شماره خودروبر تبریز

شماره خودروبر تبریز

شماره خودروبر تبریز 09195002129 بوده و شما می توانید از طریق تماس با این شماره سفارش خود را ثبت نمایید! خودرو بر پارس دارای تیم حرفه ای و آموزش دیده ای است که می توانند حمل خودروی شما را از تبریز به شهرهای دیگر و از شهرهای دیگر به تبریز قبول کنند.

درباره شهر تبریز

تبریز، در میان كوه های پَكه چین و عون بن علی (عینالی) از شمال، باباباغی و گوزنی از شمال شرق، گردنه پایان از شرق و دامنه های كوه سهند و دشت تبریز و شوره زارهای تلخه رود در جنوب و در ارتفاع 1348 متری از سطح دریا قرار دارد. رود موسمی قوری چای از میان شهر و رود دائمی تلخه رود یا آجی چای هم از شمال غربی آن عبور می كند.

تبریز در ارتفاع 1.340 متری از سطح دریا واقع شده است، 619 كیلومتری شمال غربی تهران، دومین شهر بزرگ ایران تا اواخر دهه 1960 و یكی از پایتخت های سابق آن بود (با جمعیت 1400000 نفر طبق سرشماری سال 1992)، تبریز در یك دره قرار دارد. در شمال خط الراس بلند كوه سهند واقع شده است. دره از جلگه ای آغاز می شود كه به آرامی به انتهای شمالی دریاچه ارومیه، 60 كیلومتری غرب، سرازیر می شود. برای ثبت سفارش خودروبر در این ناحیه با شماره خودروبر تبریز تماس بگیرید!

شهرستان تبریز با مساحت ۳۲۴ كیلومتر مربع (۴٫۸ درصد مساحت استان)، مركز استان آذربایجان شرقی است. تبریز شهری است كه نامش از دیرباز آشنای اهل سیاحت و تجارت در اقصی نقاط جهان بوده و هست و در طول جاده ابریشم، غرب را به شرق پیوند داده و دروازه مشرق زمین خوانده شده است. این شهر بزرگ ترین شهر منطقه شمال غرب كشور و قطب اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می شود.

پس از بهره برداری از آزادراه نبی اكرم (تبریز – زنجان)، میزان مسافرپذیری تبریز رو به افزایش نهاد. شهرستان تبریز از سمت شمال با شهرستان ورزقان، از سمت شرق با شهرستان های هریس و بستان آباد، از سمت غرب با شهرستان های شبستر و اسكو و از سمت جنوب با شهرستان مراغه هم مرز است. در صورت نیاز به عملیات خودروبری، می توانید با شماره خودروبر تبریز تماس بگیرید.

چرا باید خودروبر پارس را انتخاب كنید؟

دقت داشته باشید حمل غیر اصولی خودرو سبب افزایش خسارت های مالی و حتی جانی خواهد شد. مانند آسیب دیدن بدنه خودرو یا مسائلی از این قبیل. پس دقت داشته باشید در مواقع ضروری حتما از مراكز معتبری كه خدمات خود را براساس استانداردها و نكات ایمنی ارائه می دهند درخواست خودروبر تبریز کنید.

تماس با شماره خودروبر تبریز

حمل خودرو از تهران به سراسر كشور با پیشرفته ترین ماشین آلات تا خودروی شما به بهترین شكل ممكن به مقصد حمل شود برای آن دسته از افرادی كه خواهان جا به جایی اتومبیل از تهران به سایر شهرستان ها می باشند می توانند با تماس با ما جهت شماره خودروبر تبریز در خواست كنند و ماشین های حمل خودروبرای جا به جایی اتومبیل مورد نظر اقدام كنند.

#
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست