شماره خودروبر فشم

شماره خودروبر فشم 09195002129 بوده و شما می توانید از طریق تماس با این شماره سفارش خود را ثبت نمایید! خودروبر یا خودروسوار نوع جدیدی از تجهیزات حمل خودرو محسوب می شود كه دارای امكانات و ایمنی بیشتری نسبت به انواع قدیمی خود است. بنابراین ممكن است در طول مقاله…
شماره خودروبر فشم

شماره خودروبر فشم 09195002129 بوده و شما می توانید از طریق تماس با این شماره سفارش خود را ثبت نمایید!

خودروبر یا خودروسوار نوع جدیدی از تجهیزات حمل خودرو محسوب می شود كه دارای امكانات و ایمنی بیشتری نسبت به انواع قدیمی خود است. بنابراین ممكن است در طول مقاله از هر دو لفظ خودروبر و خودروسوار استفاده شود كه هر دو یك مفهوم را ارائه می دهد.

خودروبر پارس بهترین انتخاب پیش روی شما برای حمل خودرو در سریع ترین زمان ممکن می باشد!

 

درباره شهر فشم

فشم در شمال شرق تهران واقع شده بوده و برای رفتن به آن در مرحله اول باید خودتان را با تاكسی، اتوبوس یا خودروی شخصی به بزرگراه شهید بابایی برسانید. در ادامه راه بعد از پشت سر گذاشتن شهرك امید و لشكرك، در نهایت به لواسان رفته و وارد منطقه اوشون-فشم شوید و طبیعت گردی خارق العاده ای را در آن تجربه كنید. اگر نیاز به شماره خودروبر فشم دارید، از طریق تماس با ما سفارش خود را ثبت کنید.

فشم Fasham جزو منطقه یك شهرداری تهران بوده و بخشی از رودبار قصران محسوب می شود. اوشان، فشم و میگون مناطقی می باشند كه باهم جزو رودبار قصران محسوب می شوند. فشم دارای بخشداری و شهرداری بوده و در چند سال گذشته به یكی از بهترین تفرجگاه های اطراف تهران تبدیل شده است.

فشم دارای یك میدان اصلی (میدان امام خمینی فشم) بوده كه محل تقاطع چهار خیابان اصلی است. خیابان ها از این قبیل می باشند: زایگان و لالان، دیزین و شمشك، خیابان ده یا حسینیه، بلوار فشم-تهران. دور تا دور این میدان پر است از فروشگاه های مختلف كه گردشگرانی كه به سمت شمشك می روند از آن ها خرید می كنند.

فشم یكی از بخش های رودبار قصران بوده و برای رسیدن به آن دو جاده با نام های تلو و لشگرك وجود دارد كه هردو در شمال شرق تهران می باشند. امروزه بیشتر از مسیر لشگرك استفاده می شود چون رانندگی در جاده تلو كمی دشوار بوده و علائم رانندگی مناسبی در آن نصب نشده و در هنگام شب به رانندگان ناآشنا به منطقه پیشنهاد نمی شود. شماره خودروبر فشم در قسمت پایانی وب سایت درج شده است!

برای رسیدن به فشم از جاده لشگرك 3 انتخاب خواهید داشت كه به شرح زیر می باشند:
– اتوبان باقری و ورودی جاده لشگرك
– خیابان استخر تهرانپارس و ورود به جاده لشگرك
– انتهای بزرگراه ارتش و ورود به جاده لشگرك

با رسیدن به میدان لشگرك دو انتخاب دارید یا به سمت لواسان بروید و یا فشم كه تابلوهای راهنما، مسیر درست به سمت فشم را به شما نشان می دهند. مسیر فشم را آنقدر ادامه بدهید كه از زردبند و اوشان گذر كنید و وارد فشم شوید. در صورت نیاز به عملیات خودروبری، می توانید با شماره خودروبر فشم تماس بگیرید.

چرا باید خودروبر پارس را انتخاب كنید؟

یكی از مزیت های مخصوص خودروبر فشم صدور بیمه نامه و بارنامه برای خودرو در حال حمل توسط این مجموعه در طول مسیر است. خودروبر پارس همیشه در کنار شماست و بدون هیچ نگرانی به شما کمک می کند!

خودروبر فشم رضایت و آرامش مشتری را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است. از این رو سعی كرده علاوه بر به كارگیری تجهیزات ایمن و پیشرفته، از كادری مجرب و متعهد برای ارائه خدمات خود کمک بگیرد. خودوربر پارس در كنار تجربه كسب شده در سالهای خدمت خود، مداوما از نظرات و خواسته های مشتریان برای پیشرفت و بهبود خدمات خود استفاده كرده است.

تماس با شماره خودروبر فشم

این مجموعه به دلیل در اختیار داشتن خودروبرهای متعدد و فعالیت در همه ایام سال و به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات است و می توانید به راحتی با مجموعه در تماس بوده و درخواست خدمات کنید.

 

برچسب‌ها:
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست