قلاب مخصوص خودرو بر متصل می شود و تا مقصد به حرکت در می آید. به هر حال این موضوع واضح است كه استفاده از خودرو بر به طبع امنیت و استاندارد بسيار بالاتری نسبت به خودروبر خواهد داشت. برای اطلاع از هزینه ها با شماره خودرو بر تهران تماس بگیرید.

خودروبر تهران و شهرستان یکی از مجموعه های ارائه دهنده خدمات تخصصی در حوزه حمل خودرو و خودرو بر به صورت شبانه روزی و بالاترین سطح کیفیت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است،خدمات خودرو بر تهران و شهرستان شامل خودروبر تهران و شهرستان و خودرو بر شهرستان به دو صورت خودروبر تکی و خودروبر تریلی قابل ارائه است.

ویژگی های یك خودروبر خوب در تهران را می توان از دیدگاه هایی متفاوت مورد بررسی قرار داد. خودروبر تهران یكی از جدیدترین وسایل حمل خودرو محسوب می شود. تکنیک هایی که در حمل خودرو یا خودرو بر وجود دارد بسیار خاص می باشد و به همین دلیل باید از ابزار خاصی برای حمل خودرو استفاده شود.

خودروبری که برای حمل خودرو اعزام می شود با تمامی این تکنیک ها آشنایی دارد و به خوبی می تواند اتومبیل شما را به هر مکانی که مایل هستید و سفارش می دهید منتقل کند. فشار باد لاستیک های یک از مهمترین اقداماتی می باشد که خودرو بر باید به این مورد اهمیت بسیاری دهد و به خوبی تمامی لاستیک ها را مورد بررسی قرار دهد.

از دیگر مزیت های خودروبر شبانه روزی تهران می توان به وجود تجهیزات و امكانات بیشتر برای رعایت اصول ایمنی اشاره كرد. در خودرو سوار تجهیزاتی مانند چرخ گیر برای مهار چرخ های خودرو و ثابت نگهداشتن خودرو وجود دارد كه ایمنی حمل خودرو را دو چندان می كند. در كنار رعایت مسائل ایمنی، یكی دیگر از جذابیت های خودروبر امكان حمل سریعتر خودرو به مقصد است.

کفی خودروبرهای خودروبر تهران با در نظر گرفتن انواع اتومبیل ها در سگمنت های مختلف، عاج کاری شده است تا نیروی اصطکاک بین لاستیک ها و سطح کفی به حداکثر خود برسد.

توجه به چه نکاتی قبل از تحویل کار از یدک کش تهران ضروری است؟

پس از اتمام کار باید از خودروبر بخواهید که رسید و یا فاکتور بابت تمام خدمات ارائه شده به شما تحویل دهد و همچنین دقت کنید تا زمانی که نتیجه قطعی مشخص نشده باید رسید را نزد خود نگهدارید. برای ثبت سفارش با شماره خودروبر شبانه روزی تهران در ارتباط باشید!

قیمت یدک کش خودرو در تهران

استفاده از یدک کش کفی دار و یا جرثقیل بدون کفی دارای هزینه های متنوعی از جرثقیل های چرخگیر دارو بدون چرخگیر هم دارای قیمتی متفاوت بوده که بسته به نوع ماشین شما از جرثقیل های حمل خودرو متفاوت استفاده می شود.

عوامل بسیاری روی قیمت خودرو بر تهران تاثیر دارند که در ادامه به آن می پردازیم:

  • مقدار کیلومتری که خودرو حمل می شود.
  • نوع ماشین خودرو بری که استفاده می شود.
  •  هزینه سوخت مصرفی در مسافت های زیاد.
  • بیمه نامه در صورت نیاز مشتری که معمولا برای حمل ماشین های صفر از کارخانه استفاده می شود.
  • نوع ماشین که حمل می شود که برای ماشین های سنگین هزینه بیشتری محاسبه می شود.

امداد خودرو تهران و شماره امداد خودرو تهران

تماس با شماره خودروبر تهران

اهمیت در نظر گرفتن یک خودروبر خوب در تهران که بتوانید در هر زمان روی آن حساب کنید، بسیار زیاد است. خودرو شما می تواند با مشکلاتی رو به رو گردد و یا به هر علتی رانندگی با آن امکان‌پذیر نباشد؛ برای همین همواره باید یک امداد خودرو تخصصی و البته مکانیزه در خاطرتان باشد تا در زمانی که به آن نیاز پیدا کردید سردرگم نشوید.

ما در در خودرو بر تهران و شهرستان و در بخش خودروبر شهری و علی الخصوص خودروبر تهران و شهرستان به طور دقیق در خودروبر غرب تهران، خودروبر شرق تهران، خودروبر شمال تهران، خودروبر جنوب تهران به بالاترین سطح کیفیت و مناسب ترین قیمت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. برای ثبت سفارش با شماره خودروبر تهران تماس بگیرید.

همچنین در حوزه خودوربر تهران به صورت خودروبر تریلی آماده خدمت رسانی به شما مردم عزیز در جای جای ایران هستیم كه شامل حمل خودرو از تهران و شهرستان به غرب کشور، شرق کشور، شمال کشور، جنوب کشور است.

حمل انواع خودروهای صفر، كاركرده و كلاسیك در سراسر ایران و تهران با ارزانترین قیمت با بیمه نامه و بارنامه رسمی و دولتی تخصص ماست! همین حالا با شماره خودروبر تهران تماس بگیرید و مشاوره رایگان بگیرید.

خودرو بر کفی تهران

حمل خودرو بر کفی در شهر تهران به علت شلوغی و ترافیک بالا، مشکلاتی را برای رانندگان ایجاد می‌کند. با این حال، با استفاده از خدمات حمل خودرو، می‌توان به راحتی خودرو خود را به سایر نقاط شهر منتقل کرد.

یکی از روش‌های معمول حمل خودرو بر کفی، استفاده از کارگران حمل و نقل است که با استفاده از جرثقیل و دستگاه‌های مخصوص، خودرو را بر روی کامیون قرار داده و به مقصد مورد نظر منتقل می‌کنند. این روش اغلب برای حمل خودروهای بالایی مانند SUV و ون‌ها استفاده می‌شود.

روش دیگری که برای حمل خودرو بر کفی استفاده می‌شود، استفاده از کامیون‌های ناوگان حمل و نقل عمومی است. در این روش، خودروی شما بر روی کامیون بارگیری می‌شود و به مقصد منتقل می‌شود. این روش اغلب برای حمل خودروهای کوچکتر مانند خودروهای شخصی استفاده می‌شود.

با توجه به ترافیک بالا در شهر تهران، حمل خودرو بر کفی می‌تواند یک راه حل عالی برای انتقال خودرو باشد. با این حال، قبل از استفاده از هر روشی، بهتر است با شرکت‌های حمل و نقل مختلف تماس بگیرید و اطلاعات لازم را در خصوص قیمت، زمان و روش حمل خودروتان دریافت کنید.

شرکت خودروبر تهران

شرکت خودروبر تهران یک شرکت حمل و نقل خودرو است که به صورت حرفه‌ای و با ارائه خدمات مناسب به مشتریان، به عنوان یکی از برترین شرکت‌های حمل خودرو در تهران شناخته می‌شود.

این شرکت با داشتن تجهیزات پیشرفته و تخصص کافی در زمینه حمل خودرو، انواع خودروهای شخصی و تجاری را به سراسر ایران و حتی خارج از کشور منتقل می‌کند. همچنین، با تلاش خلاقانه و جدی کارکنان خود، شرکت خودروبر تهران بهترین خدمات حمل و نقل خودرو را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

شرکت خودروبر تهران با برخورداری از کادری مجرب و ماهر در زمینه حمل خودرو، سرعت، دقت و امنیت را در انتقال خودروهای مشتریان تضمین می‌کند. همچنین، با ارائه خدماتی مانند بیمه حمل، امکانات بارگیری و تخلیه خودرو در محل مورد نظر، رضایت مشتریان را به دست می‌آورد.

با اعتماد به شرکت خودروبر تهران، می‌توانید خودرو خود را با اطمینان کامل به مقصد مورد نظر منتقل کنید. به علاوه، این شرکت با قیمت‌های مناسب و رقابتی، بهترین گزینه برای حمل خودرو در تهران است.

جابجایی خودروبر تهران

شرکت جابجایی خودروبر تهران یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های حمل و نقل خودرو در تهران است که با داشتن تکنولوژی پیشرفته و کادری مجرب، خدمات حمل خودرو را به صورت حرفه‌ای و با کیفیت بالا ارائه می‌دهد.

این شرکت با داشتن انواع وسایل نقلیه مناسب برای حمل خودرو، به سرعت و با اطمینان کامل، خودروهای شخصی و تجاری را به مقصد مورد نظر منتقل می‌کند. همچنین، با ارائه خدمات بیمه حمل، امکانات بارگیری و تخلیه خودرو در محل مورد نظر و همچنین تضمین امنیت بالا در حمل و نقل خودرو، شرکت جابجایی خودروبر تهران به عنوان یکی از برترین شرکت‌های حمل خودرو در تهران شناخته می‌شود.

با استفاده از خدمات شرکت جابجایی خودروبر تهران، مشتریان می‌توانند با اطمینان کامل به سفر خود بپردازند و خودرو خود را به مقصد مورد نظر منتقل کنند. همچنین، سرعت در عملیات حمل و نقل، تضمین کیفیت در خدمات و قیمت‌های مناسب، شرکت جابجایی خودروبر تهران را به یکی از برترین گزینه‌ها برای حمل خودرو در تهران تبدیل کرده است.

قیمت کفی خودرو بر تهران

قیمت حمل خودرو در تهران با توجه به فاصله مورد نظر و نوع خودرو متفاوت است. همچنین، شرکت‌های حمل و نقل خودرو نیز قیمت‌های متفاوتی ارائه می‌دهند.

در کل، قیمت حمل خودرو برای فاصله کمتر از ۳۰ کیلومتر بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان و برای فاصله بیشتر از ۳۰ کیلومتر بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان متغیر است.

همچنین، نوع خودرو نیز بر روی قیمت حمل تأثیر دارد. برای خودروهای سواری قیمت حمل کمتری نسبت به خودروهای شاسی بلند و ون دارد.

به علاوه، شرکت‌های حمل و نقل خودرو نیز قیمت‌های متفاوتی ارائه می‌دهند که بسته به خدمات ارائه شده، می‌تواند متفاوت باشد.

بنابراین، برای دقیق‌تر بودن در مورد قیمت حمل خودرو بهتر است با شرکت‌های حمل و نقل خودرو تماس گرفته و اطلاعات دقیق‌تر را دریافت کرد.

خودرو بر شرق تهران

قیمت حمل خودرو برای شرق تهران با توجه به فاصله مورد نظر و نوع خودرو متفاوت است. همچنین، شرکت‌های حمل و نقل خودرو نیز قیمت‌های متفاوتی ارائه می‌دهند.

در کل، برای حمل خودرو در مناطق شرق تهران، بر اساس کیلومتر و نوع خودرو متغیر می باشد.

همچنین، نوع خودرو نیز بر روی قیمت حمل تأثیر دارد. برای خودروهای سواری قیمت حمل کمتری نسبت به خودروهای شاسی بلند و ون دارد.

لازم به ذکر است که شرکت‌های حمل و نقل خودرو نیز قیمت‌های متفاوتی ارائه می‌دهند که بسته به خدمات ارائه شده، می‌تواند متفاوت باشد.

بنابراین، برای دقیق‌تر بودن در مورد قیمت حمل خودرو برای منطقه شرق تهران بهتر است با شرکت‌های حمل و نقل خودرو تماس گرفته و اطلاعات دقیق‌تر را دریافت کرد.

حمل خودرو از تهران به شهرستان

قیمت حمل خودرو از تهران به شهرستان‌های مختلف کشور با توجه به فاصله و نوع خودرو متفاوت است. همچنین شرکت‌های حمل و نقل خودرو نیز قیمت‌های متفاوتی برای حمل خودرو به شهرستان‌ها ارائه می‌دهند.

همچنین، نوع خودرو نیز بر روی قیمت حمل تأثیر دارد. برای خودروهای سواری قیمت حمل کمتری نسبت به خودروهای شاسی بلند و ون دارد.

لازم به ذکر است که قیمت حمل خودرو به شهرستان‌ها بسته به شرکت حمل و نقل، نوع خودرو، فاصله و خدمات ارائه شده می‌تواند متفاوت باشد. برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر در مورد قیمت حمل خودرو به شهرستان‌ها، می‌توانید با شرکت‌های حمل و نقل خودرو تماس گرفته و اطلاعات دقیق‌تر را دریافت کنید.

مراحل کار توسط خودرو بر پارس

دریافت تماس از شما
بررسی کار و خدمات درخواستی
تحویل گرفتن خودرو از شما
تحویل خودرو
اشتراک در
اطلاع از
15 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

سلام ماشین من نیسان هست پنچرکردم بارم دارم شما میتونید کمکم کنید سمت راه آهن هستم

سلام بله با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید راهنمایی کنند شمارو

سلام شما خودروبر هستید یا امداد خودرو هم دارید؟ منظورم اینه امداد خودرو مکانیک همراه هم داره که در لحظه ماشین رو تعمیر کنه؟

سلام بله امداد خودرو هم داریم. اگر امکانش باشه خودرو نیز تعمیر می شود.

سلام
من ماشینم تو تهران سمت غرب هست و خودم تهران نیستم میخوام ماشین با خودروبر ارسال بشه به سمنان شما میتونید خودم نباشم این کار رو انجام بدید؟

سلام خدمت شما
حتما لازم هست که خود شما یا فردی همراه مدارک خودرو در محل حضور داشته باشد تا بتوانیم خودرو رو با خودروبر حمل کنیم.
با تشکر

سلام
از تهران برای شیراز هم خودروبر دارید؟
چند ساعته میرسه؟

سلام بله میتونید با شماره ما 09195002129 تماس بگیرید تا در مورد سرویس خودروبر راهنمایی تون کنیم.
با تشکر

سلام من منتظر خودروبرم کی میرسه؟

فهرست