شماره خودروبر مازندران

شماره خودروبر مازندران

# خودروبر

شماره خودروبر مازندران 09191146093 بوده و شما می توانید از طریق تماس با این شماره درخواست خود را ثبت كنید!

چرا باید با شماره خودروبر مازندران تماس بگیریم؟

نكته بسیار مهم در مراكز حمل خودرو توسط یدك كش یا جرثقیل بررسی دوره ای سلامت فنی یدك كش است. چرا كه در صورت وجود نقص فنی در خودرو یدكش امكان بروز سانحه و دوچندان شدن خسارات وارده به خودرو در حال حمل وجود خواهد داشت. بنابراین دریافت خدمات از مراكزی كه به این نكته توجه كرده و این مهم را در الویت فرآیند خدمات خود قرار می دهند بسیار حائز اهمیت است.

درباره شهر مازندران

استان مازندران (Mazandaran) (مازِرون یا مازِندِرون) در شمال ایران و در ساحل جنوبی دریای مازندران است. مركز این استان زیبا ساری بوده و همسایه های این استان، استان های گلستان، سمنان، تهران، البرز، قزوین و گیلان است. این استان از نظر تراكم جمعیت یكی از پرجمعیت ترین مناطق ایران است. قله دماوند كه بلندترین كوه ایران و مرتفع ترین آتشفشان آسیا و خاورمیانه است در استان مازندران و در شهرستان آمل قرار دارد. این استان دارای پتانسیل بالایی برای گردشگری بوده كه در اكثر سال پذیرای مهمانانی از اكثر نقاط ایران است.

استان مازندران در شمال كشور و با وسعتی معادل23756 كیلومتر مربع حدود 1.46 درصد از مساحت كشور را در بر داشته است. دریای خزر درشمال، استانهای تهران و البرز و سمنان در جنوب و استانهای گیلان و گلستان به ترتیب در غرب و شرق استان قرار دارند.

مازندران بر اساس آخرین تقسیمات كشوری دارای 22 شهرستان به نام های آمل، بابل، بابلسر، بهشهر، تنكابن، جویبار، چالوس، رامسر، ساری، سوادكوه، قائمشهر، گلوگاه، محمود آباد، میاندرود، نكا، نور، نوشهر، فریدونكنار، سوادكوه شمالی، عباس آباد، سیمرغ و كلاردشت و 57 شهر، 57 بخش، 132 دهستان و 3645 آبادی است.

بر اساس سرشماری سال 1395، جمعیت استان مازندران بالغ بر 3283577 نفر است كه شامل 1084786 خانوار و 1654007 نفر مرد و 1629570 نفر زن می باشند. 50.37 درصد از جمعیت استان را مردان و 49.63 از جمعیت استان را زنان تشكیل می دهند.57 درصد جمعیت استان ساكن شهر و 43 درصد از جمعیت استان ساكن روستا می باشند. تراكم نسبی جمعیت استان 135 نفر در هر كیلومتر مربع است كه نسبت به جمعیت و وسعت كشور جمعیت بالائی را در خود جای داده است. در صورت نیاز به عملیات خودروبری، می توانید با شماره خودروبر مازندران تماس بگیرید.

تماس با شماره خودروبر مازندران

خودروبر پارس ارائه دهنده خدمات خودروبر خودروهای لوكس و تصادفی با بهترین قیمت و بالاترین كیفیت حمل و نقل در تهران و سراسر كشور خدمات خودروبری را انجام می دهد،

#
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
فهرست