خودروبر یزد

خودروبر یزد

# خودروبر

خودروبر یزد یکی از امکانات بسیار پیشرفته این مجموعه محسوب می شود که در با بیشترین کیفیت و به همراه اصول لازم انجام می شود. یک خودروبر خوب، مکانیزه است و می تواند بدون هیچ فشاری به خودرو آن را به مقصد موردنظر شما انتقال دهد.

خودروبر یزد

تکنیک هایی که در حمل خودرو یا خودرو بر وجود دارد بسیار خاص می باشد و به همین دلیل باید از ابزار خاصی برای حمل خودرو استفاده شود. خودرویی که برای حمل خودرو اعزام می شود با تمامی این تکنیک ها آشنایی دارد و به خوبی می تواند اتومبیل شما را به هر مکانی که مایل هستید و سفارش می دهید منتقل کند. فشار باد لاستیک های یک از مهمترین اقداماتی می باشد که خودرو بر باید به این مورد اهمیت بسیاری دهد و به خوبی تمامی لاستیک ها را مورد بررسی قرار دهد.

کفی خودروبرهای خودروبر پارس با در نظر گرفتن انواع اتومبیل ها در سگمنت های مختلف، عاج کاری شده است تا نیروی اصطکاک بین لاستیک ها و سطح کفی به حداکثر خود برسد.

این موضوع باعث شده که خودرو در زمان حرکت هیچ حرکتی نداشته باشد؛ البته با این وجود گروه تخصصی و باتجربه خودروبر پارس همیشه لاستیک های خودرو را برای مسیر های خارج از شهر با بهره گیری از زنجیر های فولادی به کفی خودروبر وصل می کنند تا از ثابت ماندن خودرو در زمان حرکت مطمئن شوند.

درباره یزد

شهر یزد یكی از شهر های گرم و خشك كشور ایران است كه در بین دو كوه شیركوه و خرانق واقع شده است، این شهر در واقع در یك دشت بین دو كوه واقع شده است كه همین موضوع باعث خشكی بیش از حد این شهر شده است.  شهر یزد با برخی از شهرهای بزرگ از جمله میبد، اردكان، بافق، اصفهان، تفت، ابركوه و مهریز همسایه است، ارتفاع این شهر از سطح دریا 1200 متر است.

قرار گرفتن در یك موقعیت نامناسب طبیعی باعث شده است تا این شهر شاهد میانگین بارش كمی در طول سال باشد و به دلیل گرمای شدید و تبخیر فراوان و همچنین دور بودن از دریا آب و هوای مناسبی نداشته باشد. این شهر در فصل تابستان آب و هوای بسیار گرمی دارد، نوسان شدید دمای هوا بین شب و روز مشكلات بسیار زیادی را برای مردم این شهر به وجود می آورد. برای عملیات خودروبر یزد با ما در ارتباط باشید.

شماره خودروبر شهر یزد

مجموعه خودروبر پارس کلیه اتومبیل های حمل شده توسط خودروبرهای ما را بیمه و سلامت آن ها را ضمانت کرده است و شما می توانید با خیال راحت به خودروبرهای مکانیزه و پیشرفته خودروبر پارس اطمینان کنید. در صورتی که نیاز به شماره خودروبر یزد دارید، از طریق شماره تماس 09191146093 با ما تماس بگیرید.

 

#
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
فهرست