خودروبر رشت و حمل خودرو رشت

خودروبر رشت یکی از مجهزترین شرکت های خودروبر رشت بوده که خدمات حمل خودرو رشت را در این شهر و شهرستان های دیگر ایران ارائه می هد. این مجموعه معتبر و شناخته شده کلیه خدمات خودروبری را کمک کارشناسان آموزش دیده، تجهیرات کامل و ماشین آلات پیشرفته در شمال ایران انجام می دهد.

اجاره خودروبر رشت

خودروبر رشت یکی از مجهزترین شرکت های خودروبر رشت بوده که خدمات حمل خودرو رشت را در این شهر و شهرستان های دیگر ایران ارائه می هد. این مجموعه معتبر و شناخته شده کلیه خدمات خودروبری را کمک کارشناسان آموزش دیده، تجهیرات کامل و ماشین آلات پیشرفته در شمال ایران انجام می دهد.

هر راننده خودرویی با هر مهارتی که در زمینه رانندگی دارد، برای یک بار هم که شده از امکانات خودرو بر ها، کمک گرفته است. در صورتیکه نیاز به حمل خودرو در رشت دارید می توانید با شرکت خودرو بر رشت تماس بگیرد تا در سریعترین زمان ممکن ماشین حمل خودرو خودش را به شما برساند.

خودروبر رشت جزو شرکت های خودروبری بوده که در کور ترین نقاط شهر هم، سعی در برآورده کردن نیاز شما در زمان تعیین شده را دارد. اکثر رانندگان، با تجربه این که در سفر های برون شهری و حتی درون شهری، با مشکلات بزرگی مثل خراب شدن خودرو روبرو شده اند، در چنین مواردی خودرو باید به تعمیرگاه معتبر منتقل شود و حتی اگر راننده در امور فنی حرفه ای عمل کند و بتواند عیوب و نقوص پیش آمده را رفع کند، عدم وجود لوازم تعمیر اتومبیل، باعث می شود از خودروبر ها کمک بگیرد.

شما می توانید برای حمل خودروهای صفر، تصادفی، بدون پلاک و … با ما تماس بگیرید

نکات ایمنی خودروبر رشت

متخصصین فعال در زمینه خودروبر رشت در هنگام حمل خودرو به مواردی اشاره کرده اند که باید هنگام حمل خودرو به آن ها توجه ویژه ای نشان داد.

تجربه و مهارت راننده

در زمانم حمل خودرو، باید از حرکات مارپیچ و ناگهانی جلوگیری شود. در خودروبرهای سبک تر این حرکاتمی تواند تصادف و حادثه را به دنبال داشته باشد. اما در خودروبرهای سنگین واژگونی و حوادث ناگواری می تواند رخ دهد. همه این موارد به تجربه و مهارت راننده بستگی دارد.

استفاده از سرعت مناسب در حمل خودرو هم باید موردتوجه قرار بگیرد و در ماشین های سنگین هرگز نباید از سرعت مجاز عبور کرد. خودرو بر پارس یکی از بهترین مراکز خودرو بر در رشت و شهرستان های دیگر از رانندگان حرفه ای در این امر استفاده می کنند.

ترمزها را پیش از حرکت چک کنید

ماشین های خودروبری پیش از انجام عملیات باید در زمینه های فنی کنترل شوند تا مشکلی در زمان ارائه خدمات رخ ندهد. کنترل ترمزها یکی از نکات پراهمیت در کنترل فنی ماشین هستند که باید مورد بررسی قرار بگیرند.

تنظیم فشار باد لاستیک ها

تنظیم فشار باد لاستیک ها هم باید توسط کارشناسان پراهمیت تلقی شود و رانندگان خودروبر باید آن را رعایت کنند. به خصوص در خودروبرهای سنگین باید لاستیک ها تنظیم باشد تا خطری خودرو و راننده را تهدید نکند.

خودروبر رشت
خودروبر رشت

کم ترین تعرفه حمل خودرو با خودروبر رشت

اگر نیاز به حمل خودرو به شهرستان را دارید،‌ می توانید خودرو خود را توسط ماشین آلات خودروبر پارس به کلیه نقاط كشور ارسال کنید. هزینه حمل خودرو به شهرستان با خودروبر با توجه به خودروبر و خودروی موردنظر تعیین می شود.

هزینه حمل خودرو علاوه بر مبدا و مقصد باربری، به نوع بیمه نامه هم بستگی دارد. خودروبر پارس بهترین و بصرفه ترین بیمه نامه های باربری را به شما ارائه می دهد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات درخصوص بیمه نامه خودروبر پارس، هزینه ارسال خودرو و نقاط تحت پوشش با کارشناسان خودروبر پارس در تماس باشید.

برچسب‌ها:
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست