خودروبر قزوین، حمل خودرو و شماره خودروبر قزوین، امداد خودرو قزوین

خودروبر قزوین و شماره خودروبر قزوین یا امداد خودرو قزوین در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر قزوین در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در قزوین خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در قزوین دارید می توانید با شماره خودروبر قزوین تماس بگیرید.

خودروبر قزوین

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر قزوین نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در قزوین دارید می توانید با شماره خودروبر قزوین تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر قزوین خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در قزوین منتقل می کنند.

این را می دانیم شرکت های باربری وجود دارند که این کار را با کمترین قمیت انجام می دهند اما خیلی از آن ها معتبر و مطمئن نیستند پس شرکتی را انتخاب نمایید که معتبر و مطمئن باشد. با ما دیگر نگران قیمت نباشید و حمل خودرو هایتان را به شرکت ما بسپارید.

حمل خودرو با تریلی خودروبر از تهران به شهرستان را شرکت ما نیز انجام می دهد. الوبار متخصص حمل خودرو با تریلی از تهران به شهرستان می باشد. ما خودرو هایتان را با بالاترین کیفیت به همراه بیمه نامه و بارنامه دولتی از تهران به شهرستان انجام می دهیم.

شرکت خودروبر قزوین به تمام شهرستان ها خدمات حمل خودرو با تریلی را ارائه می دهد. ما با کمترین هزینه و بهترین کیفیت حمل خودرو با خودروبر را برای شما مشتریان عزیز انجام می دهیم تا هیچ نگرانی بابت هزینه نداشته باشید.

خودروبر قزوین

حمل خودرو با تریلی خودروبر با دریافت مشاوره رایگان را نیز از شرکت معتبر ما بخواهید. ما خدمات دریافت مشاوره رایگان را به صورت همه روزه به شما عزیزان ارائه می دهیم. مشاوران و کارشناسان ما به صورت همه روزه شما را راهنمایی و مشاوره می دهند تا بهترین انتخاب را برای حمل خودرو هایتان را انجام بدهید.

مشاوره باعث می شود هزینه کمتری را برای حمل خودرو هایتان پرداخت نمایید. با ما نگران هیچی نباشید و برای حمل خودرو هایتان با تریلی با کارشناسان و مشاوران شرکت ما تماس بگیرید و بهترین انتخاب را انجام بدهید.

خودروبر قزوین
خودروبر قزوین و شماره خودروبر قزوین

کاربردهای خودروبر قزوین چیست؟

خودرو بر قزوین آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر قزوین تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در قزوین
  • حمل خودرو به مکانیکی در قزوین
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در قزوین
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر قزوین
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در قزوین

درباره شهر قزوین

استان قزوین از شمال به رشته كوه های البرز می رسد و با استان های گیلان و مازندران همسایه است. این استان از سمت شرق به استان البرز می رسد و استان زنجان در غرب آن واقع شده است. استان های همدان و مركزی هم همسایه های جنوبی قزوین می باشند.

در بخش های شمالی استان قزوین كه به رشته كوه البرز می رسد قلل مرتفعی جای گرفته اند كه ارتفاع برخی از آن ها تا ۴۲۰۰ متر می رسد.

از لحاظ جانمایی جغرافیایی، همانطور كه بالاتر هم گفتیم، شهر قزوین بین دامنه های البرز و تهران واقع شده بوده و در راه شمال كشور و غرب هم هست. نقش این شهر در دوره صفویان به عنوان پایتخت و همچنین قرارگیری آن در سر راه یكی از پر طرفدارترین مناطق تفریحی كشور یعنی استان های شمالی، باعث اقبال این شهر شده است.

اگر به قزوین می روید فرقی نمی كند كه شما بخواهید در دشت و دمن تفریح كنید و یا در مراكز تاریخی، هر هدفی كه داشته باشید از بازدید از این شهر را برای شما تامین می كند. البته آب و هوای معتدل آن هم بی تاثیر نیست در جذب گردشگر به این شهر.

بهار: در فرودین ماه، این شهر هنوز كمی حال و هوای زمستان دارد، در اردیبهشت ماه به زیباترین شكل می رسد و تا پایان بهار دیدنی است.

تابستان: تابستان ها، قزوین هوای مطبوعی دارد و كمی خنك است. تیر و مرداد گرم ترین ماه های سال در این شهر می باشند.

پاییز: در پاییز هوا كمی سرد است؛ اما آن قدر اذیت كننده نیست. از اواخر آبان سرمای هوا بیشتر و بیشتر حس می شود.

زمستان: زمستان های قزوین سرد و با بارش برف و در برخی موارد یخبندان همراه است. دی و بهمن سردترین ماه های سال در قزوین می باشند. در صورت نیاز به عملیات خودروبری، می توانید با شماره خودروبر قزوین تماس بگیرید.

قزوین در دوران صفویه برای مدتی پایتخت ایران بوده است. شهری كه خیابان سپه، اولین خیابان مدرن ایران در مرکز آن خودنمایی می کند.

سرای سعدالسلطنه كه در مرکز شهر قزوین واقع شده، بزرگ ترین کاروانسرای شهری ایران است كه پس از بازسازی و مرمت به جاذبه ای گردشگری و همچنین بازاری برای خرید تبدیل شده است. علاوه بر فروشگاه های سوغات و صنایع دستی چندین کافه و رستوران نیز در سرای سعدالسلطنه فعالیت می کنند. بخش هایی از سرای سعدالسلطنه به بازار قدیمی قزوین نیز راه دارد.

کاخ چهل ستون یا عمارت کلاه فرنگی قزوین یادگاری از صفویان است. بر اساس بیشتر منابع تاریخی این بنا به دستور شاه تهماسب ساخته شده است. مجموعه ای از آثار نفیس خوشنویسی، همچون آثار میر عماد قزوینی، در این بنا در معرض دید عموم قرار گرفته است. سازی به نام فرش یکی دیگر از دیدنی هایی است كه در کاخ چهل ستون جای گرفته است. اثری شبیه به دار قالی كه البته یک ساز تمام و کمال است.

مسجد جامع قزوین یا مسجد عتیق یکی از قدیمی ترین مساجد ایران است. بر اساس برخی منابع هارون الرشید در سال ۱۹۲ هجری قمری بنای اولیه ی این مسجد را بنا کرده است. اما از آن زمان تاکنون تغییرات زیادی در مسجد صورت گرفته و گسترش آن تا صدها سال بعد نیز ادامه داشته است.

کلیسای کوچک کانتور كه یادگاری از روس ها از زمان جنگ جهانی دوم است از دیگر جاذبه های این شهر است. خانه و حسینیه ی امینی ها را هم می توان جزء زیباترین حسینیه های ایران دانست.

گراندهتل و عمارت سردار مُفَخَم از دیگر جاذبه های گردشگری شهر قزوین هستند.

کوهستان الموت قزوین

منطقه ی الموت در شمال قزوین یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری این استان است كه ترکیبی از جاذبه های طبیعی و تاریخی را در خود جای داده است.

دریاچه ی اُوان كه در فاصله ی حدودا ۲۵ کیلومتری رجایی دشت قرار دارد از دیدنی های مشهور الموت است كه در فهرست آثار طبیعی ملی ایران نیز ثبت شده است. با ادامه ی جاده ی الموت به روستای گازُرخان خواهید رسید كه میزبان قلعه ی الموت است. دژی باشکوه كه با نام قلعه ی حسن صباح نیز شناخته می شود و یکی از مراکز اصلی اسماعیلیان بوده است. بقایای قلعه ی لَمبسَر نیز در منطقه ی الموت و در نزدیکی روستای رازمیان قرار دارد.

تاکستان قزوین

تاکستان یکی از تاریخی ترین شهرهای استان قزوین است كه سابقه ی سکونت انسان در آن به دوره های قبل از اسلام بازمی گردد. بر اساس شواهد و بررسی های باستان شانسی در تپه ی باستانی خُله کوه ایجاد هسته ی اولیه ی شهر به ۷۰۰۰ سال پیش بازمی گردد.

بقعه پیر و امامزاده کمال از جاذبه های گردشگری شهرستان تاکستان هستند.

شماره خودروبر شهر قزوین

برای ثبت سفارش برای حمل خودرو با خودروبر می توانید هم از طریق وبسایت الوبار این کار را انجام بدهید و هم می توانید با تماس با کارشناسان ما ثبت سفارش بکنید. کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ثبت سفارش شما عزیزان نیز می باشند. با ما نگران حمل خودرو هایتان نباشید و آن را به شرکت ما بسپارید ما حمل خودرو را با تریلی ماشین بر را با بهترین کیفیت برای شما مشتریان عزیز انجام می دهیم. شماره خودروبر قزوین 09195002129 است و شما می توانید با تماس با این شماره، درخواست خود را ثبت کنید.

برچسب‌ها:
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست