شماره خودروبر یزد

تماس با شماره خودروبر یزد


شماره خودروبر یزد 09191146093 بوده و شما می توانید از طریق تماس با ما سفارشات خود را ثبت كنید!

از دیگر مزیت های خودرو سوار می توان به وجود تجهیزات و امكانات بیشتر برای رعایت اصول ایمنی اشاره كرد. در خودرو سوار تجهیزانی مانند چرخ گیر برای مهار چرخ های خودرو و ثایت نگهداشتن خودرو وجود دارد كه ایمنی حمل خودرو را دو چندان می كند. در كنار رعایت مسائل ایمنی، یكی دیگر از جذابیت های خودروبر امكان حمل سریعتر خودرو به مقصد است.

چرا باید با شماره خودروبر یزد تماس بگیرید؟

  • چندین سال سابقه درخشان در حوزه تعمیر و حمل خودرو به سراسر ایران
  • همكاری با شركت ها و ارگان های مهم كشور
  • ارائه خدمات مشاوره رایگان
  • پشتیبانی 24 ساعته
  • استفاده از كادری مجرب و متعهد
  • سرعت عمل و دقت بالا در ارائه خدمات
  • استفاده از تجهیزات پیشرفته حمل خودرو
  • حمل خودرو به سراسر ایران

درباره شهر یزد

شهر یزد یكی از شهر های گرم و خشك كشور ایران است كه در بین دو كوه شیركوه و خرانق واقع شده است، این شهر در واقع در یك دشت بین دو كوه واقع شده بوده كه همین موضوع باعث خشكی بیش از حد این شهر شده است. شهر یزد با برخی از شهرهای بزرگ از جمله میبد، اردكان، بافق، اصفهان، تفت، ابركوه و مهریز همسایه است، ارتفاع این شهر از سطح دریا ۱۲۰۰ متر است.

قرار گرفتن در یك موقعیت نامناسب طبیعی باعث شده است تا این شهر شاهد میانگین بارش كمی در طول سال باشد و به دلیل گرمای شدید و تبخیر فراوان و همچنین دور بودن از دریا آب و هوای مناسبی نداشته باشد. این شهر در فصل تابستان آب و هوای بسیار گرمی دارد، نوسان شدید دمای هوا بین شب و روز مشكلات بسیار زیادی را برای مردم این شهر به وجود می آورد.

استان یزد با حدود ۱۳۱۵۷۵ كیلومتر مربع وسعت، چهارمین استان وسیع كشور است كه درقسمت مركزی فلات ایران در حاشیه دشت های كویر لوت قراردارد وبین عرض های ۲۹ درجه و۵۲ دقیقه تا ۳۳ درجه و۲۷ دقیقه شمالی وطول ۵۲ درجه و۵۵ دقیقه تا ۵۶ درجه و۳۷ دقیقه شرقی واقع شده است.

استان یزد دارای ۱۰شهرستان (یزد، ابركوه، اردكان، بافق، تفت، خاتم، صدوق، طبس، مهریز و میبد)، ۲۳ شهر، ۲۰ بخش و۵۱ دهستان بوده با استان های سمنان از شمال غرب، اصفهان از غرب، فارس از جنوب غرب، خراسان جنوبی از شرق، خراسان رضوی از شمال شرق وكرمان از شرق وجنوب شرق همسایه است.

آب انبارها، بادگیرها، كوچه های آشتی كنان و آسیاب هااز مشخصه های این استان است. از كوه های شاخص این استان می توان به شیركوه، خرانق، هدش، سیاه كوه، معراجی، ساغند، هرات ومروست، ندوشن وبوستان اشاره كرد.

بهره برداری از سفره آب زیرزمینی از طریق قنات صورت می گیرد.ازقنوات مهم استان، می توان به قنات اهرستان، دولت آباد، غیاث آباد وزارچ اشاره كرد. متوسط بارندگی در سطح استان ۱۰۸ میلی متر، میانگین درجه حرارت حداقل ۲۰- و حداكثر ۴۷+ درجه سانتیگراد است. در صورت نیاز به عملیات خودروبری، می توانید با شماره خودروبر یزد تماس بگیرید.

تماس با شماره خودروبر یزد

برای دریافت مشاوره و خدمات تخصصی حمل خودرو با شماره 09191146093 تماس بگیرید. ما در مجموعه خودروبر یزد بصورت 24 ساعته در خدمت شما هستیم. فاصله شما با دریافت خدمات فقط یك تماس تلفنی است.

خودروبر

خودرو برخودرو بر یزدخودروبرخودروبر ارزانخودروبر یزد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *