خودرو بر بندرعباس

خودرو بر بندرعباس

خودرو بر بندرعباس جزو خدمات بسیار پرطرفداری است که توسط تیم خودروبرپارس با بیشترین تجهیزات و سطح دانش انجام می گیرد. در صورتی که نیاز به جابجایی خودرو از شهری به شهر دیگر دارید، می توانید از این خدمات پرکاربرد استفاده کنید. همین حالا برای ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

ثبت سفارش با 09195002129

خودرو بر ها می توانند خودروی شما را بدون دخالت شما با کمک ماشین آلات خودرو بر جا به جا کنند و به شما کمک کنند با کمترین هزینه و فشار به خودرو، آن را در مقصد به فرد موردنظر تحویل دهید. باربری ماشین بندرعباس تخصص ماست!

وقتی خودرو پلاک ندارد، مشکل فنی پیدا کرده و یا مجوز رنندگی به آن داده نشده، می توانید برای حمل خودرو به بندرعباس از تیم خودروبر پارس کمک بگیرید تا در صورت جا به جایی و ارسال آن به شهر یا استان دیگر شما را یاری کنیم.

چرا خودرو بر بندرعباس – امداد خودرو شبانه روزی بندرعباس را انتخاب کنیم؟

در خودرو بر بندر عباس نهایت سعی و تلاش کارشناسان این بوده که بهترین و کامل ترین خدمات را به مراجعین ارائه کنند. رانندگان این مرکز دارای تجربه و دانش کافی در عملیات خودروبری و رانندگی با ماشین آلات مخصوص هستند و می توانند در سریع تربن زمان ممکن خودروی شما را در مقصد موردنظر تحویل دهند. در صورتی که می خواهید از خدمات برجسته این مرکز استفاده کنید، کافیست از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید.

درباره شهر بندرعباس:

شهرستان بندرعباس از سمت شمال به شهرستان حاجی آباد و از سمت شرق به شهرستان های میناب و رودان، از غرب به شهرستانهای: بندرخمیر و بندر لنگه، و از جنوب به خلیج فارس و جزیره قشم محدود است. شهر بندر عباس مرکز شهرستان بندر عباس است. ارتفاع آن از سطح دریا ۱۰ متر است. نزدیک ترین شهر به بندرعباس شهر قشم (مرکز جزیره قشم) با حدود ۲۸ کیلومتر است.

شهر بندر عباس از شمال به ارتفاعات و کوه و از جنوب به دریا منتهی می شود؛ پس موضوع شیب عمومی شهر در راستای شمال به جنوب است. بخش وسیع و قابل توجهی از شهر از جمله محله سورو در جنوب غربی شهر و جنوب خیابان امام خمینی حد فاصل خور شیلات و خورگورسوزان و جنوب محله نخل ناخدا دارای سطحی هموار است و از ارتفاعی بین ۰٫۶ متر تا حداکثر ۵ از سطح دریا برخوردار است. اگر نیاز به خودرو بر بندرعباس دارید، با ما تماس بگیرید.

دمای هوای اين استان در سردترين شب های سال به ندرت به صفر درجه می رسد و در روزهای زمستانی دمای آن معمولا از ۱۰ درجه سانتی گراد بالای صفر پایين تر نمی آید. اصولا آب و هوای اين استان مانند آب و هوای نواحی بيابانی است و میزان بارش های جوی آن نیز فوق العاده اندك است.

در اين منطقه در حدود ۹ ماه از سال بارندگی مهمی صورت نمی گیرد و قسمت عمده بارندگی آن نیز در یك يا دو نوبت به وقوع می پیوندد. در همان موارد اندك هم بارندگی آن اغلب مانند باران های بهاری سیل آسا است و خسارات فراوانی به بار می آورد. میزان رطوبت نسبی در سواحل خلیج فارس عمدتا بالا است و بين ۲۰ تا ۱۰۰ درصد نوسان دارد.

بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۰، جمعیت شهر بندرعباس ۴۳۵٬۷۵۱ نفر اعلام شده است كه، البته، به خاطر بحث مهاجرپذیری اين منطقه در فصل های كاری جمعیت اين شهر افزایش می ياید.

تعداد قابل توجهى از مردم مسلمان استان پيرو مذهب اهل سنت و از فرقه‏ هاى شافعى، حنبلى و شمار اندكى مالكى و زيدى تشكيل شده‏ اند. بيشتر ساكنان محلى جزاير، شافعى مذهب هستند. اهل سنت بیشتر در محله های اوزی ها و سورو و شغو زندگی می كنند.

بيشتر مردم اين منطقه به زبان فارسى با لهجه ‏هاى محلى سخن می ‏گويند. البته به علت موقعیت جغرافيایی اين منطقه واژگان عربى، هندى، زنگبارى، حبشى و آفريقايى نيز در لهجه ساكنان كرانه‏ ها و جزيره ‏هاى درياى پارس وجود دارد.

چطور به بندرعباس برویم؟ – امداد خودرو حاجی اباد هرمزگان

بندرعباس به دلیل موقعین مکانی خاص خود تقریبا از همه شهرهای بزرگ پرواز منظم روزانه یا هفتگی دارد. بزرگراه مناسبی برای دسترسی به بندرعباس وجود دارد و می توانید با ماشین به این شهر بروید. البته به دلیل جنوبی ترین نقطه بودن این شهر مسیر طولانی در پیش خواهید داشت.

بلیط اتوبوس به بندرعباس از تمام شهرهای بزرگ ایران و بصورت روزانه در دسترس است. بندرعباس ایستگاه ریل آهن دارد و می توانید از تهران یا بعضی از شهرهای بزرگ به این مقصد بلیط قطار بگیرید.

تماس با خودروبر پارس – امداد خودرو هرمزگان

خودرو بر باید دارای تجهیزاتی باشد که خودروی شما هیچ آسیبی نبیند. تیم خودروبر پارس، با دارایی از ضمانت نامه های معتبر در زمان حمل خودرو، می توانند از دغدغه های شما کم کنند و خدماتی کامل به شما ارائه کنند. راه های تماس با ما در قسمت پایانی همین وب سایت درج شده و از طریق آن می توانید با ما تماس بگیرید.

 

#
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست