شماره خودروبر قم

تماس با شماره خودروبر قم


شماره خودروبر رشت 09191146093 بوده و شما می توانید از طریق تماس با این شماره سفارش خود را ثبت كنید!

بهتر است خودروبری كه برای حمل خودروی خود انتخاب می كنید از ویژگی های خاصی برخوردار باشد، چرا كه حمل نمودن خودرو به یكسری قوانین و اصول خاص نیازمند است. در واقع رعایت استاندارد ها در زمان حمل باعث می شود خودروی مورد نظر به سلامت و بدون هیچ گونه آسیبی به مقصد برسد. یكی از ویژگی های یك خودروبر خوب توانایی تغییرات زاویه كفی حمل خودرو است.

در واقع یك خودروبر باید بتواند به صورت خودكار و با کمک جك های پنوماتیكی و هیدرولیكی و همچنین بر اساس نیاز راننده زاویه كفی را تغییر دهد. همچنین یك خودروبر باید از پایداری و ایمنی بالایی برخوردار باشد، چرا كه از این وسیله جهت انتقال خودروها استفاده می شود.

درباره شهر رشت

شهر رشت یكی از كلان شهرهای ایران و مركز استان گیلان است، همچنین بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر شمال ایران در بین سه استان حاشیه ای دریای خزر (مازندران، گیلان، گلستان) محسوب می شود. تقریبا در مركز جلگه گیلان قرار گرفته و در طول جغرافیایی 49 و 35 درجه و 37 و 16درجه واقع است. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 8 متر است. فاصله شهر رشت تا شهر تهران 325 كیلومتر بوده و مسیر تهران، رشت از شهرهای قزوین رودبار منجیل و لوشان و از كنار مهمترین رود كور یعنی سفید رود گذر می كند.

شهر رشت با وسعتی بیش از 50 كیلومتر مربع بزرگترین شهر كناره دریای خزر به شمار می رود، شهر گیلان در جلگه گیلان و در حاشیه غربی دلتای سفید رود قرار گرفته است. آب و هوای رشت معتدل و در گاهی مه آلود بوده و از مناطق پر باران ایران به شمار می رود. متوسط درجه حرارت سالانه شهر رشت تقریبا معادل 15 درجه سانتیگراد است و این در حالی بوده كه حداكثر مطلق درجه حرارت تا 37 درجه سانتیگراد و حداقل 19 درجه زیر صفر هم گزارش شده است متوسط بارندگی سالانه این شهر 1356 میلیمتر است و معدل تعداد روزهای یخبندان در طول سال در حدود 24 روز است.

در كتاب ظرایف و طرایف آمده بوده كه در رشت ابریشم خوب به عمل می آید و بند شلوار نیك می بافند منبت كاران ماهری دارد كه از چوب مخصوص انواع كاسه های چوبی گلدان وسائل تزئینی و تخته نرد درست می كنند. گل معروف رشت گل كم پر و كم بو به نام گل سوری است. در حال حاضر رشت برای موقعیت اقتصادی ممتاز زمینهای حاصلخیز و آب وهوای مساعد وجود شالیزارهای برنج، كشت توتون، چای و پرورش كرم ابریشم شاخص است. در صورت نیاز به عملیات خودروبری، می توانید با شماره خودروبر رشت تماس بگیرید.

چرا باید خودروبر پارس را انتخاب كنید؟

از ویژگی های یك خودروبر خوب استفاده از لانچر بر روی آن است، استفاده از لانچر و نصب آن بر زیر خودرو باعث می شود خودرو با ضریب اطمینان بالا و كمترین حركت ممكن منتقل شود. لازم به ذكر بوده كه كفی خودروبر باید با توجه به انواع خودروها از ابعاد مختلفی برخوردار باشد. همچنین این كفی ها باید با دقت خاصی عاج كاری شوند تا میزان اصطكاك بین سطح كفی و لاستیك ها به بیشترین مقدار ممكن برسد.

تماس با شماره خودروبر رشت

حمل و جا به جایی تخصصی خودرو در تهران و سراسر كشور با بیمه و بارنامه رسمی به صورت شبانه روزی و در حداقل زمان ممكن تخصص ماست. می توانید همین حالا ضمن تماس با 09191146093 سفارش خود را ثبت نمایید.

خودروبر

خودرو برخودرو بر رشتخودروبرخودروبر ارزانخودروبر رشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *