خودروبر قزوین

شماره خودروبر قزوین


شماره خودروبر قزوین 09191146093 بوده و شما می توانید از طریق تماس با این شماره سفارش خود را ثبت كنید! خودروبر كفی انواع مختلفی دارد كه باید با توجه به ابعاد و نوع خودرو مورد حمل و تعداد خودروهایی كه باید حمل شوند، مناسب ترین نوع آن را انتخاب كرد.

چرا باید با شماره خودروبر قزوین تماس بگیریم؟

دقت داشته باشید از مراكزی درخواست خدمات حمل خودرو داشته باشید كه از كادری مجرب و دوره دیده استفاده می نمایند. چرا كه تخصص و تجربه اولیت اول برای انجام اصولی هر اقدامی خواهد بود.

خودروبر قزوین با بیش سال ها سابقه در حوزه حمل خودرو به سراسر، با رعایت نكات ایمنی مطرح شده در این مقاله حفظ سلامت خودرو شما را در حین جا به جایی را تضمین خواهد كرد. هدف این مجموعه ارائه خدمات مناسب و متناسب با نیاز مشتریان است. سوابق ما شاهدی بر ادعای ماست.

  • خودروبر تكی یا خودروبر كامیونت

این نوع از خودروبرها برای حمل خودرو در داخل شهر و برای مسافت های كوتاه مناسب می باشند. بیشتر در مواردی كه فقط یك خودرو باید جا به جا شود از این نوع خودروبر استفاده می شود. خودروبرهای كامیونت به طور معمول دارای یك وینچ می باشند كه از آن برای حمل خودرو استفاده می شود.

  • تریلر خودروبر

تریلر خودروبر معمولا برای جا به جایی خودرو در مسافت طولانی بین شهری مورد استفاده قرار می گیرند. تریلرهای خودروبر دارای 2 نوع می باشند:

  • تریلر با قابلیت حمل 6 خودرو
  • تریلر با قابلیت حمل 8 خودرو

درباره شهر قزوین

استان قزوین از شمال به رشته كوه های البرز می رسد و با استان های گیلان و مازندران همسایه است. این استان از سمت شرق به استان البرز می رسد و استان زنجان در غرب آن واقع شده است. استان های همدان و مركزی هم همسایه های جنوبی قزوین می باشند.

در بخش های شمالی استان قزوین كه به رشته كوه البرز می رسد قلل مرتفعی جای گرفته اند كه ارتفاع برخی از آن ها تا ۴۲۰۰ متر می رسد.

از لحاظ جانمایی جغرافیایی، همانطور كه بالاتر هم گفتیم، شهر قزوین بین دامنه های البرز و تهران واقع شده بوده و در راه شمال كشور و غرب هم هست. نقش این شهر در دوره صفویان به عنوان پایتخت و همچنین قرارگیری آن در سر راه یكی از پر طرفدارترین مناطق تفریحی كشور یعنی استان های شمالی، باعث اقبال این شهر شده است.

اگر به قزوین می روید فرقی نمی كند كه شما بخواهید در دشت و دمن تفریح كنید و یا در مراكز تاریخی، هر هدفی كه داشته باشید از بازدید از این شهر را برای شما تامین می كند. البته آب و هوای معتدل آن هم بی تاثیر نیست در جذب گردشگر به این شهر.

بهار: در فرودین ماه، این شهر هنوز كمی حال و هوای زمستان دارد، در اردیبهشت ماه به زیباترین شكل می رسد و تا پایان بهار دیدنی است.

تابستان: تابستان ها، قزوین هوای مطبوعی دارد و كمی خنك است. تیر و مرداد گرم ترین ماه های سال در این شهر می باشند.

پاییز: در پاییز هوا كمی سرد است؛ اما آن قدر اذیت كننده نیست. از اواخر آبان سرمای هوا بیشتر و بیشتر حس می شود.

زمستان: زمستان های قزوین سرد و با بارش برف و در برخی موارد یخبندان همراه است. دی و بهمن سردترین ماه های سال در قزوین می باشند. در صورت نیاز به عملیات خودروبری، می توانید با شماره خودروبر قزوین تماس بگیرید.

تماس با شماره خودروبر قزوین

خودروبر پارس قدیمی ترین ارائه دهنده خدمات تخصصی در حوزه حمل خودرو و خودروبر با ارزانترین قیمت و به صورت شبانه روزی و بالاترین سطح كیفیت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

خودروبر

خودرو برخودرو بر قزوینخودروبرخودروبر ارزانخودروبر قزوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *