خودرو سوار پارس

خودروسوار

خودرو سوار با ارازن ترین خدمات در خودروبر پارس آماده ارائه خدمات به شما می باشد . تا به حال اسم خودروسوار یا خودرو بر را شنیده اید؟ جوابتان یا مثبت است یا منفی اما اگر منفی است ممکن است بپرسید خودرو سوار چیست؟ به شما پیشنهاد می کنیم ادامه ی مطلب را بخوانید تا به جواب سوالتان برسید.

خودروبر یا خودروسوار نوع جدیدی از وسایل حمل خودرو است که می تواند یک یا چند خودرو را همزمان جابه جا کند.در خودروسوارها زاویه ی کفی حمل خودرو را به صورت خودکار و بر اساس نیاز راننده و وضعیت جاده ها تغییر می دهند. این کار را به وسیله ی جک های هیدرولیکی انجام می شود.

خودروبر پارس با داشتن تیم حرفه ای و استفاده از خودروسوار نوع جدیدی از حمل خودرو است که نسبت به روش های قدیمی بسیار امن تر و مطمئن تر است و قابل توجه است که خودروسوارها سرعت بیشتری نسبت به روش های دیگر در عرصه ی حمل خودرو دارند.  خودروسوارها طوری طراحی شده اند که مانع های جاده کمترین آسیب را به خودروی شما می رساند و خودرو کمترین تکانی نمی خورد.

خودروبر پارس در خدمات حمل خودرو و خودرو بر کفی در سراسر کشور کاملا تخصصی عمل می کند. شما لایق بهترین خدمات خودروبر هستید ؛ از این که همه ماشین آلات خودروبر حمل خودرو خودرو بر یدک کش پارس دارای استاندارد می باشند ابراز خرسندی می کنیم و می توانیم اعتماد شما را به آسانی جلب کنیم.

خودرو سوار تهران

خدمات خودرو سوار پارس شامل:

  • حمل و انتقال خودرو صفر کیلومتر
  • استفاده از آن ها هنگام فک پلاک خودروها
  • انتقال خودرو به تعمیرگاه

خودرو سوار پارس نسبت به خودروبرهای معمولی پایداری بهتری دارند و همین امر باعث شده تا در چند سال گذشته، از خودروسوارها برای انتقال خودرو در جاده های شهری استفاده شود. کفی خودروسوارها با در نظر گرفتن انواع خودروها در ابعاد مختلف، عاج کاری شده تا نیروی اصطحکاک بین لاستیک ها و سطح کفی به حداکثر برسد.

خودروبر پارس تیم حرفه ای در زمینه بار گیری خودرو در شرایط خاص را دارد که آرامش خاطر را برای شما به ارمغان خواهد آورد. این تیم خودرو بر دارای کارت سلامت راننده، کارت رانندگان حرفه ای، کارت هوشمند رانندگان دولتی هستند که برای جلب رضایت شما تمام نیروی خود را به کار می گیرند.  تیم خودرو بر پارس خودروی شما را بیمه و بار نامه دولتی میکند. برای اطلاع از هزینه ها با شماره خودروبر پارس تماس بگیرید.

قیمت جرثقیل خودروبر – خودروبر کرج – هزینه خودروبر

در این مجموعه به ایمنی خودروبرها توجه بسیاری نشان داده می شود و همه خودرو بر های این گروه معتبر کاملا برای حمل و نقل انواع خودروها آماده می باشند. رانندگان اين خودروها دانش کافی در خصوص عیب يابی و تعمیر خودرو را دارند و در اغلب مواقع خودرو را تعمیر می كنند تا از هزینه های اضافی حمل و نقل و استهلاک آن خودداری کنیم. اين خودروبرها برای مواردی كه موتور خودرو قفل شود و يا ماشین روشن نشود و يا شکستگی گیربکس و پارگی تسمه تایم و …. خودرو را به تعمیرگاه منتقل می كنند. اشاره کنیم که برای اطلاع هزینه های درنظر گرفته شده برای باربری خودروهای شما با تماس با ما امکان پذیر است.

اگر نیاز به استفاده از خدمات خودروبر ارزان و سنگین را دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید تا به شما کمک کنیم. همانطور که گفته شد این مجموعه برای انتخاب خودروبر ارزان و مناسب به شما به صورت رایگان مشاوره می دهد و سعی شده است از کارشناسانی آموزش دیده و فعال برای ارتباط با شما استفاده شود.

برای تماس با خودروبر پارس می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت اقدام کنید.

 

#
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
فهرست