خودروبر تهران

خودروبر تهران

# خودروبر

خودروبر پارس به عنوان یکی از بهترین مجموعه های حمل خودرو در ایران، آماده همکاری با شماست! با خیالی آسوده خودروهای خود را به ما بسپارید تا در مقصد مورد نظر شما آن را تحویل دهیم. ما در تلاشیم در سریع ترین زمان ممکن، بهترین قیمت و بهترین کیفیتی که یک خودروبر می تواند داشته باشد به شما در جابجایی خودروها کمک کنیم! همین حالا با شماره خودروبر تماس بگیرید!

[vc_single_image image=”3337″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_btn title=”تماس با ما برای ثبت سفارش حمل خودرو” style=”3d” shape=”round” color=”vista-blue” size=”lg” align=”center” i_icon_fontawesome=”fas fa-phone” add_icon=”true” link=”url:tel%3A09191146093″]

خودروبر تهران برجسته ترین خدمات ما در خودروبر پارس است.  خودروبر تهران و شهرستان گاهی اوقات برای فواصل دور به كار می روند.

گروه فوق تخصصی خودروبر پارس به خاطر خطرناک بودن این كار از كاربلدترین كارکنان خود برای انتقال ماشین استفاده می کند. پس ما به شما پیشنهاد می کنیم موقعی كه مشکلی پیش آمد آن را به سرعت به ما اطلاع دهید. کرایه خودروبر تهران بسیار به صرفه و معقولانه درنظر گرفته شده است.

خدمات ما در خودروبر تهران و شهرستان ها

شرکت خودروبری ما برای خشنود بودن مراجعین محترم از کم ترین هزینه خودرو بر برای انتقال دادن ماشین استفاده می کند. بخاطر مشکلات پیش گویی نشده و حادثه هایی كه در جاده پیش می آید قرار اول خشنودی مراجعین سرعت كار است. ما می توانیم در کوتاه ترین زمانی كه امكان دارد ماشین شما را به محلی كه می خواهید منتقل می کنیم.

حمل خودروهای پلاک نخورده يا صفر با استفاده از خودروبر

همانطور كه واضح است خودروهایی كه هنوز پلاک ثبتی ندارند تا زمانی كه پلاک آن ها بر روی خودرو نخورده باشد، امكان تردد چه بین شهری و يا چه درون شهری را نخواهند داشت. از این رو در چنین شرایطی استفاده از خودروبر مانعی ندارد و انتقال خودرو را با استانداردهای موجود بر عهده خواهد داشت. برای کرایه خودروبر تهران ما در ارتباط باشید.

جابجایی خودروهای فرسوده يا آسیب دیده با استفاده از کفی خودروبر

زمانی كه خودروی مورد نظر شما دچار نقص فنی شده باشد و شما قادر به روشن کردن آن نباشید قاعدتا تنها راهی كه پیش روی شما قرار دارد استفاده از امكانات موجود در خودروبر می باشد.

پس تنها راه ایمن و ممکن استفاده از خودروبر برای انتقال می باشد. از طرف دیگر برخی از خودروها به قدری فرسوده می شوند كه تنها راه انتقال آن ها به یک مكان مناسب و ا تعمیرگاه استفاده از کفی های خودروبر می باشد.

تحویل سالم خودرو درب منزل با استفاده از کفی خودروبر

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید كه می خواهند خودروی خود را درب منزل تحویل بگیرند، درخواست خودروبر را به شما توصیه می کنیم.

حمل خودروهای قدیمی و کلاسیک

حمل و نقل خودروهایی كه قدیمی و کلاسیک هستند نیز باید با حساسیت زيادی صورت بگیرد و از طرفی این خودروها اغلب اجازه تردد بین شهری و درون شهری را ندارند و بیشتر جنبه نمایشگاهی دارند. از این رو به منظور جلوگیری از خسارت های احتمالی، بهتر است كه از کفی های خودروبر استفاده شود.

حمل ادوات و تجهیزات مورد نياز کشاورزی با استفاده از کفی خودروبر

در بسياری از موارد به دلیل بزرگ بودن ادوات کشاورزی و همچنین غیر قابل تردد بودن این وسایل، امكان جابجایی در مسیر رفت و آمد خودروها مجاز نیست و از این رو بهتر است كه از کفی خودروبر استفاده شود. حمل ماشین آلات صنعتی نیز از دیگر موارد مهم می باشد.

استفاده از خودروبر تهران چه مزايایی را در پی دارد؟

به طبع یکی از مهم ترین مزايای موجود برای انواع خودروبرها، ایجاد ایمنی و استانداردهای لازم برای حمل خودرو است. همچنین احتمال صفر شدن خسارت در انتقال خودرو و متناسب بودن شرایط برای حمل نیز یکی دیگر از موارد مهم به شمار می رود.

علاوه بر همه این موارد، سهولت در جابجایی و استفاده از انواع نگهدارنده برای كاهش لغزندگی نیز از مزايای استفاده از خودروبر به شمار می رود و می تواند در تامین امنیت و همچنین بروز حوادث و خسارت جلوگیری کند.

خودروبر تهران و شهرستان همیشه در صدد ارائه امكانات ویژه در زمینه حمل خودرو با مطمئن ترین روش ها و امكانات می باشند تا مشتريان به صورت شبانه روزی از خدمات موجود بهره مند شوند.

خودروبر با داشتن كادری كارآمد و فعالیت بالا، یکی از مجهزترین و جدیدترین تجهیزات را در اختيار مشتريان قرار می دهد كه این خود یک برگ برنده برای صنعت امداد رسانی به خودروهای موجود در بازار می باشد.

خودروبر مشهد

  • ماشین های خودروبر تهران و شهرستان كه چرخ گیر دار هستند

خودروبر تهران و شهرستان يا ماشین های خودروبر درست شده از وانت ها و ماشین هایی كه بالای 2 تن هستند. خودروبرها هم مثل سنگینبرها از یک هیدرولیک و یک دیلم كه در زیر ماشین صدمه دیده قرار می گیرد استفاده می کند. خودروبر در تهران و شهرستان اغلب برای ماشین هایی كه در حادثه صدمه زيادی نمی بینند مورد استفاده قرار می گیرند.

این نوع خودروبرها مثل خودروبر پارس برای مسافت هایی كه فاصله آن ها کم می باشد بكار گرفته می شوند. به این خودروبرها چرخگیر گویند یعنی با سنگینبری كه دارند چرخ های ماشین را بلند کرده و آن را منتقل می کند. قیمت خودروبر بسیار منصفانه می باشد.

  • کفی های خودروبر اتوماتیک چه فرقی باهم دارند؟

امروزه اقسام گوناگون کفی خودروبر تهران و شهرستان اتوماتیک سر كار آمده اند كه فرق هایی با کفی خودروبر های معمولی دارند. كه آن کفی ها را در سطح شهر در حال منتقل کردن ماشین هایی كه صدمه دیده اند می بینید. فرق این دو خودروبر در تهران و شهرستان این است کفی اتوماتیک می توانند زاویه کفی را به سرعت و اتوماتیک جابجا کند.

کفی خودروبر های اتوماتیک با امنیت بالا و با سرعت بیشتری ماشین های صدمه دیده را منتقل می کند. این نوع از خودروبر ها حاوی توانایی و ویژگی های بسيار زيادی نسبت به khoodrobar های معمولی می باشد. لازم به ذکر است كه اگر می خواهید ماشینی كه دوست دارید سالم به مقصد برسد باید از خودروبر استفاده کنید.

  • حمل خودرو ایرانی
  • حمل خودرو های خارجی
  • حمل خودروهای تصادفی
  • حمل خودرو های مسابقه
  • حمل خودرو های صفر
  • حمل خودرو های کلاسیک
  • حمل خودرو های وارداتی
  • حمل خودرو های لوکس
[vc_btn title=”تماس با ما برای ثبت سفارش حمل خودرو” style=”3d” shape=”round” color=”vista-blue” size=”lg” align=”center” i_icon_fontawesome=”fas fa-phone” add_icon=”true” link=”url:tel%3A09191146093″]
#
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
فهرست