شماره خودروبر اصفهان

شماره خودروبر اصفهان

# خودروبر

شماره خودروبر اصفهان 09191146093 است و شما می توانید از طریق تماس با این شماره سفارش خود را ثبت كرده و بهترین خدمات را دریافت كنید!

  • دارای خودروبر برای حمل کاملا استاندارد
  • انواع خودروهای وارداتی و کلاسیک
  • به صورت شبانه روزی
  • حمل به کلیه نقاط کشور با بیمه نامه معتبر

چرا باید با شماره خودروبر اصفهان تماس بگیرید؟

رعایت سرعت مجاز در حین رانندگی یكی از نكات بسیار مهم می باشد. اما رعایت و كنترل سرعت یدكش در زمان حمل خودرو، اهمیت دو چندان پیدا خواهد كرد. بطوریكه راننده یدك كش باید با درنظر گرفتن شرایط جغرافیایی جاده و وزن خودروی درحال حمل، توان كنترل خودرو را در زمان ترمز كردن یا پیچیدن داشته باشد. سرعت یدك كش و خودرو در حال حمل باید براساس میزان استاندارد تعیین شده باشد تا از بروز سوانح و خسارت بعدی جلوگیری به عمل آید.

آنچه مسلم است نباید از رعایت فاصله مجاز غافل بود و باید بطور مداوم از طریق آینه های بغل فاصله مجاز یدك كش با خودرو در حال حمل یا سایر خودروها  بررسی شود تا از بروز خسارت های بعدی جلوگیری شود.

درباره شهر اصفهان

شهر اصفهان در دامنه شرقی كوه های زاگرس از جمله شهرهایی است كه شاید تاریخ و سابقه آن به قدمت خود كشور برمی گردد. این شهربر روی آبرفت زاینده رود بنا شده و طول و عرض جغرافیایی آن به ترتیب ۴/۵۱و ۳۲/۳۸ و ارتفاع آن از سطح دریا ۱۵۷۵ متر است. برای ثبت سفارش خودروبر اصفهان در این مناطق ایران با شماره خودروبر اصفهان تماس بگیرید.

شهر اصفهان از تهران ۴۱۴ كیلومتر تا شیراز ۴۸۱ و تا یزد ۳۱۶ كیلومتر فاصله دارد. آب و هوای شهر اصفهان نیمه خشك معتدل است، به طوری كه متوسط درجه حرارت سالانه این شهر ۱۶ درجه سانتیگراد می باشد. در حالی كه حداكثر مطلق درجه حرارت تا ۴۱ درجه سانتیگراد و حداقل مطلق منهای ۱۶ درجه سانتیگراد گزارش شده است.

متوسط بارندگی سالانه شهر اصفهان در حدود ۱۳ میلیمتر و معدل تعداد روزهای یخبندان در طول سال در حدود ۶۸ است. فرودگاه بین المللی اصفهان در شمال شرقی شهر در فاصله ۳۵ كیلومتری مركز شهر واقع شده است. از این فرودگاه روزانه و هفتگی پروازهایی به شهرهای مختلف ایران و جهان صورت می گیرد.

این شهر در بین سال های ۱۰۵۰ تا ۱۷۲۲ میلادی به ویژه در سده شانزدهم میلادی در هنگام پادشاهی صفویان پایتخت ایران شد و رونق فراوانی گرفت. بناهای تاریخی متعددی در شهر وجود دارد كه شماری از آن ها به عنوان میراث تاریخی در یونسكو به ثبت رسیده اند. این شهر به داشتن معماری زیبای اسلامی، پل های سرپوشیده، مسجدها و مناره های منحصربه فردش نام آور است. این امر سبب شده تا در فرهنگ عامه، اصفهان نصف جهان، لقب بگیرد.

اصفهان در آذر ۱۳۹۴ (دسامبر ۲۰۱۵) به همراه رشت به عنوان نخستین شهرهای ایران، به شبكه شهرهای خلاق جهان زیر نظر یونسكو پیوست. براساس استانداردهای یونسكو، شهر خلاق، شهری است كه از نوآوری و توانمندی های شهروندان در توسعه پایدار شهری بهره می برد. در صورت نیاز به عملیات خودروبری، می توانید با شماره خودروبر اصفهان تماس بگیرید.

تماس با شماره خودروبر اصفهان

توسط تیم خودروبر حمل خودرو از شهرستان ها به تهران هم انجام می شود و جا به جایی ماشین با خودرو بر جدید و جرثقیل مخصوص حمل خودرو یا یدك كش ها انجام می شود. همین حالا از طریق شماره خودروبر اصفهان با ما تماس بگیرید.

 

 

#
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
فهرست