خودرو سوار پارس

خودرو سوار تهران


خودرو سوار با ارازن ترین در خودروبر پارس . تا به حال اسم خودروسوار را شنیده‌اید؟ جوابتان یا مثبت است یا منفی اما اگر منفی‌ست ممکن است بپرسید خودرو سوار چیست؟

به شما پیشنهاد می‌کنیم ادامه‌ی مطلب را بخوانید تا به جواب سوالتان برسید.

خودروبر یا خودروسوار نوع جدیدی از وسایل حمل خودرو است که می‌تواند یک یا چند خودرو را همزمان جابه‌جا کند.در خودروسوارها زاویه‌ی کفی حمل خودرو را به صورت خودکار و بر اساس نیاز راننده و وضعیت جاده‌ها تغییر می‌دهند. این کار را به وسیله‌ی جک‌های هیدرولیکی انجام می‌شود.

خودروبر پارس با داشتن تیم حرفه ای و استفاده از خودروسوار نوع جدیدی از حمل خودرو است که نسبت به روش‌های قدیمی بسیار امن‌تر و مطمئن‌تر است و قابل توجه است که خودروسوارها سرعت بیشتری نسبت به روش‌های دیگر در عرصه‌ی حمل خودرو دارند.  خودروسوارها طوری طراحی شده‌اند که مانع‌های جاده کمترین آسیب را به خودروی شما می‌رساند و خودرو کمترین تکانی نمی‌خورد

خودرو سوار تهران

خدمات خودرو سوار پارس شامل:

  • حمل و انتقال خودرو صفر کیلومتر
  • استفاده از آن‌ها هنگام فک پلاک خودروها
  • انتقال خودرو به تعمیرگاه

خودرو سوار پارس نسبت به خودروبرهای معمولی پایداری بهتری دارند و همین امر باعث شده تا در چند سال گذشته، از خودروسوارها برای انتقال خودرو در جاده‌های شهری استفاده شود.

کفی خودروسوارها با در نظر گرفتن انواع خودروها در ابعاد مختلف، عاج کاری شده تا نیروی اصطحکاک بین لاستیک‌ها و سطح کفی به حداکثر برسد.

برای تماس با خودروبر پارس می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت اقدام کنید.

اخبارخدمات ماوبلاگ

خودرور سوارخودروسوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *