شماره خودروبر پارس

اگر در جست و جوی شماره خودروبر پارس و یا شماره تلفن جرثقیل برای حمل خودروهای خود به صورت حرفه ای و شبانه روزی را دارید، می توانید با 09191146093 تماس بگیرید. خودروبر پارس به پوشش نیازهای مشتریان می پردازد:

 • نحوه سوار کردن خودرو، بستن و محکم کردن خودرو بر روی خودروبر کفی و یا  نیسان بدون اینکه کوچکترین آسیبی به خودرو وارد شود،نحوه پائین آوردن خودرو، رانندگی با احتیاط و نحوه مراقبت از خودرو حین رانندگی از جمله موارد تخصصی است که در صورت عدم آشنایی راننده منجر به وارد آمدن آسیب به خودرو می شود.
 • رانندگان خودروبر پارس همگی آموزش های لازم در زمینه حمل و نقل خودرو را دیده اند.
 • صدور بارنامه و بیمه نامه رسمی و معتبر و قیمت های مناسب و بر طبق نرخنامه مصوب از دیگر خصوصیات حمل خودرو با خودروهای شرکت خودروبر پارس است.
 • رانندگان کار بلد، پرسنل آموزش دیده و با اخلاق و خودروهای مجهز به تجهیزات ایمنی از دیگر مشخصات بارز شرکت خودروبر پارس است.
 • خودروبر کفی پارس متعهد می شود که همه خودروها در کمال صحت و سلامت، حمل و به مشتری تحویل شود.
 • خودرو بر پارس در زمینه حمل خودرو به سراسر کشور فعالیت داشته و خدمات ویژه به مشتریان خود عرضه می کند.

خودروبرها دارای ۲ نوع می باشند که بر اساس نوع نیاز شما ، خودروبرپارس آن را در اختیار شما قرار می دهد:

خوردروبر تكی

خوردروبر تکی

خودروبرهای تكی معمولا برای حمل یك عدد خودرو از نقطه ای به نقطه دیگر استفاده می شود

تریلی خودروبر

تریلی خودروبر

از تریلی خودروبر برای حمل تعداد زیادی خودرو استفاده می شود. با توجه به تعداد خودروهایی كه نیاز به حمل آنها داریم می توانیم  نوع تریلی مورد نظر را انتخاب نماییم.

خودروبرپارس بکسل خودرو در تهران را با کمترین نرخ کرایه از تمامی نقاط تهران به سایر نقاط کشور ارسال می کند.

حمل خودرو تصادفی و صفر کیلومتر بصورت تخصصی و ارزان قیمت از همه نقاط تهران برای شما انجام میگیرد و شما می توانید در کمترین زمان ممکن با استفاده از انواع خودروبر ، خودرو و وسیله نقلیه خود را به سایر نقاط کشور ارسال کنید. برای ثبت سفارش با شماره خودروبر پارس تماس بگیرید!

 1. حمل خودروهای صفر کیلومتر
 2. حمل خودروهای تصادفی
 3. حمل خودروهای کارکرده
 4. حمل خودرو با خودروبر تکی و تریلی

ما خدمات حمل و نقل خودرو را در کمترین زمان با بهترین بیمه نامه انجام میدهیم که همین امر سبب رضایت بسیار زیاد صاحبین گرامی بار شده است. همین حالا برای ثبت سفارش با شماره خودروبر پارس تماس بگیرید.

 • بكارگیری خودروبر ها چه سودی برای ما دارند؟

مزايای اصلی بكارگیری خودروبر تهران و شهرستان امنیت در انتقال ماشین ها و كاهش آسیب به خودرو است. نباید از ياد برد خودروبری انتخاب شود كه به غیراز هماهنگ بودن با احتياجات شما باید ازطریق افراد كاربلد انجام گیرد. مثال خودروبر در تهران و شهرستان حاوی سیستم هیدرولیکی هستند كه به منتقل کردن ماشین ها به مقصد کمک بسيار زيادی می کنند.

همین طور khoodrobar بخاطر ستون های اصولی در کنار ماشین امكان تكان خوردن ماشین در حال حرکت را کم کرده است. همین طور به غیر از تهیه امنیت ماشین ها از اتفاق افتادن آسیب ها و هر گونه حوادث جلوگیری می کنند. با توجه به شکل 2 کفی خودروبر ها شما می توانید چند مورد کفی خودروبر ها را مشاهده کنید.

 • از کجا بدانیم باید از چه خودروبری استفاده کنیم؟

گروه خودروبر تهران و شهرستان حاوی ماشین های خودروبر سنگینبر دار و خودروبر های كامیونت می باشد. این شرکت با داشتن اقسام خودروبر در تهران و شهرستان سرویس دهی به مراجعین محترم بسيار خوب تر و راحت تر می شود. به خاطر فاصله میزان صدمه دیدن ماشین و میزان قیمت هر یک از khoodrobar ها به كار گرفته می شود.

خودروبر سنگین بردار و خودروبر كامیونت برای مقاصدی كه فاصله زيادی دارند به كار می روند. از خودروبر های سنگین بردار اغلب برای ماشین هایی كه صدمه دیده و نمی توانند حرکت کنند استفاده می شود. اگر تصمیم دارید ماشین خود را به تعمیرگاه ببرید يا از کمپانی تحویل بگیرید بهتر است از خودروبر استفاده کنید.

تماس با شماره خودروبر پارس برای ثبت سفارش و اطلاع از قیمت خودروبر

خودروبر پارس پیشرو در خدمات حمل خودرو و خودرو بر کفی در سراسر کشور است. شما لایق بهترین خدمات خودروبر است ؛ مفتخریم به اینکه همه ماشین آلات خودروبر حمل خودرو خودرو بر یدک کش پارس دارای استاندارد میباشند.

خودروبر پارس بعد از بار گیری خودرو شما به هیچ عنوان خودروی شما را در خودروبر با زنجیر نمیبندد بلکه خودرو بر پارس دارای تکنولوژی قفل کن لاستیک است و به هیچ عنوان به شاستی و اکسل و جلوبندی شما آسیب وارد نمیکند. شماره خودروبر پارس در تمام ساعات شبانه روز با روی باز در خدمت شماست. شماره خودروبر پارس در همین وب سایت درج شده است.

خودروبر پارس دارای تیمی حرفه ای در زمینه بار گیری خودرو در شرایط خاص است که آرامش خاطر را برای شما به ارمغان خواهد آورد. تیم خودرو بر و خودروبر پارس دارای کارت سلامت راننده،کارت رانندگان حرفه ای،کارت هوشمند رانندگان دولتی میباشند.  تیم خودرو بر پارس خودروی شما را بیمه و بار نامه دولتی میکند. برای اجاره خودروبر و اطلاع از نرخ خودروبر با شماره خودروبر پارس تماس بگیرید.

 

#
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست