خودروبر اصفهان پارس

خودروبر اصفهان

# وبلاگ،خودروبر

خودروبر اصفهان یکی از معتبرترین مراکز حمل و انتقال خودرو بوده که توسط کارشناسان کاربلد صورت می گیرد. چیزی که این مجموعه را خاص کرده است، استفاده از تجهیرات بروز و جدید است که موجب شده در بین مشتریان طرفداران زیادی داشته باشد.

خدمات خودروبر با ماشین آلات مختلف صورت می گیرد و از آن برای حمل خودروهای صفر، تصادفی، بدون پلاک و … استفاده می شود. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه و بیمه نامه ها با ما تماس بگیرید و حتی از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت کنید.

خدمات خودروبر اصفهان

خدمات مختلفی در زمینه خودروبری در مجموعه خودرو بر اصفهان صورت می گیرد که به این موارد اشاره می کنیم:

  • برخوردار بودن از انواع مختلف ماشین آلات خودروبر، مثل کامیونت حمل خودرو، نیسان و …
  • ارائه بیمه خودروبر معتبر و مناسب با خودروبر اصفهان
  • جابجایی خودرو ها با کمک تجهیزات مناسب بروز
  • حمل و انتقال خودروهای صفر بدون کوچکترین خط و خراش
  • انتقال خودروهای تصادفی به مقصد موردنظر

نکات مهم برای ارائه خدمات خودروبر

نکاتی درباره حمل خودرو های سواری و غیر سواری وجود دارد که در این مطلب به آن ها اشاره می کنیم، این نکات کمک بزرگی برای حمل خودروی شما خواهد بود. سفر جاده ای با این که بیشتر با تفریحات همراه است ولی اگر در این سفر و در جاده مراقب نباشید حوادث بسیاری شما را تهدید خواهد کرد. خودرو بر پارس یکی از بهترین مراکز خودروبری در اصفهان بوده و شما می توانید برای ارسال خودرو اصفهان و ارسال خودرو از اصفهان به نقاط دیگر ایران از آن بهره مند شوید.

قیمت یدک کش خودرو در اصفهان

استفاده از یدک کش کفی دار و یا جرثقیل بدون کفی دارای هزینه های متنوعی ه از جرثقیل های چرخگیر دارو بدون چرخگیر هم دارای قیمتی متفاوت بوده که بسته به نوع ماشین شما از جرثقیل های حمل خودرو متفاوت استفاده می شود. عوامل بسیاری روی قیمت خودرو بر اصفهان تاثیردارند که در ادامه به آن می پردازیم:

  • مقدار کیلومتری که خودرو حمل می شود.
  • نوع ماشین خودرو بری که استفاده می شود.
  •  هزینه سوخت مصرفی در مسافت های زیاد.
  • بیمه نامه در صورت نیاز مشتری که معمولا بریا حمل ماشین های صفر از کارخانه استفده می شود.
  • نوع ماشین که حمل می شود که برای ماشین های سنگین هزینه بیشتری محاسبه می شود.

حمل و نقل خودروهای تصادفی

انواع یدک کش، خودرو بر و ماشین حمل خودرو

باید بدانید در خودروبر اصفهان از سه دسته ماشین برای حمل و جابه جایی استفاده می کنند: دسته ماشین های سبک که شامل وانت پراید، وانت نیسان و وانت است. و دسته ماشین های نیمه سنگین که شامل خاور، کامیون، ایسوزو، کامیونت و هیوندا بوده و دسته آخر که استفاده از ماشین های سنگین از جمله تریلی، ۲۰ تن، کفی، کمپرسی، ترانزیت، ترانزیت یخچالی، تریلی تانکر فاو و… است.

#
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
فهرست